SHMKM "Nikolla Shtejn" - Tetove

SHMKM "Nikolla Shtejn" – Tetovë

SHMKM "Nikolla Shtejn" – Tetovë është formuar në vitin 1961 me vendim nr:05-5685 nga ana e Kuvendit të komunës së Tetovës me emrin Shkolla e Mesme Medicinale për motra medicinale-teknik, ndësa në vitin 1979 me vendimin e Gjyqin e Qarkut në Shkup shkolla do të emërtohet Qendra shkollore medicinale "Nikolla Shtejn" si organizatë punëtore pa organizata bazë për punësimtë bashkuar. Në vitin 1961 shkol

Operating as usual

25/09/2019

REGJISTRIME TË REJA për mësimin e GJUHËS ANGLEZE ( A1,A2,B1,B2,C1,C2)
-Kurse INTENSIVE (5 herë në javë me nga 2 orë mësimore)
-Kurse TË RREGULLTA(2 herë në javë me nga 2 orë mësimore)
-Kurse INDIVIDUALE

Në Tetovë gjendemi në dy qendra ku mund të vijoni mësimet dhe të na vizitoni për më tepër informata:
-Në afërsi të Universitetit të Tetovës (Vonvardarska 107)
-Si dhe në afërsi të komunës,përballë Kam Marketit ( JaneSandanski,nr 48,1)
Kontakt:
044/384-501
071/ 753-121
078/ 277-367
Gjithashtu mund të na shkruani në Facebook ose Instagram

100perqind - Informohu 100 perqind! 01/04/2018

100perqind - Informohu 100 perqind! Ja që edhe reperat janë romantikë! Oriola Marashi prej shumë kohësh është bërë pjesë e labelit muzikor OTR dhe shumë shpejt pritet debutimi i saj në skenën muzikore shqiptare. Ajo e ka marrë tashmë “bekimin” e reperave të këtij grupi si Noizy, Varrosi dhe shpesh herë e kemi par...

Ky është babai i Cozmanit, po ashtu ai prezanton edhe vëllun e tij (Foto) 28/03/2018

Për lajmet e fundit nga showbizi like 100PerqindMusic 💪

Ky është babai i Cozmanit, po ashtu ai prezanton edhe vëllun e tij (Foto) Cozman së fundmi ka pranuar shoqëri të ngrohtë. Reperi i cili ka familjen në Londër, tash është vizituar nga babai i tij. Edhe pse i shtyrë në moshë, babai i Cozman duket i buzëqeshur, teksa atë e ka prezantuar vëllai i tij, Ymeri. Foto është realizuar nga ambientet e hotelit ku koh....

Këngëtarja e Fifth Harmony pozon për Pl***oy (Foto) 28/03/2018

Këngëtarja e Fifth Harmony pozon për Pl***oy (Foto) Lauren Jauregui, këngëtarja e Fifth Harmony, ka vendosur jo vetëm që të ndjekë karrierën solo pas shpërbërjes së grupit, por edhe të eksplorojë trupin e saj, duke nisur nga pozat provokuese për revistën “Pl***oy”. 21-vjeçarja shprehet: “Tani po eksploroj veten. Të them të drej...

28/03/2018
Arta Elezaj po mposhtë Arta Nitajn 28/03/2018

Arta Elezaj po mposhtë Arta Nitajn Njëra nga personazhet që ka marrë vëmendje të madhe në serialin e famshëm “O sa mirë” është Arta Elezaj, e njohur në rol si Xhakarta. Një vajzë bionde me kaçurrele, Arta Elezaj ka bërë për vete një numër të madh fansash. Ajo, madje ka lënë pas aktoren Arta Nitaj, e njohur n...

SHBA, gjendet trupi i pajetë i aktores shqiptare nga Maqedonia 28/03/2018

SHBA, gjendet trupi i pajetë i aktores shqiptare nga Maqedonia

https://100perqind.com/shba-gjendet-trupi-i-pajete-i-aktores-shqiptare-nga-maqedonia/

SHBA, gjendet trupi i pajetë i aktores shqiptare nga Maqedonia Policia në Los Angelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës thotë se ka gjetur një trup të pajetë të groposur i cili mendohet se i përket aktores shqiptare nga Maqedonia e zhdukur një muaj më parë, raporton The Sun. 25-vjecarja nga Maqedonia, shkoi në SHBA më pak se dy vite më parë...

I fortë si guri, djaloshi nga Gurgunica e Tetovës ngre traktorin në ajër (VIDEO) 28/03/2018

I fortë si guri, djaloshi nga Gurgunica e Tetovës ngre traktorin në ajër (VIDEO)

https://100perqind.com/i-forte-si-guri-djaloshi-nga-gurgunica-e-tetoves-ngre-traktorin-ne-ajer-video/

I fortë si guri, djaloshi nga Gurgunica e Tetovës ngre traktorin në ajër (VIDEO) “Kuptimin dhe shpjegimin më të qartë të emrit Gurguricë e jep ky djalë ì zakonshem ì Gurguricës. Shihni se edhe ì buzqeshur arrin me lehtësi ta ngrit traktorin nga vendi. Bëhet fjalë për Shpendim Imerin nga Gurgurica”, thuhet në faqen Fshati Gurgurnicë, transmeton Tetova News Ja ...

Tetova në prag të zgjedhjeve të reja për Këshilltar Komunal?! 28/03/2018

Tetova në prag të zgjedhjeve të reja për Këshilltar Komunal?!

https://100perqind.com/tetova-ne-prag-te-zgjedhjeve-te-reja-per-keshilltar-komunal/

Tetova në prag të zgjedhjeve të reja për Këshilltar Komunal?! Votuesit e Komunës së Tetovës mundet që përsëri të voton për Listën e Këshilltarëve Komunal nëse më së voni deri me 31.03.2018 nuk zgjidhet kryesuesi i Këshillit Komunal. Situata u komplikua pasiqë në fillim të dhjetorit 2017 koalicioni BDI-PDSH nuk ishte funksional dhe nuk u votua...

Një ditë punë në Maqedoni, paguhet sa një orë në Itali 28/03/2018

Një ditë punë në Maqedoni, paguhet sa një orë në Itali

https://100perqind.com/nje-dite-pune-ne-maqedoni-paguhet-sa-nje-ore-ne-itali/

Një ditë punë në Maqedoni, paguhet sa një orë në Itali Në raport me shtetet e Bashkimit Evropian,punëtorët në Maqedoni marrin pagat ndër më të ulëtat në Europë. Statistika europiane tregon se një punëtor tek për një orë punë paguhet bruto 3.2 euro, si shumë e rrogës neto dhe kontributeve pensionale dhe shëndetësore, shkruan gazeta KO...

​Studentja rrëfen se si u ngacmua seksualisht nga profesori 28/03/2018

​Studentja rrëfen se si u ngacmua seksualisht nga profesori

https://100perqind.com/%e2%80%8bstudentja-rrefen-se-si-u-ngacmua-seksualisht-nga-profesori/

​Studentja rrëfen se si u ngacmua seksualisht nga profesori Ish studentja e Fakultetit të Arteve, Jeta Berisha ka rrëfyer se si ishte ngacmuar seksualisht nga profesori i saj i cili vazhdon që ta ushtrojë profesionin e tij në UP. Ajo kishte kërkuar që rasti të hetohet si nga Policia e Kosovës ashtu edhe nga Rektorati i Universitetit të Prishtinës,...

Kremlini: Putini është i gatshëm të takohet me Trumpin 28/03/2018

Kremlini: Putini është i gatshëm të takohet me Trumpin

https://100perqind.com/kremlini-putini-eshte-i-gatshem-te-takohet-me-trumpin/

Kremlini: Putini është i gatshëm të takohet me Trumpin Kremlini ka thënë sot se presidenti rus, Vladimir Putin vazhdon të jetë i gatshëm të mbajë një samit me homologun e tij amerikan, Donald Trump, pavarësisht dëbimit masiv të diplomatëve rusë nga vendet Perëndimore. “Kjo varet nga Amerika, por Rusia vazhdon të jetë e hapur”, për n...

Tevdovski propozon tatim prej 18 për qind për të ardhura mbi 1000 euro 28/03/2018

Tevdovski propozon tatim prej 18 për qind për të ardhura mbi 1000 euro

https://100perqind.com/tevdovski-propozon-tatim-prej-18-per-qind-per-te-ardhura-mbi-1000-euro/

Tevdovski propozon tatim prej 18 për qind për të ardhura mbi 1000 euro Ministri i financave Dragan Tevdovski ka deklaruar se prej muajit prill do të filloj debati për tatimimin progresiv përmes të cilit parashikohet për çdo të ardhur mbi 100 euro të paguhet tatim prej 18 për qind. Sipas Tevdovskit, të ardhura mbi 1000 euro në Maqedoni realizojnë rreth 2 pë...

Google e blen motorin e kërkimit për GIF-a, markën Tenor 28/03/2018

Google e blen motorin e kërkimit për GIF-a, markën Tenor

https://100perqind.com/google-e-blen-motorin-e-kerkimit-per-gif-a-marken-tenor/

Google e blen motorin e kërkimit për GIF-a, markën Tenor Google është e njohur për blerjen e kompanive në të cilat sheh shumë potencial, dhe më e fundit që do të përvetësohet nga gjiganti i kërkimit është Tenor. Tenori ka një bazë të dhënash dhe miliona GIF’a në të cilën përdoruesit mund të bëjnë kërkime dhe Google thotë se do...

Skandali me të dhënat personale, Zuckerberg do të dëshmojë në Kongres 28/03/2018

Skandali me të dhënat personale, Zuckerberg do të dëshmojë në Kongres

https://100perqind.com/skandali-me-te-dhenat-personale-zuckerberg-do-te-deshmoje-ne-kongres/

Skandali me të dhënat personale, Zuckerberg do të dëshmojë në Kongres Mark Zuckerberg ka vendosur që të dëshmojë para Kongresit amerikan lidhur me skandalin që ka përfshirë Facebook-un pas raportimeve se ky rrjet ka lejuar qasje në të dhënat personale të përdoruesve të tij. Themeluesi dhe drejtori ekzekutiv do të dëshmojë para ligjvënësve mbi rrjedh....

Huawei P20 Pro, me kamerë të trefishte dhe një buton “Home”, është një përsosmëri teknologjike (Foto) 28/03/2018

Huawei P20 Pro, me kamerë të trefishte dhe një buton “Home”, është një përsosmëri teknologjike (Foto)

https://100perqind.com/huawei-p20-pro-me-kamere-te-trefishte-dhe-nje-buton-home-eshte-nje-persosmeri-teknologjike-foto/

Huawei P20 Pro, me kamerë të trefishte dhe një buton “Home”, është një përsosmëri teknologjike (Foto) Huawei P20 Pro tani është zyrtar, duke marrë vendin e vet si modeli më i ri i kompanisë dhe telefoni më emocionues i këtij viti. Ndryshe nga përditësimi i përsëritshëm i Galaxy S9 i Samsung, Huawei i cili përfshin pajisjen P20 dhe P20 Lite – është plot me dizajn dhe risi të kamerë...

VIDEO/ Hoxha që heq magjitë, duke prekur femrat… 28/03/2018

Emisioni “Stop”, gjatë mbrëmjes së sotme ka denoncuar rastin e një personi, i cili duke u hequr si hoxhë, shfrytëzon rastin dhe kryen veprime të turpshme me femrat, të cilat shkojnë aty...

https://100perqind.com/video-hoxha-qe-heq-magjite-duke-prekur-femrat/

VIDEO/ Hoxha që heq magjitë, duke prekur femrat… Emisioni “Stop”, gjatë mbrëmjes së sotme ka denoncuar rastin e një personi, i cili duke u hequr si hoxhë, shfrytëzon rastin dhe kryen veprime të turpshme me femrat, të cilat shkojnë aty. Video-ja është shokuese dhe pamjet nuk kanë nevojë për shumë komente. Me pretendimin se iu heq...

Itali / Shqiptari arrestohet për trafik narkotikësh, rezulton pjesë e Cosa Nostra 28/03/2018

Itali / Shqiptari arrestohet për trafik narkotikësh, rezulton pjesë e Cosa Nostra

https://100perqind.com/itali-shqiptari-arrestohet-per-trafik-narkotikesh-rezulton-pjese-e-cosa-nostra/

Itali / Shqiptari arrestohet për trafik narkotikësh, rezulton pjesë e Cosa Nostra Policia Italiane ka vënë në pranga 4 persona një prej të cilëve është shqiptar. Dyshohej se shqiptari ishte pjesë e një grupi trafikantësh të lëndëve narkotike, por ajo që policia italiane zbuloi ishte edhe më e rëndë. I arrestuari Pavlin Delia ishte pjesë e një grupi kriminal, k...

“Rruga e Kombit”/ Shoferët kosovarë në protestë: Ruaje Zot Shqipërinë nga shqiptarët 28/03/2018

“Rruga e Kombit”/ Shoferët kosovarë në protestë: Ruaje Zot Shqipërinë nga shqiptarët

https://100perqind.com/rruga-e-kombit-shoferet-kosovare-ne-proteste-ruaje-zot-shqiperine-nga-shqiptaret/

“Rruga e Kombit”/ Shoferët kosovarë në protestë: Ruaje Zot Shqipërinë nga shqiptarët Prodhuesit dhe shoferët kosovarë kanë nisur protestat pas hyrjes në fuqi të vendimit të qeverisë për të vendosur taksë për mjetet që kalojnë në ‘Rrugën e Kombit’. Gjatë ditës së sotme 150 kamionë nga Kosova kanë protestuar në Morinë kundër vendosjes së taksës prej 5-10 e...

Ndreu: Do ishte nder nëse PS më kandidon për Kryebashkiak në Lezhë 28/03/2018

Ndreu: Do ishte nder nëse PS më kandidon për Kryebashkiak në Lezhë

https://100perqind.com/ndreu-do-ishte-nder-nese-ps-me-kandidon-per-kryebashkiak-ne-lezhe/

Ndreu: Do ishte nder nëse PS më kandidon për Kryebashkiak në Lezhë Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka deklaruar se nëse PS e kandidon për kryebashkiak në Lezhë, do ta konsideronte. I ftuar në studion e lajmeve të Ora News, Ndreu tha se do ta konsideronte nëse Partia Socialiste e shikon si të mundshme kandidimin e tij. Pjesë nga deklarata Ilva Tare: Madje doli ...

Trajneri i Gjermanisë i zhgënjyer nga humbja: Ia bëmë shumë të lehtë fitoren Brazilit 28/03/2018

Trajneri i Gjermanisë i zhgënjyer nga humbja: Ia bëmë shumë të lehtë fitoren Brazilit

https://100perqind.com/trajneri-i-gjermanise-i-zhgenjyer-nga-humbja-ia-beme-shume-te-lehte-fitoren-brazilit/

Trajneri i Gjermanisë i zhgënjyer nga humbja: Ia bëmë shumë të lehtë fitoren Brazilit Trajneri Joahim Lëv ishte shumë i zh gënjyer pas ndeshjes së humbur ndaj Brazilit në Berlin. Trajneri gjerman kishte bërë disa ndryshime, duke çuar fillimisht portierin Ter Shtegen në shtëpi dhe më pas, Tomas Mylerin me Mesut Ozil. Në mbrojtje, ai i besoi Rydigerit dhe Xherome Boateng q....

Simiq: Do ta themelojmë AKS-në! 28/03/2018

Simiq: Do ta themelojmë AKS-në!

https://100perqind.com/simiq-do-ta-themelojme-aks-ne/

Simiq: Do ta themelojmë AKS-në! Deputeti i Listës Serbe, Igor Simiq ka thënë se Serbia dëshiron paqe, dhe se do të themelojnë AKS-në pasi që pala shqiptare nuk është duke bërë asgjë. “Ne dëshirojmë paqe”, ka thënë ai. Theksojmë se, në këtë takim po marrin pjesë përfaqësuesit serbë të komunave serbe t....

“Hitleri kosovar” në Adem Jashari, ndoqi ndeshjen Kosovë – Gjermani (Foto) 28/03/2018

“Hitleri kosovar” në Adem Jashari, ndoqi ndeshjen Kosovë – Gjermani (Foto)

https://100perqind.com/hitleri-kosovar-ne-adem-jashari-ndoqi-ndeshjen-kosove-gjermani-foto/

“Hitleri kosovar” në Adem Jashari, ndoqi ndeshjen Kosovë – Gjermani (Foto) Adolf Hitleri kosovar ishte në “Adem Jashari” dhe postoi foto para transparentëve të Gjermanisë! Bëhet fjalë për kosovarin Emin Djinovci, i cili ngjason shumë me diktatorin e famshëm gjerman, përcjellë Gazeta Olle. Me mustaqe, me flokë të kthyer nga njëra anë dhe me dorën e djath...

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Bulevar Ilindenska Bb
Tetovë
1200

Opening Hours

Monday 07:00 - 19:15
Tuesday 07:00 - 19:15
Wednesday 07:00 - 19:15
Thursday 07:00 - 19:15
Friday 07:00 - 19:15
Other Tetovë schools & colleges (show all)
SHMKM Nikolla Shtejn Tetovë SHMKM Nikolla Shtejn Tetovë
Bulevar Ilindenska Bb
Tetovë, 1200

"Humaniteti, vetia më e lartë njerëzore"

IV-6 Gjimnazi i Tetovës "Kirili Pejqinoviq".2014/2015 IV-6 Gjimnazi i Tetovës "Kirili Pejqinoviq".2014/2015
Tetovo
Tetovë, 1220

All For one , One for All