4-11 Gjimnazi Tetoves

Mirë se vini ne faqen më të madhe të një faqe klase.Kjo faqe i dedikohet klasës IV-11 Gjimnazi Tetovës

[07/16/14]   Rezultatet e testimeve eksterne te matures shtetrore www.matura.gov.mk

13/06/2014

Nje nder Selviet ma tmajra t historis tSelvies,ntestim tmatures shtetrore Selvie.. Diçka e Veçant te me te Veçantit 😜😜

25/05/2014

:'(

22/05/2014

Gena - Mos U Largo Se Ste Kam Harruar

:(

[05/21/14]   Game OVer

20/05/2014

mahmut ferati maturanteve

maturant

19/05/2014

Bitonia ft. Ernim Ibrahimi & Overlord - Maturant jemi (Official Music Video)

Shkuan 4 vjet na ka mbetur vetem nje nate,per here te fundit jemi MATURANTE :( :(

URBAN Graphics pres. Bitonia ft. Ernim Ibrahimi & Overlord - Maturant jemi Produced by: Ylli Zeka & Elhami Idrizi http://www.facebook.com/URBANGraphics.official

[05/19/14]   01/09/2009 dit plot emocione,dit plot frike,dit nje dit sdi cfar dite ishte ajo !! mendonim a thu cilin/cilen prej ketyre do kem shoke/qe,asnjeri sna mbushnin dot syrin si do kaloj 4 vite un me kete shoqeri,shume mirr isha ne shkollen fillore si do ja bej pa shoqerine e femijerise !!
Mirpo kaluan disa jave,u be muaji dhe ne u njoftuam, secili gjeti shokun shoqen e ngushte,gjithkush buzqeshte ne klase,filloj harmonia filluan bashkpunimet ne mes veti ishim nee poo ne ishim ata qe secili prej jush mendonte se kurr sdo e zevendsonte shoqerine e shkolles fillore.. Mbaroi viti i 1 atoo 3 muaj pushim ishin si 3 vite sepse ne u mesuam njeri me tjetrin e kerkonte zemra qe te bashkohemi,erdhi viti 2 nje vit mjaft i bukur shume mirr i kaluar..po ashtu viti i 3 ku edhe ndodhi gjera me e bukur e ketyre 4 viteve shkuarja ne ekskurzionin ne Shqiperi qe ai ekskurzion nuk do te mund te zevendsonit edhe me Dubain,as me Maldivet e as me agje tjeter sepse ne ate e kaluam ne menyre te perkryer ne e shijuam ate deri ne maximum sepse ishim bashke gjithe shok e shoqe..
Dhee dhee erdhi ky vit viti i 4 dhe ne u quajtem MATURANT nga gjithkush si nga profesoret si nga shoqeria tjeter jashte shkolles e brenda shkolles,ne kete vit ndodhen shume gjera te bukura sepse gjithkush e dinte se esht fundi mirpo sdonte ta pranoj se do mbaroj shkolla e mesme apo lumturia e jetes,dikush ne orr e dikush jashte,te rralle ishin ata qe mesonin !! Mbaroi gjysemvjetori,atehere ne e kuptuam se metvertet ishte 3 mujori jone i fundit bashke,ky gjysemvjetor ishte 3 dit apo 3 jave joo 3 muaj nuk isht 3 muaj,si kaloi ky gjysemvjetor askush se kuptoi sepse gjithkush merreshte me projekt detyr,cka do te vazhoj ne te ardhmen,si do te vishet per matur kaloi shkoii mbaroi mbaroi shkolla jone dhe ne sot me 20/05/2014 kemi mbremjen e matures ku do te jete mbemja me e bukur e kesaj lumturie te jetes apo si nje Gjimnazist/e... edhe pse u fjalosem u grindem u pajtuam serish ne gjith duhemi ne mes vete nuk mund te urrehemi sepse kaluam 4 vite te plota bashke.. kjo mbremje eshte fundi jone le ta shijojme se gjithcka mbaroi cdo te mir ne te ardhmen :)
NE ISHIM ME TE VECANTET NE GJENERATE
LE TE JEMI EDHE NESER ATA QE,GJITHMONE KRIJONIN GJERA TE VECANTA ...
Me Respekt kr.kl. A.A

19/05/2014

4-11 Gjimnazi Tetoves's cover photo

19/05/2014

Tabllori
mund ta shajfni te pallati kultures 😜
ma tmajrit imi 😃😃

[05/18/14]   Edhe ky Alarm i sontshem per tu zgjuar neser esht i fundit..
I fundit si nxenes i shkolles se mesme edhe ky mengjes qe vjen esht i fundit, jo jo sdo tflej nuk dua jo nuk dua te vij mengjesi 😔😔

[05/17/14]   I mbyll syte dhe mendoj, castet e bukura i kujtoj, hap syte kthehem ne realitet, ndarja nga shoqeria po me vret. Me profesor e shoke shume, se bashku 4 vite i kalum, plot mesime e hajgare, momente qe s'harrohen fare. Ndoshta qiellime nuk ngryset, nuk dua qe shoqeria te permbyset, ndoshta pranvera gjelberon, ne ndonje rast tjeter jeta na takon, I them lotit te ndaloje, por ai pa me pytur kaloj, ithem syrit te mos qajj por i shkreti nuk ka faj. Cfare perjetime patem, p***e me shume ato nuk zgjaten? Me cilin profesor prape do diskutojj, a thua cdo gje mbaroj? Pas disa vite plot aventura, tash na erdhi edhe matura, sii nje torte e pergatitur me mund i embel duhet te jete ky fund. Cilen rruge do ta vazhdoj? Cilin fakultet ta studjojj? Ti j*p provimet ne fillim qe ta zgjedh ate qe kam synim.

[05/16/14]   IV-11 2-2 IV-(1,2,3)
penalla 2-3
fati nuk isht me ne 😮😯
👏👏👏 djema 😊

[05/15/14]   Turniri shkolles
loja e pare IV-11 5-0 IV-9
loja e dyte IV-11 3-0 IV-6
neser e Premte ora 13:00
finalja e viteve IV
IV-11 vs IV-3

[05/15/14]   po po edhe ky edhe patronati ësht i fundit per ne !!!
Çdo gjë që ndodh që kalon është e fundit për ne !!!
Kjo e Enjte neser e Premtja edhe e Shtuna e e Diela edhe këto janë te fundit per ne bashk... Mjer ne mjer ne çka na pret te bëhemi Maturant dhe te mbarojm shkollen e mesme apo knaqsine e jetes !!!
jo jo sdoja te jem maturant doja gjith jeten te jem një nxënës i shkolles se mesme,një gjimnazist asgjë me shumë 😌😌😌

10/05/2014

Timeline Photos

05/05/2014

e javes xhi shkoj 😏😏

05/05/2014

para 2 javesh 😮😮

[05/03/14]   Osh tu na mcu si magjari,kur uki e ka honger
I ka kcaaj nshpajn herifi,ai thot mo jom onderr

03/05/2014

Lamtumira e nje Maturanti...!

4 vite te embla TE shkolles te mesme ... Shkruar nga ARTA AZEMI

02/05/2014

Photos from 4-11 Gjimnazi Tetoves's post

02/05/2014

Photos from 4-11 Gjimnazi Tetoves's post

02/05/2014

:/

02/05/2014

a rak a rak peperika me xhiz 😁😁😁

[04/23/14]   Albin nese deri sot ni jav de iesh nklas secillen or 2 det ve
Albini-aww prf en masdreke de vaj 😅😅😅

[04/21/14]   test nshqip t ejnten de bojm ashtau p***a thon profi nfund t ores..

19/04/2014

hec mapa mso 😯😯

[04/18/14]   te Tv Kollomoçi

[04/17/14]   kjo java mo shkoj si shkoj,ama kismet javen tjeter de najsi tmsoj thom un moti ka do jav 😛😛

15/04/2014

Katastrofa e Repit - Maturant 2011 ( Shqiponja e Art )

i pershendesim kit maturantet me rend :P

Katastrofa e rapit

[04/15/14]   definitvno ja pam butken :p

12/04/2014

para e javesh (pak ma but kjo) :P

12/04/2014

e para 3 javesh :p

[03/27/14]   Teka tek mrefin ama me grup i refi

- Çapii

26/03/2014

Krenaria ju ben te forte, por jo te lumtur...!

Videos (show all)

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me NJONIN
Nuk e ndronn
IV-11
Collo g osht e lujtmee niherr
Shaizen harbajtenn :P (Fuerea)
Ma i kallti i Tetovës..
e din ai momenti kur marrohesh pi vitit che ktau :P
hahahahaha :D
that's our talent.Go Dini

Location

Category

Address

Gjimnaz "kiril Pejcinoviq"
Tetovo
4706
Other Schools in Tetovo (show all)
IV-14 Mjeksi 2014/15 IV-14 Mjeksi 2014/15
Bogovinje
Tetovo, 101BB

IV-11 Mjeksi (2011-2012) IV-11 Mjeksi (2011-2012)
Sh.M.K.M.
Tetovo

Admin: 1.Dona 2.Fat 3.Emma 4.ZamKi

Училиште за странски јазици ''Ремарк'' Училиште за странски јазици ''Ремарк''
Tetovo, 1200

уписите се во тек! За повеќе информации на телефонскиот број 078/719-144

Отворен Граѓански Универзитет за доживотно Отворен Граѓански Универзитет за доживотно
Ivo Lola Ribar 96
Tetovo, 1200

Информации за курсeви, услуги и активности на ОГУДУ - Тетово