Українська Шкільна Рада США - Ukrainian Educational Council USA

Українська Шкільна Рада США - Ukrainian Educational Council USA

Офіційна ФБ-сторінка Шкільної Ради при УККА Пожертви на проєкти Шкільної Ради:
https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=TCSPAJLW2LMYY

Operating as usual

11/09/2023

Українці, що нещодавно приїхали по парлю, якщо у вас є можливість приєднуйтесь до USCRI на зустріч з послом Маркаровою 17 листопада у День вшанування жертв Голодомору. Будь ласка зареєструйтесь за посиланням:

https://www.eventbrite.com/e/city-club-forum-invitation-for-displaced-ukrainians-tickets-750714556447?aff=oddtdtcreator

Photos from Українська Шкільна Рада США - Ukrainian Educational Council USA's post 11/03/2023
Photos from Українська Шкільна Рада США - Ukrainian Educational Council USA's post 11/03/2023

Нещодавно, 28 жовтня 2023 року освітяни шкіл українознавства в США при Українському конгресовому комітеті в США, приєдналися до ювілейної вчительської конференції та ювілейного банкету з нагоди 70-ти літньої річниці створення цієї освітньої української інституції на теренах США. Нас вітали представники різних організацій та фінансових установ. Справжнім скарбом для усіх присутніх, було надихаюче слово і вітання від нашої відомої громадської діячки, філологині - Ірини Фаріон.
Під час другого дня проведення нашої зустрічі, усі учасники відвідали Цвинтар святого Андрія у Саут-Бавнд Брук, штат Ню-Джерсі.На цвинтарі понад 6 тисяч могил відомих українських діячів: політиків, державотворців, вчених, служителів церкви, письменників, художників, меценатів.
Усі квіти і вінки, що власноруч приготовила Ольга Михайлюк з Філадельфії, ми поклали до могил багатьох відомих українців, а зокрема лідеру «Вісниківців» - Дмитрові Донцову, його послідовникам - Евгену Маланюку, Оксані Лятуринській, засновникам української освітньої думки в США - професору Гурину, Евгенові Федоренку та багатьом іншим.
Зачитували безсмертні слова Е. Маланюка : «Як в нації вождів немає,
Тоді її вожді - поети»!
Працюємо далі. Бо як не ми, то хто?

Photos from Consulate General of Ukraine in New York's post 10/31/2023
10/23/2023

A Ukrainian student glorifies the Cossacks worldwide! 🇺🇦🌎

Taras Hembik from Volyn has achieved international acclaim at the INOVA-2023 international invention show in Croatia with his computer game, 'Cossack Steppes.' This captivating game delves into the customs, economy, lifestyle, and even the culinary traditions of Ukrainian Cossacks. In the game's first episode, players must whip up a delicious pot of borsch for the entire village.

Taras was inspired to create this game just before Russia's full-scale invasion, aiming to share Ukraine's rich history with the world. "I decided to create something to show the world the history of Ukraine. Since I'm good at programming, I chose a computer game format. I dedicated it to the Cossacks because I think they are role models for modern Ukrainians," says the talented and creative student.

Taras has grand plans to further enhance the game, including improving its graphics and expanding his team. His goal is to ensure as many people as possible have the opportunity to explore the captivating history and culture of the Cossacks.

Source: Junior Academy of Sciences of Ukraine

Український школяр прославляє козаків на весь світ! 🇺🇦🌎

Комп'ютерна гра, яку розробив Тарас Гембік із Волині, перемогла на міжнародній виставці винаходів INOVA-2023 у Хорватії.

"Cossack Steppes" розповідає про звичаї, господарство, стиль життя та навіть харчування українських козаків. У першому епізоді гравцю треба приготувати борщ для всього поселення.

Тарас розповів, що придумав гру напередодні повномасштабного вторгнення Росії.

"Я вирішив створити щось, аби продемонструвати всьому світові історію України. Оскільки я знаюся на програмуванні, вирішив обрати формат компʼютерної гри. А присвятив її козакам, адже вважаю, що вони рольові моделі для сучасних українців", - каже школяр.

Тарас планує і далі працювати над удосконаленням гри - хоче покращити графіку та розширити свою команду, аби якомога більше людей дізнатися про історію та культуру козацтва.

Джерело: Мала академія наук

10/23/2023

📝У День української писемності та мови, 27 жовтня, відбудеться Радіодиктант національної єдності-2023

☝Радіодиктант національної єдності був започаткований командою «Українського радіо» у 2000 році та став найбільшим щорічним флешмобом. У 2022 році його писали понад пів мільйона людей на всіх шести континентах.

✍Авторкою тексту для цьогорічного диктанту стане поетеса, перекладачка, авторка прозових творів та лауреатка Шевченківської премії — Катерина Калитко. Читатиме його актор, театральний режисер та виконавець ролі у популярному фільмі «Довбуш» — Олексій Гнатковський.

👉Він звучатиме в ефірі «Українського радіо», Радіо Культура та телеканалу Суспільне Культура. Трансляції також будуть доступні на ютуб-каналі «Українського радіо» і на фейсбук-сторінках Суспільного.

10/07/2023

Запрошуємо!!
Всіх учнів (і теперішніх і колишніх), вчителів, батьків, друзів, на святкування 70-ліття Шкільної Ради при УККА

https://forms.gle/1kr13mKEcz19hDUA9

10/02/2023

Don't be dissuaded: support for Ukraine among Americans endures.

This is according to results of a poll recently released by Razom that measured Americans’ attitudes about Russia’s invasion of Ukraine and the role of the United States in the world.

The poll, conducted by Change Research found that a majority of Americans want the U.S. to continue to support Ukraine militarily, and more than half want assistance to continue until the situation has stabilized and Russia leaves Ukrainian territory entirely.

More broadly, the poll found that Americans strongly believe America should stand up for vulnerable, bullied people around the world whose freedom is at risk.

Learn more about our results and be sure to share: razomforukraine.org/2023poll.

10/02/2023

Якщо підсумувати сьогоднішній день 🎯

10/02/2023

One of the Vovk Foundation's founders, Yurij Wowczuk, was happy to have joined 2023 Vovk Foundation/UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (UNWLA) scholarship winner Maria Kulchycky, her younger sister Bozhena Kulchycky, and Inna Walker of UNWLA for dinner last night at the University of Massachusetts Club. Congratulations to Maria and best of luck in her studies at Harvard University's Kennedy School!

09/12/2023

🎶 Понад 250 творів з української літератури тепер доступні в аудіоформаті.

Озвучили твори відомі українці, тож тепер школярі 5–11 класів, а заразом і всі охочі зможуть відкрити для себе творчість українських класиків по-новому. «Місто», «Кайдашева сім'я», «Тіні забутих предків» та багато інших творів з освітньої програми вже доступні для прослуховування.

Знайти і послухати твори можна безкоштовно в розділі «Аудіо» в мобільному застосунку MEGOGO на смартфонах чи планшетах, а також в автомобілях з Android Auto та Apple CarPlay.
https://bit.ly/3LkOCfP

Проєкт реалізуємо разом з медіасервісом MEGOGO та у партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України та Дія.Освіта.

Сучасна молодь потребує сучасної освіти, а це також і про нові підходи та опції для навчання. Паперову книжку навряд щось витіснить чи замінить, однак круто мати різні варіанти як навчатися й навчати.

08/20/2023

Шановна 🇺🇦 громадо!
🔈 Інформуємо про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», присвяченому Дню Незалежності 🇺🇦України.
Умови конкурсу:
🟨 До участі у конкурсі запрошуються діти віком від 4 до 18 років з української громади закордоном.
🟨 Конкурс проводиться за двома категоріями – «Малюнок» та «Фотографія». Авторами конкурсних робіт можуть бути виключно учасники конкурсу.
🟨 У категорії «Малюнок» індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається в одній з чотирьох вікових номінацій; у категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною.
🟨 Конкурсні роботи прийматимуться до 24 серпня 2023 року включно.
📍 Організатори конкурсу: Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея.
👉 Більш детальна інформація за посиланням:
http://surl.li/kdlzw

Photos from Ukrainian World Congress - Свiтовий Конґрес Українців's post 07/08/2023
05/03/2023

Повідомлення від Українського центру оцінювання якості освіти.

НМТ-2023: ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ НАРАЗІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У США

3.05.2023

Наші партнери в США відгукнулися на прохання випускників та організаторів оцінювання щодо розширення міст, де відкрито спеціально обладнані комп’ютерні центри. Тож потенційні вступники матимуть змогу пройти тестування в містах Х’юстоні й Детройті.

Ми щиро вдячні Посольству України в США, Університету Х’юстон-Клір-Лейк (University of Houston-Clear Lake), Школі Українознавства Товариства “Рідна Школа” в Детройті за те, що зважили на велику потребу в проведенні тестувань для українських вступників, які наразі перебувають у їхніх країнах, і підтримали нас в організації вступних випробувань для них!

Якщо ви вже створили персональний кабінет і вибрали із запропонованого переліку менш зручний для доїзду населений пункт, а тепер з’явилася більш зручна локація, — зможете після отримання сертифіката до 7 травня 2023 року змінити реєстраційні дані, вибравши місто, ближче до вашого місцеперебування під час проведення НМТ.

Перелік країн, у яких вступники матимуть змогу пройти тестування, – тут.

03/22/2023

📖ВР ухвалила рішення про призначення на посаду голови Міністерства освіти та науки Оксена Лісового. Він вже майже 20 років очолює Малу академію наук, а з 24 лютого 2022-го пішов захищати Україну, як доброволець

02/20/2023

🇺🇸🇺🇦 “Джозефе Байдене, вітаю в Києві! Ваш візит — це надзвичайно важливий прояв підтримки для всіх українців”

Президент України, Володимир Зеленський

01/24/2023
12/02/2022

🌟 Культовий режисер Martin Scorsese та акторка Vera Farmiga стануть ведучими концерту з нагоди столітньої річниці прем’єри "Щедрика" в Нью-Йорку

📍 Він відбудеться 4 грудня о 21:00 за Києвом у Carnegie Hall з прямою трансляцією на платформі Vimeo для всіх охочих. Посилання - у коментарях.

У концерті візьмуть участь:

🟠 український дитячий хор "Щедрик" з Києва
🟠 український хор "Думка" з Нью-Йорка
🟠 українська капела бандуристів Північної Америки ім. Т. Шевченка
🟠 хор "Трініті Вол-Стріт"
🟠 американська оперна співачка Джанай Брюггер
🟠 українська фолк-співачка Марічка Марчик.

Kомпозитор Тревор Вестон представить свою нову композицію на вірш Сергія Жадана, написаний під час повномасштабного вторгнення Росії. На концерті також звучатиме музика Еріка Вітакра, Леонарда Бернштейна, Валентина Сильвестрова та Джорджа Гершвіна.

Концерт організований Українським інститутом, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Razom for Ukraine та Ukrainian Contemporary Music Festival за підтримки Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США, U.S. Embassy Kyiv Ukraine, Постійне представництво України при ООН / Perm Mission of Ukraine to the UN та Consulate General of Ukraine in New York.
Частина коштів від придбаних квитків буде спрямована на ініціативу Президента України United24 для відбудови країни.

09/17/2022

A mass grave with 445 buried civilians. Their hands tied and torture footprints on their bodies... Such are the horrors that Ukrainians witnessed in the city of Izyum in the liberated part of Kharkiv Oblast.

Among the buried found in Izyum, there are graves of children buried together with their families.

"The world must see this. The world must know that Russia leaves these marks of atrocities, marks of terror everywhere in the occupied territories," President Zelensky said during his address to Ukrainians.

"This is just one of the mass graves discovered near Izyum. In the occupied territories, terror, violence, torture and mass murders reigned for months," commented Mykhailo Podolyak, adviser to the Head of the President's Office.

The city of Izyum had been fully occupied from April 1 of this year.

We have already seen the appalling outcomes of the massacre in Bucha. We have already seen the revolting terrorist attacks in Kramatorsk, Vinnytsia, Mariupol, Olenivka, Kharkiv and many other locations where innocent Ukrainians were slaughtered. It is more frightening to picture what heinous new evidence of russian inhuman atrocities we will see when we de-occupy more territories of Ukraine.

The only way to end the suffering of our people as quickly as possible is a military victory over the terrorist country. We are calling on the whole world to continue making crucial efforts to support Ukraine: militarily, financially, by putting pressure on Russia.

Eternal memory to all Ukrainians who fell victims of this genocide.

===================

Масова могила, де було поховано 445 цивільних. Тіла зі зв'язаними руками та слідами тортур... Таку страшну картину знайшли українці на звільненій частині Харківщині, в місті Ізюм.

Серед могил, знайдених у Ізюмі, є й могили дітей, похованих разом цілими сім'ями.

"Світ має це побачити. Світ має знати, що росія всюди окупованих територіях залишає такі сліди звірств, сліди терору", – заявив Президент Зеленський під час свого звернення до українців.

"Це лише одне з масових поховань, виявлених біля Ізюма. На окупованих територіях місяцями панували шалений жах, насильство, тортури та масові вбивства", – коментує Михайло Подоляк, радник Голови Офісу Президента.

Нагадаємо, що Ізюм був повністю окупований з 1 квітня цього року.

Ми вже бачили страшні результати "Бучанської різні". Ми вже бачили теракти в Краматорську, Вінниці, Маріуполі, Оленівці, Харкові та багатьох інших місцях, де гинули невинні українці. Навіть страшно уявити, які нові свідчення нелюдських звірств росіян ми побачимо, коли деокупуємо інші території України.

Єдиний шлях максимально швидко припинити страждання нашого народу – військова перемога над країною-терористом. Закликаємо весь світ продовжувати докладати всіх зусиль, щоб підтримувати Україну: військово, фінансово, тиском на росію.

Вічная пам'ять всім українцям, які стали жертвам цього геноциду.

Онлайн-заняття для дітей з України 💚 On-line lessons for Ukrainian students 💚 03/15/2022

Заклик підтримати українських учнів і вчителів в Україні від Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради СКУ

Please help Ukrainian students and teachers in Ukraine

Шановні українські вчителі!

Сьогодні, 14 березня школи Украіни почали навчальний процес в онлайн форматі. Але не всі вчителі на даний момент можуть підключитись до роботи з різних причин.
Учні і вчителі України потребують зараз нашої допомоги.

Міністерство освіти та науки України, ГС "Освіторія", Cвітова Координаційна Виховно-Освітня Рада (СКВОР) Світового Конґресу Українців та Національна Українська Освітня Рада Конґресу Українців Канади запрошують вас долучитися до просвітницького фронту!
Ми звертаємося до вас, колеги з усього світу, із проханням стати вчителями наших дітей. Ділитися з ними знаннями, проводити консультації зі шкільних предметів, створювати простір для навчання та безпечного обміну думками - так ви можете підтримати Україну в цей переломний момент.

Упродовж воєнного стану, поки діти залишаються поза навчальними аудиторіями, запрошуємо вас до проведення живих занять із учнівськими групами у зручний для вас час.

Як це буде працювати?
учителі-волонтери заповнюють цю форму: https://forms.gle/EyqpFrE414E6Sg4H7;
школи заповнюють іншу форму, у якій вказують, для якого класу, з якого предмету та для проходження якої теми їм потрібен учитель;
відповідно до сформованих запитів координатор проєкту формує пару "викладач - учнівська група/ школа" та допомагає в проведенні занять.

Важливі уточнення:
Ми закликаємо викладачів проводити цикли занять для проходження окремих навчальних тем повністю, але ви також можете проводити поодинокі заняття для загального розвитку учнів;
Пропонуємо проводити заняття в Zoom або Google Meet;
Обсяг однієї учнівської групи - 15-30 дітей; або за домовленістю між вчителем і школою;
Якщо ви готові провести відкритий урок для великої кількості учнів (лекція, інтерактивне заняття за допомогою платформ), зазначте це в "додатковій інформації".
Якщо ви готові долучитися до онлайн зустірічей із українським учнівством, заповніть google форму (див. вище). У ній ви також можете більш детально дізнатися про механізм реалізації освітньої підтримки. Учителів-волонтерів ми скоординуємо з керівниками шкіл, які цього потребують, для формування шкільного розкладу на час воєнних дій.

Маєте ідеї для покращення навчального процесу українських учнів?
Пишіть на електронну адресу [email protected]

Створюємо освіту майбутнього разом

Онлайн-заняття для дітей з України 💚 On-line lessons for Ukrainian students 💚 Шановні українські вчителі! ( English translation bellow) Дякуємо за те, що піклуєтеся про освітнє майбутнє України. Міністерство освіти та науки України, ГС "Освіторія", Cвітова ...

Photos from Taras Shevchenko School of Ukrainian Studies, Parma, Ohio's post 03/05/2022
01/04/2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС!

Завершення продуктивного року надихає на запуск нових проєктів.

До Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначається 21 лютого, з метою популяризації української мови за кордоном та її підтримання серед закордонного українства, Постійне представництво України при ООН у співпраці зі Ukrainian World Congress - Свiтовий Конґрес Українців, WFUWO at the UN та у партнерстві зі ЗМІ, волонтерами, а також іншими зацікавленими організаціями раді оголосити про проведення конкурсу з написання есе 🖊🗒.

Тема: «Якби я був/була Головою Генеральної Асамблеї ООН» 🇺🇳.

📆Кінцева дата подання письмових робіт - 10 лютого 2022 року.

👱👱‍♀️Учасники конкурсу: уся українська шкільна молодь, яка проживає за межами України 🇺🇦 (учні 8-12 класів).

📧 Конкурсну роботу слід надсилати на електронну адресу: [email protected] .

Більше про умови участі та деталі проведення конкурсу шукайте за посиланням 👉 https://cutt.ly/YUIS1MQ

Бажаємо успіхів!

12/17/2021

Свято на честь святителя Миколая, чи День святого Миколая, як його знають у народі – одне з найтепліших та найзатишніших сімейних свят в Україні. Збережене в українській традиції попри роки нав’язуваного атеїзму, воно залишилося однією з об’єднавчих дат для нашого народу. Й справді, що може єднати більше, ніж любов, якою сповнене це свято і якою ми так охоче ділимося одне з одним – у тому числі через подарунки.

Напередодні цього прекрасного дня хочу звернутися до батьків. Адже хоча це свято має історичне та християнське підґрунтя, значною мірою саме сімейні стосунки, стосунки батьків і дітей цього дня привертають до нього увагу в суспільстві.

1. Не подарунками єдиними

Що у свято Миколая, що у будь-який інший день – стосунки між людьми, а тим паче ваші стосунки з власною дитиною не мають будуватися виключно на матеріальних цінностях. Людина позначена єдністю тіла й душі, а отже, потребує й матеріальних, і духовних цінностей для гармонійного розвитку. Особливо тоді, коли мова йде про маленьку людину, яку ви зрощуєте, виховуєте та настановляєте. Не «відкуповуйтеся» від дитини дорогими подарунками, але даруйте їй тепло своєї душі: спілкуйтеся, обіймайте та цілуйте, навчайте добра та наставляйте на праведний шлях.

2. Навчайте дитину не лише бути вдячною, але й дарувати подарунки самій

Однією з найбільших християнських чеснот є уміння віддавати, не вимагаючи нічого натомість. Чинити добро не заради похвали чи вдячності, не заради якоїсь миттєвої чи відстроченої винагороди, але від щирого серця та з любові. Навчайте дитину цієї любові та щирості, допоможіть їй підготувати подарунки для родичів і своїм прикладом покажіть, якою може бути турбота про своїх ближніх.

3. Поясніть, що подарунки бувають не лише матеріальними

Любов і турбота значною мірою виражаються не лише і не стільки у матеріальних цінностях, хоча й вони теж бувають важливими, але у вчинках і турботі. Навчіть свою дитину так само піклуватися про інших людей та допомагати їм, даруючи свою любов та підтримку. Наприклад, ви можете разом придумати, як допомогти одиноким стареньким сусідам, розрадити їхню самотність і привітати їх зі святом. «Хто дає доброзичливо, того любить Бог» (2 Кор. 9: 7).

4. Розкажіть дитині про історію свята

Зверніться до історії життя святителя Миколая та розкажіть дитині про нього. Адже він – це не вигаданий міфічний персонаж, а цілком реальна історична постать, яка своїми добрими безкорисливими вчинками змінила життя багатьох людей на краще. Нехай ваша дитина надихається прикладом святителя Миколая та навчається в нього любові та самовідданності добрим справам.

5. Не залякуйте дитину «різочкою»

Не погрожуйте дитині, що «святий Миколай принесе різочку» за її нечемну поведінку. Фізичне покарання рідко приносить добрі плоди, але може стати причиною для очерствіння серця та формування жорстокості в дитині.
Адже найбільшим зразком для наслідування для своєї дитини є саме ви. Своїм словом і своєю поведінкою, своїм ставленням до неї та інших людей ви виховуєте її та наставляєте. І споглядаючи на вас, дитина виросте добропорядною, якщо ви будете для неї гідним прикладом.

Photos from Музей Голодомору I Holodomor Museum's post 12/03/2021
08/26/2021

Управа Шкільної Ради щиро вітає Ієрархів та духовенство Українських церков, наші шкільні, молодечі і громадські організації та весь український народ на рідних землях і на поселеннях з 30-ю річницею відновлення Незалежності України. День Незалежності - велике свято, яке українці по всьому світові відзначають щорічно. У 2021-му святкуємо ювілей - 30 років, як Україна знову стала вільною, відновивши свою державність. Бажаємо, щоб тіло, справи й особиста думка кожного українця також завжди були вільними і незалежними. І тільки серце нехай буде обов'язково полоненим любов'ю. А Україні бажаємо мирного неба над щедрими врожайними нивами.

In Memory Of Jaroslava Danyschuk, organized by Nataliya Moroz 06/19/2021

Сьогодні прощаємось з нашою славною Славою … хай з Богом спочиває.

12 пообіді. Цвинтар на South Bound Brook, NJ

Підтримаймо родину молитвами і фінансово

https://www.gofundme.com/f/t3y3yc-for-the-support-of-danyschuks-family?utm_campaign=m_pd+share-sheet&utm_medium=copy_link_all&utm_source=customer

In Memory Of Jaroslava Danyschuk, organized by Nataliya Moroz We are in need of your support for the fundraiser of the Director of St. Andrew’s Ukra… Nataliya Moroz needs your support for In Memory Of Jaroslava Danyschuk

Want your school to be the top-listed School/college in New York?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


203 2nd Avenue
New York, NY
10003

Opening Hours

Monday 10am - 5pm
Tuesday 10am - 5pm
Wednesday 10am - 5pm
Thursday 12pm - 7pm
Friday 12pm - 7pm
Other New York schools & colleges (show all)
Global Kitchen Travels Global Kitchen Travels
New York

Food & Travel Content Creator with a focus on international recipes, travel and culture. Photography

BrainPOP BrainPOP
New York

Inspiring kids to learn, create and achieve. 🏠 For school, homeschool & families 📚 Reaching 25M stude

Private Prep - Learn to Thrive Private Prep - Learn to Thrive
New York

Because each student learns differently, we provide scholastic and emotional support in navigating t

Summerfuel Summerfuel
New York

Offering extraordinary summer programs for high school students since 1984. Be Curious. Make Summer

Curt Hansen Curt Hansen
New York

The Cloud Institute for Sustainability Education The Cloud Institute for Sustainability Education
116 W 23rd Street
New York, 10011

Preparing schools & communities to educate for sustainability by inspiring educators & engaging stude

Khan's Tutorial Khan's Tutorial
New York

Khan's Tutorial (KT) is a tutoring academy founded in 1994 by Dr. Mansur Khan. Khan's Tutorial is

Education Update Education Update
New York, 10065

Founded in 1995 by Dr. Pola Rosen, Education Update, an award-winning free newspaper, deals with iss

T3 Live T3 Live
1 State St
New York, 10004

Ideas and Education for Serious Traders Only. T3 Live was founded to help investors like you generate

International Institute for Learning, Inc. (IIL) International Institute for Learning, Inc. (IIL)
485 Madison Avenue, 13th Floor
New York, 10022

Welcome to the official International Institute for Learning (IIL) page.

Tutor.com Tutor.com
110 E 42nd Street, Suite 700
New York, 10017

💻📚 1-to-1, on-demand online homework help and tutoring

MyForexTutor MyForexTutor
New York, 10023

Virtual one-on-one trading education for begginers. Learn about market transparancy. Learn to trade