Karjääripööris

Pärnu mnt 139D, 3 korrus, Tallinn Entro OÜ ruumides. Sissepääs mõlemalt poolt maja. Tasuta parkimine spordiklubi Sparta parklas või hoovis. ​ Bussid nr: 5, 18, 20, 20A, 32, 36, 57 - 116, 116A, 117, 117A, 119 - 206 Peatuse nimi: Hallivanamehe

teilyallas.com

Paku töö kaotajale tuge – koondamisnõustamisega!

Ükskõik kui enesekindel inimene on, aga kui ta on koondatud ja uut töölepingut laual ei ole, siis vajab ta toetust ja mõistmist.

👉 Loe lähemalt artiklist, miks tasub koondatavale tuge pakkuda:
https://www.teilyallas.com/post/paku-töö-kaotajale-tuge-koondamisnõustamisega

teilyallas.com Kõike võib tahta, karta ja loota. Seda, mis tuleb – mitte keegi ei oota. Betti Alveri ammu kirjutatud luuleread kõnetavad ka täna, kui töökoha kaotus on paljusid inimesi tabanud otsekui välk selgest taevast. Vaatamata kõigele, tuleb kriisisituatsioonis hakkama saada, vajadusel ka abi küsi...

VÕIMED - SINU INTELLIGENTSUSE TÜÜP

Meis kõigis on olemas loomupärane anne ehk võimekus. Seda nimetatakse ka loomuomaseks intelligentsuseks, mis on sünniga kaasa antud.

Selleks, et teada, millised on sinu võimed, ei ole vaja testi tegema minna, vaid tunned selle enda sees ise ära.

Vaata allolevat listi:

🔸Lingvistiline ehk keelekasutusvõime - võime kasutada ja mõista sõnu.
🔸Loogilis-matemaatiline võimekus - tugevus reaalainetes.
🔸Ruumiline (visuaalne) võimekus - sul on hea orienteerumine ruumis.
🔸Kehaline võimekus - oskus oma füüsilist keha koordineerida.
🔸Muusikaline-rütmiline võimekus.
🔸Interpersonaalne võimekus - võime mõista hästi teisi inimesi.
🔸Intrapersonaalne võimakus - iseenda mõistmine.
🔸Naturalistlik, looduslik-loomulik võimekus - looduse ja keskkonna loomulik tunnetus.
🔸Eksistentsiaalne võimekus - spirituaalsus ja vaimsus on elu loomulik osa.

Kas tundsid oma loomuliku ande ära? Meil kõigil on mõned võimed rohkem loomuomased kui teised, kuid milleski oleme võimekamad. Tea, millised on sinule loomuomased võimed ning arenda seda endas edasi 😉❗️

Allikas: https://erinevadoppijad.weebly.com/6-intelligentsuse-tuumluumlbid.html

teilyallas.com

Vali koondamisnõustamine, kui oled kaotanud töö

Koondamisnõustamise üks suurimaid väärtusi on erapooletu ja pädev tagasiside olukorrale kõrvalseisja, praktiku pilgu läbi.

Kui oled töö kaotanud, siis ära jää üksi. Küsi ise toetust. Võimalik, et sul on tuttavaid-sõpru, kelle tööks on nõustamine, coaching, värbamine või kaasa spetsialist uue töö otsingul.

Klikka ja loe lähemalt, millist nõu annan mina kui oled koondatud👇
https://www.teilyallas.com/post/vali-koondamisnõustamine-kui-oled-kaotanud-töö

teilyallas.com Kui oled kaotanud koondamise tõttu töö, siis karjääri- ja koondamisnõustaja Teily Allase artiklist saad teada, milline on peamine kasu spetsialisti kaasamisest. Koondamisnõustamise üks suurimaid väärtusi on erapooletu ja pädev tagasiside olukorrale kõrvalseisja, praktiku pilgu läbi. Kui...

teilyallas.com

Teily Allas I koondamisnõustamine

KOONDAMISNÕUSTAMINE

Pakun koondamisnõustamist nii töö kaotanud inimestele kui ka ettevõtetele.

Tean, mida koondamine tähendab. Olen omal nahal tundnud koondamist ja selle laastavat mõju enesehinnangule ja uue töö otsingul. Kuigi mõistusega sain aru, et need tunded on normaalsed ning psühholoogia taust toetas mind, kuid just sel hetkel oleksin vajanud ka spetsialisti, kes ära kuulaks, toetaks ning annaks juhtnööre, kuidas ennast säästvalt kõige paremini edasi liikuda.

Täna olen ise see spetsialist ja pakun toetust läbi värbaja ja nõustaja pilgu inimestele kes on töö kaotanud. Vaata lähemalt 👇
https://www.teilyallas.com/koondamisnoustamine-outplacement

Võimalik, et ka sinu lähedane või sõpruskonnas on keegi, keda on koodatud. Jaga talle toetust ja ütle, et oled olemas või jaga postitust. Võib-olla vajab just tema spetsialisti tuge ja nõu!

teilyallas.com Koondamisnõustamine aitab koondatud inimestel astuda enesekindlalt uude töösuhtesse.

teilyallas.com

Avasta oma anded ja ole õnnelikum

Kui sa tead, milles oled eriti hea ja mille tegemist naudid, ei pea sa oma aega kulutama sellele, millega rahul pole.

Kui sa aga veel ei tea, milles oled tõeliselt hea, millised on sinu anded ja tugevused ning neid teadlikult oma tööelus või muul viisil ei kasuta, siis allolevast blogi postitusest võid leida kasulikke mõtteid.

🖊 Postitusest leiad ühe praktilise harjutuse, millest on abi saanud inimesed, kes on minu juures karjääri-coachingul käinud.

Head lugemist ja oma annete-kire avastamist 👇
https://www.teilyallas.com/post/avasta-oma-anded-ja-ole-õnnelikum

teilyallas.com Uuringud* näitavad, et vaid kaks inimest kümnest kasutab oma tugevaid külgi tööl. Need õnneseened on teistest elujõulisemad, loovamad, suhtlevad paremini klientidega ja toovad ettevõttele rohkem kasu. Kuidas on sinuga lood? Kui sa saaksid valida, kas minna juuksuri juurde, kes armastab oma t...

3️⃣3️⃣ päeva tagasi alustasin Emily Fletcheri M-Word mediteerimis-mindfulness kursusega läbi Mindvalley. Valisin selle teekonna, sest tundsin, et teisiti enam ei saa.

Avan ka telgitagust, miks ma otsisin endale üldse taolist kursust. Nimelt olin ennast erinevate kohustustega üle külvanud ning tundsin, et ärritun pisiasjadele, mure on üle pea kasvanud ja füüsiliselt hakkasid teatud ilmingud ilmnema lisaks sellele, et olin pinges. Väljapool ei saanud keegi aru, ikka isiklik läbielamine.

Öeldakse, et kui sul on väga stressirohke periood elus, siis võta hetki, et olla kohal, mitte ära torma nagu orav rattas. Soovitatakse vaimsete praktikatega sellistel perioodidel tegeleda isegi 2x päevas. See ei ole mingi woo-doo teema. Pikalt ei seleta, aga näitena toon selle, et mindfullness on lihtsamalt öeldes kohal olemine siin ja praegu, kõigi oma meeltega. Ehk sa paned tähele, mida kuuled, tunned, näed, maitsed, haistad - tuled oma kehasse ja praegusesse hetke. Kui seda praktiseerida, siis võib enda jaoks avastada imelise tööriista, kuidas korraks päeva-tööpäeva rütmis teha paus, tunnetada kohalolu, lõdvestada keha. See annab rohkem aega ja energiat tegeleda oma päevaste-töiste tegemistega edasi. Parem kui kohvi ☕️!

Ma olen ülimalt rahul 😇 selle kursusega ja tunnen, kuidas stress minu kehast hakkab lahtuma. Ma jään kiiremini magama. Suudan paremini keskenduda. Ma ei ärritu enam nii palju.

Sellel kursusel oli nii palju benefits'e, et neid ei jõua ülesse loetledagi. Mis peamine, kursus andis tööriistad iseseisvalt jätkamiseks.

Nüüd küsin mina sinult: "Milline on sinu stressi tase skaalal 1-10ni?". Hinnates ühe-kahega, siis su stressitase on madal, aga kui seitse pluss, siis juba kõrge.

Kui soovid, et sinu kehas ja peas oleks vähem stressi, siis otsi esmalt internetist endale tasuta juhendatavaid meditatsioone. Neid on üsna palju. Enamus ingliskeelsed. Kuid on ka eestikeelseid olemas. Mõned lemmikud on mul soetatud siit lehelt: www.salasona.eu/pood/

Soovin meile kõigile VÄHEM STRESSI, eriti praegusel ajal kui paljudele on tervisekriis tekitanud lisapingeid.

teilyallas.com

Karjäärinõustajaga aardejahile. Anne on aare!

Jagan mõtisklusi oma sisemise ande ehk aarde otsingust ja leidmisest. Postituse inspiratsiooni sain vaadates lastega koos multifilmi "Viis legendi" ja oma karjääricoachingu kogemustest oma nõustatavatega.

Head lugemist! 👇
https://www.teilyallas.com/post/karjäärinõustajaga-aardejahile-anne-on-aare

teilyallas.com Meil kõigil on oma tugevused ja anded. Osa neist saime kaasa sündides, teised kujunevad elu jooksul.

ELU EESMÄRK ON LUUA HOMSET MINEVIKKU❗️
Loe korra veel - elu eesmärk on luua homset minevikku.

See on nii hea ütlus. Minule ütleb seda, et kõik see, mida ma täna teen - mõtlen, reageerin, söön, liigun, teen - kuhu tähelepanu pööran - loob minu elu, mind ennast.

Mõtle, ainult täna saad elada sellist elu nagu alati elada oled tahtnud, muuta ja luua iseendast, oma tegevusega mõjutada ka teisi. Kõigega luua oma elu parimat versiooni, sest homme on see kõik minevik.

Keda sa vajad oma eesmärkide täimiseks?

Kui sa parasjagu ei soovi teha sooloüritust ilma publikuta, siis mõtle läbi, keda sa vajad oma eesmärkide täitmiseks?

Ükskõik, mida teha soovime, alati seisame silmitsi teiste inimestega 👥. Me oleme omavahel seotud rohkemgi kui ehk igapäevaselt sellele mõtleme. Kohati on see ka vajadus olla üksteisega ühenduses. Kuidas siis muidu? Polekski ju üldse inimrassi vaja siin ilmas. OK, ei lähe nii sügavuti.

Soovin vaid tähelepanu pöörata sellele, et kui soovime midagi saavutada oma elus, siis peame ka mõtlema, kuidas see puudutab ja mõjutab teisi inimesi ning kellega saaksime koostööd teha.

Kui soovid jõuda ideest suurepäraste tulemusteni, siis mõtle, kelle toetust vajad (ära jää üksi) ja mõtle, milliste inimestega oleks vaja teha koostööd, kes aitavad sinul sel teekonnal edasi liikuda!

You are not alone! Don't be alone!

Harjutus: TÕDE

Kas räägid endale alati tõtt või leiad vabandusi, miks sa midagi ei taha, teha ei saa? Milline on aga tegelik tõde selle taga? Kui aus sa päriselt enda vastu oled?

Usun, et igaüks on meist valetanud. Põhjused on erinevad. Tegemist võib olla hädavaledega või valetame, et kellegile mitte haiget teha. Kuid kas oled tähele pannud, mis on tegelikult selle vale taga peidus? 🙈

Milliseid valesid endale oma elust räägid?? Küsi endalt, miks ma TEGELIKULT:
- koguaeg haige olen?
- seda tööd teha ei taha?
- ei salli oma kolleegi/ülemust/sõpra/sugulast?
- ei viitsi trenni teha?
- jne

Küsi endalt ükskõik mida ja ole enda vastu RADIKAALSELT AUS❗️ Tunnista iseendale ülesse, milline on tegelik põhjus, miks ma seda, teist, kolmandat teha ei saa, olen halvas tujus/suhtes/ülekaalus jne.

Sügaval enda sisimas teame neid vastuseid, kuid me ei ütle neid tihtipeale välja. Miks? Sest me ei julge olla ausad iseenda vastu. Sest kardame tundeid, mida vastus esile toob. Kardame neid tundeid ka endale välja näidata. Kardame mitte aktsepteerimist. Me lihtsalt kardame haiget saada.

Kui aga olla enda vastu üdini aus, radikaalselt aus, siis need vastused viivad sind edasi tõeliste muutusteni, mis toob sinu ellu seda, mida SÜDAMES alati soovinud oled.

Sinu sees on kõik vastused ja tõeline VÄGI. Ole enda vastu AUS!

Harjutuse allikas: Kute Blackcson

Toon teieni kliendi tagasiside ja peamised teemad, millega karääricoachingul tegelesime. ⬇️

Kohtusin Andresega viis korda. Kohtumiste käigus arutasime läbi:
- Millist muutust ta vajab oma tööellu, millised on tema tugevused ja nõrkused?
- Läbi ajajoone selgitasime välja olulised elumuutvad sündmused.
- Sõnastasime mõned uskumused ümber.
- Selgitasime välja, millised töö väärtused on temale kõige olulisemad.
- Vaatasime läbi CV ja kaaskirja. Minu soovituste peale tegi ta soovitud muutused.
- Vaatasime läbi kandideerimise protsessi ning kuidas ennast esitleda tööintervjuudel.

Täispika versiooni tagasisidest saad lugeda siit: https://www.teilyallas.com/kliendid-raagivad

Meie LOOV võimekus lahendada probleeme ÜLLATAVAMATEL viisidel on see, mis meid kui inimesi 👥 kõige enam määratleb.

Kasuta inimeseks olemise väge ja küsi endalt: "Mida ma tahan ja kuidas ma seda saavutada võiksin?".

Selleks ei pea olema loomult loominguline, vaid lihtsalt inimene 🙃 ja meeles pidama, et ükskõik kui suure või väikese eesmärgi või sihi saavutamiseks tuleb esimese asjana kindlaks teha, mida ma täpselt tahan.

Praegu peaksin olema Abu Dhabis ja laadima oma patareisid päikese käes 🌞, aga läks teisiti. Kuu enne seda hakkasin otsima raamatut, mida kaasa võtta reisile. Mulle väga meeldib reisil käies lugeda lennukis, basseini ääres ja muudel hetkedel. See on minu aeg ennast laadida päikese ja hea infoga.

Valitud sai coachingu raamat, et korrata ja lihvida oma coachingu oskusi. Coaching on teatavasti küsimuste kunst, et inimestes käivitada sisemised ressursid nende soovide täitumiseks. Raamatus on välja toodud Albert Einstenilt suur küsimus, mida läks omal ajal küsima ajakirjanik mõttega, et teada saada, milline on suure teadlase suur küsimus.

🧐 Einsten mõtles tükk aega ja siis ütles tõsiselt: "Kõige olulisem küsimus, mida keegi esitada saab, on see, kas universum on sõbralik paik või mitte?"

Tänases tervisekriisi ajastul, mil kogu inimkond ja majandus saab sellest puudutatuna on hea küsida iseendalt, kas universum on sõbralik paik või mitte? Raamatu järgi on selgitus, et kui universum on sõbralik paik, veedame oma aja sildu ehitades, kui ei, siis kasutame kogu oma eluaja müüride ehitamiseks. Me ise otsustame?

Esita ka Sina endale Einsteni suur küsimus praeguse kriisi keskel. Minu jaoks on universum sõbralik paik ja isiklikust vaatenurgast näen praegusajal võimalust rohkem aja surve maha raputamiseks, endasse vaatamiseks, mediteerimiseks ja oma oskuste tugevdamiseks.

[04/01/20]   Südames 💛 tekib kohe hea tunne kui saad positiivset tagasisidet. Jagan seda rõõmu ka teiega.
Minu töö algab põhimõttel, et "Jagatud mure on pool muret" ja ning lõpeb "Jagatud rõõm on topelt rõõm". 😇

Tere, Teily!

Vabandan, et kadusin. Selleks kohe mitu põhjust, aga neid siin ei hakka nimetama. Eks üks osa ka sellel erakorralisel olukorral kogu maailmas.

Aga igal juhul, ma tahan tänada Sind. Isegi need kaks korda, mil me kohtusime, andsid mulle väga palju, et osata end esitleda intervjuul. Eriti mind, kes pole palju oma elu jooksul käinud intervjuul, kuna kõik mu tööd ma sain kas otse praktikat tööle asudes või siis tuttavate kaudu.

Mingi hetk ma isegi lubasin endal sisse lasta seda kahtlust, et keegi ei tahagi mind tööle võtta, kuid siis muutsin oma vaateid ja hetke seisuga ma leidsin töö ja ootan millal eriolukord stabiliseerub.

Jõudu Sinu karjääricoachi töös! See on väga vajalik!

I.R

Tervisekriis on kiskunud meid muutuste pöörisesse ja keegi ei tea, kuidas uus maailm toimima hakkab. Selge see, et peame ühinema kogukondliku otsusega ja püsima kodus, et pidurdada plahvatuslikku haiguse levikut.

Mis saab aga töökohtadest, ametitest, majandusest üldse? Kuidas me ühiskonnana toimima hakkame? Milliseid teenuseid ja kaupu me vajame peale kriisi?

Eelmine nädal oli mul pea tühi ja samas muretsev, et mis saama hakkab. Täna tunnen, et mõistus hakkab rahunema ja tuleb vaikiv leppimine olukorraga ning usk, et kõik see on millekski vajalik. Enda puhul juba olen leidnud esimesed avastused, miks see ajastu on minule vajalik.

AJAGA VÕIDUJOOKS saab hetkeks PEATUDA. Me leiame aega lähedaste pereliikmete ja sõpradega kontakti võtmiseks. Meil on hea aeg vaadata iseendasse. Kes me oleme❓

Saame korrakski maha raputada endalt täiuslikkuse nõudluse ja edu poole pürgimise.

Selles maailmses kriisis oleme kõik ühel pulgal ja nö kaaskannatajad. Samuti on meil võrdne võimalus vaadata iseendasse. Otsida ülesse enda seest, kes ma olen, mida ma tegelikult teha tahan?

Ma loodan, et olukord meile kui inimliigile toob rohkem üksteise mõistmist ja arvestamist, tolerantsust, tänulikkust, usaldust, hoolivust – heatahtlikust üksteise suhtes❗️

Alati on ka võimalus, et tuleb egode võidujooks uuel tasandil. Seda näitab aeg. Südames loodan ja soovin, et me kasutaks seda aega mitte hirmu kasvatamiseks, vaid iseendasse vaatamiseks, hetkes elamiseks, teadveloleku avastamiseks ja headuse loomiseks 😇.

Seoses naistepäevaga meenus mulle endast kui naisest pilt, mille oma IG kontol mullu postitasin. Täna, aasta hiljem on rõõm taas tõdeda, et:

🖤 NAINE olla, on kingitus, sest meis on peidus suur vägi ja iga naine väljendab seda omamoodi.
🖤 NAINE on võimeline olema paindlik ja järgima oma ürgseid instinkte.
🖤 TARK NAINE jääb endale kindlaks ja saavutab oma ELU kutse.
🖤 JULGE NAINE ei karda eksida ning õpib kogemustest!

Head naistepäeva❗️

VÕIDA KOOLITUS JA PAREM TÖÖKOHT!

Soovid töökonkurssidel paremini silma jääda? Osale karjääricoach Teily Allase koolituse „Kuidas edukalt kandideerida?“ LOOSIMÄNGUS ja võid VÕITA tasuta pääsme!

Mängus osalemiseks tägi ära 2 sõpra, kellel oleks samuti edukaks kandideerimiseks vajalikke teadmisi vaja.

Loosimäng on koostöös käima lükatud www.koolitused.ee-ga. Hakka nende sõbraks kui soovid kursis olla värskete koolituspakkumistega ja vajuta Like Karjääripööris lehel kui soovid olla motiveeritud ja saada inspiratsiooni enesearengu ja karjääri teemadel.

Loosis osalejad liidetakse kahe fänni lehel kokku ning õnnelik võitja selgub juba sel neljapäeval (5.03.20) 🎉.

Loe lisainfot 24. märtsil kl 17.00 algava koolituse kohta siit
https://www.teilyallas.com/kuidas-edukalt-kandideerida

CV-Keskuse ja Palgainfo Agentuuri suurest turu-uuringust selgub, et 44% töötajatest jälgib aktiivselt tööpakkumisi ning Eesti töötajatest kokku on valmis tööd vahetama 82%. See number on 9% ⬆️ suurem kui mullu.

Loe uuringu kokkuvõtet lähemalt 👇
https://www.bestsales.ee/uudised/2020/02/19/44-tootajatest-vaatab-tooturul-aktiivselt-ringi

Seal on ühtlasi välja toodud, et töötajate aktiivsust põhjustab tööandjate värbamisaktiivsuse kasv tööpakkumiste tegemiste näol. Kuna mina töötan ka värbajana, siis saan kinnitada fakti, et nii see on. Kui otsitavatele kohtadele kandideerijate arv või valim on vähene, siis teeme tööd selle nimel, et kutsuda kandideerima sobivaid kandidaate otsepakkumiste teel.

Isegi kui turu olukord on kandideerijate ja pakkumiste osas aktiivne, ei tee see veel tööle saamist lihtsaks. Millega siis arvestada uude kohta kandideerimisel, loe lähemalt siit artiklist 👇
https://www.teilyallas.com/post/millega-arvestada-kui-kandideerida-uude-kohta-tööle

Lisaks valmisolekule tööd vahetada, on võrreldes eelmise aastaga kasvanud ka kandideerimiste arv enam kui 27%. Kui sina oled üks nende seast, kes soovib töökohta vahetada ja tahaksid teada, kuidas edukalt kandideerida, siis uuri lähemalt 24. märtsil toimuva koolituse kohta siit 👇 https://www.teilyallas.com/kuidas-edukalt-kandideerida

KARJÄÄRIPÖÖRIS

Mina Teily Allas, olen karjääricoach ja KARJÄÄRIPÖÖRIS on facebooki leht kus jagan mõtteid, sõnumeid, postitusi, mis panevad mõtisklema, inspireerivad, tõstatavad küsimusi ja suunavad Sind analüüsima nii oma tööalast karjääri kui ka enesearengu poolt.

Kõike selleks, et Sina saaksid liikuda tööalastes valikutes nendel radadel, mis aitavad sul olla Sina Ise, teha teadlikke valikuid ja rakendada oma täit potentsiaali.

Täiskasvanuna veedame suurema osa oma ajast tööd tehes. Kas nõustud, et tööle pühendatud aeg võiks seega olla sisukalt kasutatud? Aeg, mille käigus saad oma teadmisi, oskusi, võimeid ja kogemusi kasutada ning saad vastutasuks tunda rahulolu tehtust, teenida õiglast töötasu ja näha sealjuures ka isiklikku arengut.

SOOVIN SIND 👉 kutsuda karjääricoachi konsultatsioonile 👉 inspireerida, tagant utsitada, motiveerida 👉 panna mõtisklema ja teadlikke valikuid tegema 👉 panna mõtlema pööristele, mis on komistuskivid su teel, aga ise neist teadlik pole

Kui rahul oled täna oma tööga - kolleegide, juhi, töö sisu, enesearengu või töö keskkonnaga? Kas on aeg pöördeks oma karjääris? Või on Sinu elus toimumas nii palju, et mõni pööris vajaks lahti harutamist selleks, et edasi liikuda oma karjääriteel teadlikumalt?

Meeleldi aitan selgusele jõuda, kes sa oled, mida oma tööelult tahad ning kuidas muutusi ellu viia. Selleks küsi hinda meili teel - [email protected] ja BRONEERI AEG kohtumiseks. Külasta ka minu kodulehte ja loe lisa - www.teilyallas.com

Telephone

Address


Pärnu Mnt 139D
Tallinn

Opening Hours

Monday 09:00 - 15:00
Tuesday 09:00 - 15:00
Wednesday 09:00 - 15:00
Thursday 09:00 - 15:00
Friday 09:00 - 15:00