IV-14 Mjeksi 2014/15

IV-14 Mjeksi 2014/15

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from IV-14 Mjeksi 2014/15, School, Bogovinje, Tetovo.

Operating as usual

21/04/2016

#tb #mkaRaMalliShom :( :(

[07/30/15]   oo issh klasaa a mo dini dns se kur i marim dipllomat be ? ?

17/06/2015

IV-14 Mjeksi 2014/15

[06/12/15]   Ejj klasa . Profesoresha Shqipe tha ditën e hon ti mirnii enn paret e sigurimit se de jesimm pa dëftesa.

21/05/2015

21/05/2015

Sinan Vllasaliu- Maturantet (Official Video)

:( :( :( klasaa ju duu mas shumtii

15/05/2015

Gajree te toni

02/05/2015

1 may ^_^

28/04/2015

Me nonen e bossit 😂😂

17/04/2015

Photos from IV-14 Mjeksi 2014/15's post

04/04/2015

Ajmoo :p #SSSS

04/04/2015

Urime Ditlindjen Azra :)

29/03/2015

Etnon feat Lyrical Son & Dj Blunt - Albanian

Godass KUQ E ZI

Produced by : Genc Prelvukaj Viti i realizimit : 2005 Black Fish Entertainment pages : Black Fish : http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/3673228...

28/03/2015

#Prishtina

28/03/2015

Prishtina kaa lezeet

[03/27/15]   #Makiato pa plumb #Kryeqitet pa Lum

[03/26/15]   #bestDay

25/03/2015

#Kulmi :p

[03/20/15]   Record broken:Kimi 35 nxënës =35 njisha (1) #DoBohetMair :/ :p

19/03/2015

Ne be ne :p

13/03/2015

#Checkin :p

09/03/2015

#Rexho proud with you wish all the best in life

25/02/2015

:)

21/02/2015

We are back :p

[02/03/15]   Klasa si duket grevës i erdhh fundi. Neser duki ka shkollaa

26/01/2015

IV-14 Mjeksi 2014/15

[01/26/15]   Klasa. Neser organizohenn protesta, nprotesta de ienn enn gjimnaziztat. Protestat de najsimm ka 11 ju ka 10e 30 tieni te shkolla .

[01/25/15]   Sindikata e arsimit është e vendosur të vazhdoj grevën deri në plotësimin e kërkesave ndërsa Ministria e Arsimit dhe Shkencës (MASH) kërkon realizimin e testimit të maturantëve nga dita e nesërme e deri të enjten dhe për këtë qëllim sipas Safet Nezirit janë bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme. Ai thotë janë informuar edhe prindërit e nxënësve maturantë përmes SMS porosive..... :) Ngaa Alsat-m..... neser patjeter nshkoll thaa. Nikolla Gruevski :))

[01/25/15]   Klasa neser kushh e kaa testinn ekstern duhet patjetër tjese te shkolla. Ora 9 duhet tie ataj. Kalofshii majrr

Untitled Album 21/01/2015

ooo Bukurosh a/e ce datat e testit te i kinii ahh sikur mo egzistonte ckii testi :(

ooo Bukurosh a/e ce datat e testit te i kinii ahh sikur mo egzistonte ckii testi :(

[01/21/15]   Klasa neser hajdi nshkoll prajtenn tdalenn londe se ku na kan rra testet eksterne datat kan dal. Flm per mirkuptim :p

[01/16/15]   Klasaa rezultatet skishinn dal ende

14/01/2015

#RedCarpet

[01/13/15]   o burra e gra :P mo shskojni shkoll te premten LAVDRIMI (radusha) d shkoje di mare rezulltatet ene ne dva kllx de postojm foton ktau te faqja :) Flm per mirrkuptimin Naten bukurosha & bukuroshe :D

[01/13/15]   Klasa.Tpremten duhet tshkojna te shkolla pr ato testet eksterne ti shofim ku na kan ra. #Kujdestarja tha

Location

Category

Telephone

Address


Bogovinje
Tetovo
101BB
Other Schools in Tetovo (show all)
Vision Academy Vision Academy
Në Afërsi Të USHT-së
Tetovo, 1200

Shkollë private për mësimin e gjuhëve të huaja: Gjermane ( A1,A2,B1,B2,C1,C2) Angleze, Frenge,Italiane ,Shqipe, Maqedone dhe trajnimeve profesionale në sfera të ndryshme

IV-11 Mjeksi (2011-2012) IV-11 Mjeksi (2011-2012)
Sh.M.K.M.
Tetovo

Admin: 1.Dona 2.Fat 3.Emma 4.ZamKi

Отворен Граѓански Универзитет за доживотно учење Тетово - ОГУДУ Тетово Отворен Граѓански Универзитет за доживотно учење Тетово - ОГУДУ Тетово
Ivo Lola Ribar 96
Tetovo, 1200

Информации за курсeви, услуги и активности на ОГУДУ - Тетово

Училиште за странски јазици ''Ремарк'' Училиште за странски јазици ''Ремарк''
JNA 100/1
Tetovo, 1200

уписите се во тек! За повеќе информации на телефонскиот број 078/719-144

4-11 Gjimnazi Tetoves 4-11 Gjimnazi Tetoves
Gjimnaz "kiril Pejcinoviq"
Tetovo, 4706

Mirë se vini ne faqen më të madhe të një faqe klase.Kjo faqe i dedikohet klasës IV-11 Gjimnazi Tetovës