Coachtec

Coachtec

навчання для всіх

Operating as usual

14/09/2022

Всемогущий Аганим возвращается и приносит с собой совершенно новый боевой пропуск и игровой режим, в котором ему нужна ваша помощь! В связи с небольшим происшествием во время работы с Механизмом Континуума вся магическая мощь Аганима оказалась опасно тонким слоем распределена между целой командой его альтер-эго, внезапно переместившихся в наш мир из разных уголков мультивселенной. Не имея возможности лично войти в Хранилище Континуума и заняться возвращением сил и отлавливанием своих собратьев, Аганим вынужден доверить эту задачу бравой четвёрке героев, которая должна спасти всех его двойников и покончить с этой пространственной путаницей.

Приготовьтесь к умопомрачительному путешествию и загляните на страницу боевого пропуска «Лабиринт Аганима», где вы узнаете больше о бесплатном событии и всех наградах, которые ждут обладателей боевого пропуска — в том числе о личности для Mirana, Arcana-предмете для Drow Ranger, престижном наборе для Hoodwink, Immortal-сокровищницах и целом хранилище других наград.

Dota 2 на геймпаде — эксперимент

14/09/2022

В управлении есть много нюансов, так что вам не помешает потренироваться, зато теперь вы можете вступить в сражение за любого героя, от Wraith King до Meepo, при помощи геймпада. Это экспериментальная возможность, так что ей есть куда развиваться, но ваши мнения обязательно помогут нам всё отладить. А если вам внезапно понадобится ощутить себя в привычных условиях, не беспокойтесь: сменить геймпад на мышку и клавиатуру можно в любой момент игры.

Узнайте больше об этой экспериментальной возможности на странице частых вопросов о геймпадах.

Зимний тур профессионального сезона

За окном холодает, но матчи профессионального сезона всё так же горячи. Следите за ходом зимнего тура на странице профессионального сезона, чтобы знать, какие команды войдут в новый год лидерами своих регионов.

01/06/2022

Сьогодні професія вчителя стала особливою, престижною, вартою поваги з боку суспільства… Навчання стає культом, а його «проповідники» – невід’ємною частиною людського життя.

Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Вихованням і навчанням можуть займатися люди зі схильністю і любов'ю до цієї справи. Учитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей вчителя, від його уміння налагодити правильні взаємини з дітьми.

Проте, людина, яка хоче бути вчителем, має бути готова навчати і навчатись водночас. Сьогодні діти стають добровільними «жертвами» нескінченного потоку інформації, тому іноді викладачі повинні визнавати і виправляти власні помилки, вдало помічені учнями. До того ж, основою для кар’єрного росту є мотивація до покращення своїх професійних навичок, яка виникає унаслідок інформаційної обізнаності педагога, визнання потенціальних можливостей особистого і фахового розвитку і вимагає вдосконалення бази знань, покращення організації часу.

Будучи провайдером наукових знань і навичок, вчитель має розглядати свою діяльність як наслідок ставлення до самого себе, своєї праці, колег, середовища, у якому він працює, своїх учнів… Повага до всіх представлених елементів зумовлює позитивний настрій, змушує робити більше для досягнення нових вершин і продовження роботи за покликанням.

Вчитель працює з усім класом, і йому необхідно тримати в полі зору багатьох учнів. Він повинен уміти помічати всі зміни в їхній поведінці. Таким чином, спостережливість, розподілення уваги є професійно важливими якостями. Педагогічна діяльність вимагає від людини і певних вольових якостей: витримки, терпіння, послідовності, наполегливості, самовладання. Він зобов'язаний контролювати свою поведінку, керувати нею. Дуже важливою у професії вчителя є мова, яка повинна відрізнятися виразністю, емоційністю, переконливістю. Вчитель повинен вміти висловлювати свої думки грамотно, ясно, просто, зрозуміло для дітей. Більшість фахівців, які отримали педагогічну освіту, працюють у середній загальноосвітній школі вчителями початкових класів, викладачами окремих дисциплін. Праця вчителя використовується також в школах-інтернатах, у школах робітничої молоді, ПТУ, технікумах, у дошкільних установах. Крім перерахованих професійних якостей вчитель-предметник повинен мати здібності до певної галузі науки (до математики, фізики, літератури і т.п.).

01/06/2022

Справжній вчитель з роками формує власний стиль, певний імідж, який поступово стає «брендом». Усім відома ситуація, коли вишукуються величезні черги тих, хто бажає мати за викладача чи репетитора ту чи іншу людину. Очевидно, що таке прагнення базується не на випадковому виборі, а має певне пояснення, а саме: професіоналізм вчителя; вміння відійти від традицій і прийняти більш раціональні методи, навчити учня і розвинути його можливості у певній сфері… Проте, людина, яка хоче бути вчителем, має бути готова навчати і навчатись водночас. Сьогодні діти стають добровільними «жертвами» нескінченного потоку інформації, тому іноді викладачі повинні визнавати і виправляти власні помилки, вдало помічені учнями. До того ж, основою для кар’єрного росту є мотивація до покращення своїх професійних навичок, яка виникає унаслідок інформаційної обізнаності педагога, визнання потенціальних можливостей особистого і фахового розвитку і вимагає вдосконалення бази знань, покращення організації часу.

30/05/2022

Сьогодні, коли ми цілковито перейшли до концепції «вік живи – вік учись», професія вчителя стала особливою, престижною, вартою поваги з боку суспільства… Навчання стає культом, а його «проповідники» – невід’ємною частиною людського життя. Як на мене, вираз «професія вчителя» трохи не справедливий по відношенню до сучасних педагогів. Цей вид діяльності потребує більше, ніж сухий виклад матеріалу, перевірка домашнього завдання, проведення іспитів… Сучасний вчитель – інноваційна особистість, яка прагне іти ступінь у ступінь із науково-технічним прогресом і новинками у методах викладання. Головна мета його роботи – виховати творчих особистостей (причому творчість має місце не тільки в образотворчому мистецтві, музиці, хореографії тощо, а й у точних науках, розвинути здібності учнів, їх можливості до самопізнання, саморозвитку і самовизначення. Хороший викладач повинен бути водночас і психологом, щоб виявити обдарованість дітей, створити сприятливі умови для її застосування, знайти найефективніші способи викладання, використовуючи при цьому індивідуальний «ключ» до кожного з учнів. Таким чином, тільки комплексний підхід може очікувати на успіх, який втілюється у вихованні талановитої і здорової молоді.

30/05/2022

Сьогодні професія вчителя стала особливою, престижною, вартою поваги з боку суспільства… Навчання стає культом, а його «проповідники» – невід’ємною частиною людського життя.

Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Вихованням і навчанням можуть займатися люди зі схильністю і любов'ю до цієї справи. Учитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей вчителя, від його уміння налагодити правильні взаємини з дітьми

21/05/2022

Про педагогиню котра, як стюардеса: спочатку одягає кисневу маску на себе, а потім вже рятує світ.

Це та, яка вміє сказати «НІ» і йде у відпустку тоді, коли відчуває що треба. А не тоді, коли вже гайки. Привіт, ментальне здоров‘я!

Вчителька, яка гарно пахне, почувається, виглядає(у зручному одязі), і насолоджується процесом викладання без відчуття зайвого тиску.

Неідеальна, а справжня. Котра не боїться допустити помилку і чесно в цьому зізнатися

Це про особистість, у житті якої теж настають важкі періоди. Але в цей момент вона є відвертою і не одягає маску нереального щастя перед тим, як зайти в клас.

Людина, у якої є сотня хобі, окрім роботи: театр, кіно, спорт, походи в гори, волонтерство, вишивання хрестиком, кулінарія.

Want your school to be the top-listed School/college?