LUER Library.

LUER Library.

Tetovë

Operating as usual

31/03/2023
09/09/2022

Badge & Neck Lanyard

Photos from LUER Library.'s post 29/04/2021

PVC

Photos from LUER Library.'s post 12/02/2021

Fletore , Vizatima , Plastelina

Photos from LUER Library.'s post 12/02/2021

mbajtese ushqimi , shishe plastike per uj
djem dhe per vajza .

27/11/2020

Urime 28 NËNTORIN
Dita e Flamurit Kombëtar 🇦🇱

Photos from LUER Library.'s post 20/09/2020
Photos from LUER Library.'s post 17/09/2020

!
PVC NALEPNICI !

04/09/2020

📓🖊

Photos from LUER Library.'s post 02/09/2020

produkte shkollore per vajza📕🖍📝

Photos from LUER Library.'s post 01/09/2020

Lojra druri, puzzle, vetura, kukulla, instrumente muzikore per femije dhe shume lloje te ndryshme 🎹🎸⚽️🛍

31/08/2020

Zbukurime te ndryshme per ditelindje 🎁🎈🎉

30/08/2020

🎒Çanta per vajza dhe djem, me animacionet qe femijet i pelqejne me se shumti 🦸🏻‍♂️🧞‍♂️🧚🏼‍♀️

29/08/2020

Libraria LUER ju mundeson mjete shkollore te ndryshme📚: ngjyra, lapsa, fletore te kualiteteve te ndryshme dhe pajisje tjera qe ju deshironi📗📒📕✏️

Photos from LUER Library.'s post 28/08/2020

📘📚📌✂️

Photos from LUER Library.'s post 19/08/2020

Mjete shkollore për fëmijë

27/06/2020

.

22/06/2020

🖐🖐

25/03/2020

18/03/202028/02/2020

DEZINFEKUTES ALKOOLIK PA LENG PARFUMI

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Website

Address

Gjorce Petrov
Tetovo
1700

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Other Schools in Tetovo (show all)
ООУ "Гоце Делчев" Тетово / SHFK "Goce Dellçev" - Tetovë ООУ "Гоце Делчев" Тетово / SHFK "Goce Dellçev" - Tetovë
Иво Рибар Лола бр:96/Тетово/Ivo Ribar Llolla Nr:96
Tetovo, 1200

Основно општинско училиште

Foster Academy Kids Foster Academy Kids
Tetovo

Programe dhe kurse për gjuhë të huaja, programe motivacionale, programe psiko-zhvillimore, invent

Работнички Универзитет Тетово -  Universiteti i Punëtorëve Tetovë Работнички Универзитет Тетово - Universiteti i Punëtorëve Tetovë
Marshal Tito 96
Tetovo, 1200

Стручно образование и обука - Тетово - Edukim profesional dhe Trajnime Vocational Education and Train

SHFK Pashko Vasa Grupçin SHFK Pashko Vasa Grupçin
F. Grupçin
Tetovo, 1218

IX- 5  "7 Marsi" IX- 5 "7 Marsi"
Tetovo

c

IV-11 Mjeksi (2011-2012) IV-11 Mjeksi (2011-2012)
Sh. M. K. M
Tetovo

Admin: 1.Dona 2.Fat 3.Emma 4.ZamKi

Отворен Граѓански Универзитет за доживотно Отворен Граѓански Универзитет за доживотно
Ivo Lola Ribar 96
Tetovo, 1200

Информации за курсeви, услуги и активности на ОГУДУ - Те

IX-3 "Dervish Cara" Kallnik IX-3 "Dervish Cara" Kallnik
Fshati
Tetovo, KALLNIK

Falise Tetovo Makedonija Falise Tetovo Makedonija
Falise Tetovo
Tetovo, 91220