Põnni Mängumaa

Põnni Mängumaa

Comments

Midagi lustakat kõige pisematele räpifännidele! 👶 https://soundcloud.com/vesikas/porilombi-polka

Põnni Mängumaa pakub Montessori sugemetega, lapsehoiu tegevusloaga turvalist, pikaajalise kogemusega päevahoiuteenust. Põnni Mängumaa pakub sünnipäevade ja teiste ürituste pidamise võimalust ja turvalist, kvaliteetset päevahoiu teenust.

Hetked Põnnimaal-läbi päevahoiu lapsevanemate silmade :) Lapsed koos ja tuju hea, kasvataja nende ees, muinasjuttu neile loeb, kuulab rõõmsalt iga mees. Muinasjutt on loomadest, putukatest, haldjatest, lastel lahti unund suu, meelest läinud on kõik muu. Mängima siis minnakse, kilked lahti lastakse, Liumäest alla sõidame, pallimerre peidame. Batuudil hüpe tuleb kõrge, sest seal ülihea on põrge! Kööginurgas keegi kokkab, teine puzzlet kokku lükkab. Kõigile meil jagub lusti, Põnnimaal on pidu püsti. Äsja lapsed suppi sõid, magustoitu peale jõid. Nöörist kinni riburada, läheb meie tiburada. Helkurvestid kõigil seljas, nii nad nähtavad on väljas. Mõisa pargis jalutavad, lumelinna ehitavad. Puudel peas on valged mütsid, seda teavad kõik me jütsid. Looduslood on üle prahi, telekat me toas ei vahi. Toas me lustime ja sööme, värvime ja pilte teeme. Vahel peale tuleb nutt, koju minna siis on rutt. Aga see on teine jutt. Tuleb sõber annab käe, kõik siis jälle korda läeb. Ja päästetud on jälle päev! Remo, Kairi, Mari, Kaimo, Liilia 2010 jõulupidu :)

Operating as usual

Pōnni Mängumaa Lutheri Montessori sugemetega päevahoius vabanes üks koht. Huvilistel palun ühendust vōtta [email protected] vōi telefonil 56563888.

[03/01/20]   Juhised seoses koroonaviirusega

Tere.

Arvestame hoius Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Terviseameti jagatud soovitustega kuidas toimida hetke olukorras seoses koroona viiruse levikuga maailmas.
Hetkel on palju koroonaviirusesse haigestunuid Hiinas, Põhja-Itaalias (regioonid: Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmonte), Jaapanis, Singapuris, Lõuna-Koreas ja Iraanis. Palume peredel, kes käisid ise või kelle pereliikmed käisid reisil nendes riikides, võimalusel viibida oma lapsega 14 päeva kodus ja jälgida nende tervislikku seisundit. Haigusnähtude tekkimisel võtta koheselt ühendust oma perearstiga ning teavitada kontaktist riskipiirkonnas viibinud isikutega.

Lapsevanemad, kes on otsustanud lapse ettevaatusabinõuna koju jätta, palume teavitada sellest hoidu e-kirja teel [email protected] või telefoni teel 56563888.

Lugupidamisega,
juhataja Tiina Kärner

mother.ly

Your child's social skills in kindergarten are more important than their academics

❤️

mother.ly Here are five to focus on building in your kiddo.

Meie pōnnide uus lemmik- Pikleri kolmnurk ❤️

Pōnni Mängumaa Lutheri päevahoiu II advendi üllatus 😉🎄!

Pōnni Mängumaa Lutheri päevahoius käivad sellised tugevad ja osavad päkapikud 😉, kes mahutavad isegi liumäe sussi sisse 😊🎄! Imelist jōuluootust🎄🎁!!!

delfi.ee

Seda kõike on meie laste jaoks lihtsalt liiga palju!

delfi.ee Loe edasi

Alates novembrist vōimalik broneerida Pōnni Mängumaa Lutheri Päevahoiu ruume katsikupidudeks vōi lapse 1 vōi 2 sünnipäeva tähistamiseks. Ruumid on sisustatud väikelapsele sobivalt ja turvaliselt. Mänguasjad puidust, arendavad ning kvaliteetsed. Kui huvi vōtke palun ühendust Facebooki sōnumites, e-posti teel [email protected] vōi telefonil 56563888. Kohtumiseni!

themontessorinotebook.com

How not to stop a tantrum. Yes, you read that right. - The Montessori Notebook

Kasulik lugemine 😉

themontessorinotebook.com How not to stop a tantrum. Yes, you read that right. So the uncomfortable news is we need to get comfortable with them expressing their ugly feelings. Allowing them to let it out. Completely.

Ōueala 🦔🐿🍁❤️

Sügis Pōnni Mängumaa Lutheri Päevahoius 🍁

delfi.ee

Seda peaks teadma iga ema| Miks kallistada oma last, kui ta on halvasti käitunud

delfi.ee Lapse kallistamine, kui ta on halvasti käitunud, võib tunduda kummaline ja vale. Selles pole midagi imestusväärset — meie vanemad, õpetajad ja ühiskond on meis kujundanud arvamuse, et halvale käitumisele järgneb karistus, olgu selleks mänguasjade äravõtmine, koduarest või kurjad sõnad...

lapsehoidjad.eu

Lapsehoidjad | Esileht

lapsehoidjad.eu

Eesti Lapsehoidjate Kutseliit

Suvi Pōnni Mängumaa Lutheri päevahoius 😍

loovustuba

LOOVUSTUBA ARMASTAB:
Lähedus on arengu eeldus.

Väikelapse arengu seisukohalt on keskne kiindumussuhte teke ja püsimine. See eeldab tegelikult ainult ühte lihtsat asja: et ema (või keegi teine püsiv hoolitseja) oleks väikelapse läheduses, kättesaadav alati, kui laps seda vajab. Mõistagi võib beebiga tegelda ka mitu täiskasvanut, kuid kiindumussuhte loomiseks ja püsimiseks peab tal olema üks n-ö kindel nägu, kellest laps kujundab mälupildi, millega ta end ka ema eemal olles oma kujutlustes mõnda aega rahustada saab.

Loe edasi:

❤️

Lähedus ei tee lapsest memmekat. Sülle võtmine ei riku last ära. Lähedus pakub turvatunnet, vähendab stressi ja ärevust. Kallista teda. Võta ta kaissu. Võta ta sülle. Lapsed, kes saavad "suureks kasvada" ja iseseisvust saavutada enda tempos, tunnevad end siin maailmas turvalisemalt ja nendest kasvavad julged ja enesekindlad inimesed. ❤️

Suvine elutuba 😊🌸

Harjutused kirjutamiseks 😉

Meie tegemisi :)

Põnni Mängumaa

Kevad Pōnni Mängumaal 🌞🌸🌼

delfi.ee

Miks laps tegelikult nutab, kui vanem ta lasteaeda viib?

delfi.ee Lasteaias käimine ei ole väikelapse vajadus.

Photos from Põnni Mängumaa's post

Lutheri päevahoid

Lutheri päevahoid

Pōnni Mängumaa Lutheri päevahoid on tänasest AVATUD!!!

😊

Varsti 😉!

Sammuke lähemal avamiseni 😊!

Kōik, kōik on uus märtsi kuus 😉!!! Vaikselt hakkab valmima 😊 meie unistuste lastehoid 😍!!!

Põnni Mängumaa's cover photo

Põnni Mängumaa avab uue päevahoiu filiaali eksklusiivses, ajaloolises Lutheri kvartalis. Aadressil Vana-Lõuna 39a-8, Tallinn. Hea ligipääs auto ja ühistranspordiga. Viimased vabad kohad 😉! Soovi avaldusi ootame [email protected].
Allpool mõned pildid, hetkel veel ilma sisustuseta 😉!
Põnni Mängumaa hoiab põnni rõõmsana!

[01/31/18]   Kallid Põnni Mängumaa Sõbrad!

Täna sulen raske südamega Põnni Mängumaa uksed Sauel, Pärnasalu 31.

Tahan tänada südamest kõiki Sõpru, kes on Põnni Mängumaad selle 10 aasta jooksul külastanud ja oma kõige kallima vara meie hoolde usaldanud! Tänan väga ka kasvatajaid ja abikasvatajaid, kes mind nende aastate jooksul aidanud on!

Ilma kõigi teieta, ei oleks olnud ka Põnni Mängumaad!

Iga lõpp on aga uue algus ;)! Kohtumiseni tulevikus :)!

Hetked Saue Põnni Mängumaal lapsevanemate pilgu läbi

Lapsed koos ja tuju hea, kasvataja nende ees, muinasjuttu neile loeb, kuulab rõõmsalt iga mees. Muinasjutt on loomadest, putukatest, haldjatest, lastel lahti unund suu, meelest läinud on kõik muu. Mängima siis minnakse, kilked lahti lastakse, Liumäest alla sõidame, pallimerre peidame. Batuudil hüpe tuleb kõrge, sest seal ülihea on põrge! Kööginurgas keegi kokkab, teine puzzlet kokku lükkab. Kõigile meil jagub lusti, Põnnimaal on pidu püsti. Äsja lapsed suppi sõid, magustoitu peale jõid. Nöörist kinni riburada, läheb meie tiburada. Helkurvestid kõigil seljas, nii nad nähtavad on väljas. Mõisa pargis jalutavad, lumelinna ehitavad. Puudel peas on valged mütsid, seda teavad kõik me jütsid. Looduslood on üle prahi, telekat me toas ei vahi. Toas me lustime ja sööme, värvime ja pilte teeme. Vahel peale tuleb nutt, koju minna siis on rutt. Aga see on teine jutt. Tuleb sõber annab käe, kõik siis jälle korda läeb. Ja päästetud on jälle päev! Remo, Kairi, Mari, Kaimo, Liilia 2010 jõulupidu :)

Videos (show all)

Telephone

General information

Vana-Lõuna 39a, Lutheri kvartal, Tallinn, Harjumaa

Opening Hours

Monday 08:00 - 18:00
Tuesday 08:00 - 18:00
Wednesday 08:00 - 18:00
Thursday 08:00 - 18:00
Friday 08:00 - 18:00
About   Contact   Privacy   FAQ   Login C