Клон Библиотека ,,Крсте Петков Мисирков“- Македонска Каменица

Клон на ЈЛБ,,Илинден“ Делчево

Operating as usual

Photos from ЈЛБ „Илинден’’ Делчево's post 14/02/2024

25/01/2024

Ново! ...

22/01/2024

...

18/01/2024

Популарна-психологија...

16/01/2024

Милијана Павловска ...

12/01/2024

Ново!

11/01/2024

😉

09/01/2024

Нови наслови ...

03/01/2024

😉...

02/01/2024

Ново! Ново!

28/12/2023

Нови наслови...

27/12/2023

На барање на читателите, најчитаниот македонски автор ...

22/12/2023

Два нови наслови од Дијана Чејмберлен

21/12/2023

Ново!Ново!

20/12/2023

Ју Несбе со два нови наслови ...

15/12/2023

;) ...

13/12/2023

Ново! Ново!....😉

12/12/2023

Нови наслови од серијалот на Мари Форс, љубовни приказни кои чекаат на вас ...

Want your school to be the top-listed School/college in Makedonska Kamenica?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

,,Дарувај книга - размени книга"

Address


Дом на Култура Македонска Каменица
Makedonska Kamenica
2304

Opening Hours

Monday 07:30 - 15:30
Tuesday 07:30 - 15:30
Wednesday 07:30 - 15:30
Thursday 07:30 - 15:30
Friday 07:30 - 15:30
Other Makedonska Kamenica schools & colleges (show all)
Μεμε sxolh Μεμε sxolh
Makedonska Kamenica

h μεμε sxolh prokite gia thn selida mou apo thn opoia anevazw asteia μεμες kai sas ma8enw pos na

Step Up 5 - Центар за странски јазици - М.Камениц Step Up 5 - Центар за странски јазици - М.Камениц
Osogovska 19
Makedonska Kamenica, 2304

Ново во нашиот град! Центар за странски јазици! Уверете