SCOOL

SCOOL

SCOOL to projekt społeczny, który ma na celu pomoc młodzieży powrócić do normalności po pandemii.

Chcemy przekazać wiedzę i porady uczniom jak radzić sobie z codziennymi obowiązkami związanymi ze szkołą.

Operating as usual

Photos from SCOOL's post 16/02/2022

Jak pracować efektywnie i mądrze❓

Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zarządzanie czasem i umiejętność planowania zadań. ⏰

Według badań właściwe planowanie czasu przynosi szereg korzyści w postaci wyższej samooceny, zredukowania stresu oraz lepszego samopoczucia. Osoby, które na co dzień realizują wiele zadań, czują się potrzebne oraz pewne siebie i swoich możliwości. 👥

Dlatego dziś przychodzimy do Was z radami dotyczącymi organizacji czasu podczas nauki zdalnej❗

28/01/2022

Witamy na Naszym oficjalnym Facebook'u!

Celem Naszego projektu jest powrót do normalności po światowej pandemii COVID-19, która skutkuje obniżeniem się samopoczucia oraz zdrowia zarówno mentalnego, jak i fizycznego osób w wieku nastoletnim. Poprzez udzielanie rad na mediach społecznościowych, chcemy zmotywować naszych rówieśników do własnej walki z negatywnymi skutkami pandemii. Rady te mają na celu pomóc osobą w wieku szkolnym poradzić sobie z przytłaczającą ich teraźniejszością oraz stresem związanym nie tylko ze szkołą i obowiązkami ucznia, ale również z codziennością i z trudnościami w życiu. W okresie dojrzewania, kiedy takie osoby potrzebują kontaktu z rówieśnikami i światem zewnętrznym, zostały one odcięte od „normalnego” życia i posadzone w czterech ścianach swoich pokoi. Pomimo tego, że nasz projekt nie zapewni nikomu stuprocentowej poprawy nastroju lub zdrowia to pokaże on chociaż, jak można poradzić sobie z tą trudną rzeczywistością, z którą się spotykamy w dzisiejszych czasach.

Polub Nasz post i zaobserwuj Nasz profil, żeby być na bieżąco. Zachęcamy także do udostępniania, żeby Naszą inicjatywę mogło zobaczyć więcej osób.

Want your school to be the top-listed School/college?

Website