Gjera dhe Fakte

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Gjera dhe Fakte, Education, Tetovo.

02/12/2015

KiS Kis Pa Tbo P*s

https://www.facebook.com/KiS-Kis-Pa-Tbo-P*s-1487399791566471/?skip_nax_wizard=true
Like faqen eshete faqe shum interesante nuk do te zhgenjeheni

☾ °☆ Mireseerdhet ne faqen tonë ☾ °☆
◕_◕ вєнυηι ƒαηѕ ηυк ∂σ zнgєηנєнєηι ◕_◕
-κετυ dό τε gjεηι βυzëqεshjε ρα fυηd...

-Flm qe u bere pjes e faqes tone.

11/10/2015

Follow Follow ju lutem 👀❤❤

22/08/2015

Mikmiki.com

https://m.facebook.com/profile.php?id=1485245371775341
Like faqen dhe pasurojeni dijen tuaj

Mikmiki.com
official fan page on facebook

22/08/2015

Shëndeti

https://m.facebook.com/profile.php?id=1457421867900137
Like faqen

Te Pasurojme Shendetin Tone

21/08/2015

Shëndeti

https://m.facebook.com/profile.php?id=1457421867900137
Like faqen dhe pasurojeni dijen tuaj

Te Pasurojme Shendetin Tone

20/08/2015

Tetova City

https://m.facebook.com/profile.php?id=155580774776977
Like faqen Allahu ju rruajt

official page
Gjithcka nga TETOVA dhe me gjere ❤

20/08/2015

Tetovalit e kajn ni t'Majr see

https://www.facebook.com/pages/Tetovalit-e-kajn-ni-tMajr-see/1463740817264016?fref=ts
Like faqen Allahu ju ruajt dhe ju shperbleft me gjith tmirat

TETOVA - Gjithcka nga Qyteti jone dhe me gjere.

19/08/2015

Shoes For Men

https://www.facebook.com/pages/Shoes-For-Men/444543109065403?skip_nax_wizard=true&ref_type=logout_gear
Like faqen dhe gjeni veshje shumm te bukura per djemm

Fantastic Shoes For Men

19/08/2015

Tetova

https://m.facebook.com/profile.php?id=1614623182149414
Like

Ne kete faqe do te gjeni foto te Tetoves Malit Sharr e shum foto tjera nese keni foto te Tetoves ose te Malit Sharr na dergoni ne inbox

17/08/2015

Blaugrann Me Zemer

Location

Category

Address

Tetovo
Other Education in Tetovo (show all)
STEMLab STEMLab
Ilindenska 177
Tetovo, 1200

Qendra për Edukim dhe Mësim Inovativ - STEMLab. Center for Education and Innovative Learning - STEMLab.

Kafja e Grave - Kamjan Kafja e Grave - Kamjan
Kamjan
Tetovo, 1234

American Corner Tetovo/ Educationusa Center American Corner Tetovo/ Educationusa Center
Str. Iliria Nn
Tetovo, 1200

The American Corner program is sponsored worldwide by the U.S. Department of State. American Corner Tetovo is a partnership between the NGO "Aurora", The House of Culture, the Municipality of Tetovo and the U.S. Embassy in Skopje.

Hesat Rushani Hesat Rushani
Tetovo, 1200

Mini Market ILIRI Mini Market ILIRI
Xhepçisht, Tetovë
Tetovo, 1200

Tetovë

Learning Center Gauss Learning Center Gauss
Ilindenska, 3
Tetovo, 1200

A private learning center in Tetovo, giving courses in Mathematics and Computer Science. We give courses for high school and college students.

Allahu Edhe 1 Allahu Edhe 1
4
Tetovo

Xhi ka Tetova ma Sham Pi Odrit Xhi ka Tetova ma Sham Pi Odrit
Tetovo, TETOVAA

Tetovë-Odri

DISCO Digital Schools Contest DISCO Digital Schools Contest
Tetovo

KA2 - Cooperation for Innovation and the Exchange of Good Practices Strategic Partnerships for school education