E Dua Allahun

E Dua Allahun

You may also like

Çerdhja Nr=1
Çerdhja Nr=1

Lexo me emrin e Zotit tend,ai i cili krijoi(cdo gje).Krijoi njeriun prej nje gjaku te ngjizur ne mitren e nenes.Lexo

29/09/2018

Mos Dil pa komentuar Amin !!🤲🤲

O Allah Ndimoj Ktij Engjullit Te Vogel 😭😭😢

22/09/2018

fillo diten me bismilah dhe mbaro me elhamdulilah xhamia epuniar me dore mosdil pabo like kush nuk eban dora ju thaft

19/09/2018

ALlAHU esht 1 ☝️🕌🕋

15/09/2018

xhamia sinan tatar pasha me nje koh te vjeter

07/09/2018

Une sapo kam ardhur ne jete🤗🤗
Kush do me uroj mirseardhjen ❤🤲🤲☝️☝️

06/09/2018

FAKT #

06/09/2018

Per ty as nuk kushton asgje por facebooku ka vendosur te ndihmoje kete femije dhe 1 Like = 1 Euro - 1 Koment - 2 Euro dhe nje Share Shperndarje 5 Euro

O zot sherohet sa me shpejt kjo Engjell💙😇

04/09/2018

☝️AMIN ☝️

01/09/2018

O I Madhi Zot Sheroje Sa Ma Shpejt Ket FEMIJĒ Amin...

Per Hir Te ALLAHUT KOMENTO 👉 AMIN 😢 ❤ >>> Ju lutem shperdajeni!

31/08/2018

O ALlAH ne ket dit të xhumas O Zot ty po të lutem shëroje këtë Ëngjëll 😢

SHPËRNDANE të bëhën sa më shumë lutje!

Zoti ju shpërbleft në Familje!

Për më shumë video LIKE faqën tonë Komoran!

29/08/2018

thuaj ALlAHU esht 1 Mbreme ne oren 05h 20min u bera nene pas 10 vjeteve martese 🙏🏻
Jam nene e pese femijeve ❤
Kush me uron zoti i dhente ate qe i mungon

28/08/2018

ALLAH O ZOT SHEROJE KETE FEMIJĒ Amin...

Per Hir Te ALLAHUT KOMENTO 👉 AMIN 😢 ❤ >>> Ju lutem shperdajeni!

27/08/2018

ALLAH O ZOT SHEROJE KETE FEMIJĒ Amin...

KOMENTO 👉 AMIN 😢 ❤ >>> Ju lutem shperdajeni!

26/08/2018

nje shperdarje ty nuk te kushton asgje per ket femi

22/08/2018

16/08/2018

I madhi Zot sheroje sa me shpejt 😢😢😢

Mos dil pa komentuar Amin !!

12/08/2018

Amin ALlAH

09/08/2018

Selam Alejkum vllezer dhe motra Alba eshte 7 vjeqare eshte nga komuna ferizajit fshati dubrav eshte qelluar nga nje vetur ka kamen e thyme eshte ba operacion familja e Albes nuk po kan mundesi ti blejn barna kush keni mundesi sa do pak ti ndihmoni mundeni te dergoni parat ne Wester Union Genc Arifi ose te kontaktoni ne nr telit +38345531634
Ju kisha lut per hir te Allahut shperndajeni ndoshta baheni sebep e del dikush e i ndihmon ksaj voglushe

06/08/2018

Allahu i liroftë gjithë ata vëllezer e motra që gjenden nëpër burgje padrejtësisht, AMIN.
Allahu i liroftë te burgosurit tanë nga burgjet e zullumqarëve... AMIN.

05/08/2018

Artani i Vogel eshte i semure prej nje semundje shum te rende qe nuk i zhvillohet trupi ndersa ai sot ka Mbushur 15 Vjet .
Ne I deshirojm sherim Inshalla sa me te shpejt Dhe te pret ditelindjet tjera Ne gjendje te mir.
Allahu Te sherofte inshalla Vogelush.

03/08/2018

Gent Druari ka nevojë urgjente për ndihmën tuaj

Pesëvjeçari nga Mitrovica, Gent Druari, ka nevojë për ndihmën tuaj.

Ai para disa dite me vëllanë dhe nënë e tij janë djegur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.

Genti ka 40% shkallë djegieje, ndërkaq ka gjasa që të shpëtojë në rast se dërgohet për t’u trajtuar jashtë vendit.

Një pjesë të shpenzimeve ia ka mbuluar Ministria e Shëndetësisë, ndërkaq për pjesën tjetër mund të kontribuoni edhe ju.

Numrat kontaktues të familjes: 049 – 313 – 534 (Liridon Druari) / 049-104-212 (Arben Druari)

Numri i xhirollogarisë: 1707003024744221

Allahu e shëroftë 😢

03/08/2018

SubhanaAllah

03/08/2018

Derisa shikon buzëqeshjen e një të varfëri duhet të të vijë turp nga pesimizmi yt!😢😢

29/07/2018

nones keben esht pak per tja puthur se qka ben ajo per thmit evet ALlAH jepi lumturi Gjdo nones nket bot elhamdulilah Amin☝️🕋🕌🌎

29/07/2018

Dioni i semure me Leukemi Akute.
Dioni Sot feston ditelindjen e 6te Te Fundit.😭
Urime Dion Zoti qofte me Tij

28/07/2018

kurani esht letsim i shpirtit elhamdulilah 🕌🕋☝️

28/07/2018

qesht fjala nënë vllezer dhe motra ?

Photos from E Dua Allahun's post 27/07/2018

vllezer dhe motra ka dishka qe allahu kalen per te shikur diqka te vertet Ta ndihmojmë Edonën😢😢
Familja nga Prizreni ka nevoj për ndihmë!
Së paku bëjeni që ta shofin të tjerët!
Numër Kontakti - 045271122

Indikohet intervenim kirurgjik ne kuptim te osteotomise korrektive, spondilodezes dhe fiksimit jashtë vendit në ndonjë qendër të specializuar për kirurgji spinale (me prioritet).
Ass.Dr.Sci - SABIT SllAMNIKU

27/07/2018

sot exhuma eja nxhami o vlla

25/07/2018

Mos dil pa komentuar Amin !!🙏🙏
I madhi Zot sheroje sa me shpejt 😢😪

Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

#Vogëlushja  siriane  "Mos më Bombardoni 'se më dhemb."
#shperndaje                           "Namzi është dritë'-[KUR'AN & Ligjërim

Location

Website

Address

Kumanovë
Other Kumanovë schools & colleges (show all)
ILAHI TE Ndryshme ILAHI TE Ndryshme
Kumanovë

ILAHI-LIGJERATA-TE NDRYSHME

Zgjohu Zgjohu
Kumanovë, 1300

Te Dua Dhe P*k Te Dua Dhe P*k
Macedoni
Kumanovë, 122

Te Dua Dhe P*k

Kodi i Shqiptarit Kodi i Shqiptarit
Adem Jashari
Kumanovë, 1300

Sarkazma shqip është një faqe që merret me sarkazma në gjuhën shqipe. Ne postojmë shprehje, që thuhen me ironi.

Krenar që jam musliman/e Krenar që jam musliman/e
Kumanovë, 3006

- Selam Alejkum ! - Vëllezër e motra muslimane,ju uroj mirëseardhje në këtë faqe "ISLAME" .

Lartfluturuesit Mk dhe Srb Lartfluturuesit Mk dhe Srb
Kumanovë

Qdo pellumb nga maqedonia dhe serbia po ashtu edhe nga kosova dhe shqiperia me te fortit mund ti gje

Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë
Kumanovë

Parlamenti Studentor i FAB - Kumanovë USHT

Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane
Qendraprogress@gmail. Com
Kumanovë, 1307

Qendra Progress ofron kurse profesionale për mësimin e Gjuhës Gjermane dhe trajnime per GOETHE dh

TE DUA PA FUND TE DUA PA FUND
Kumanovë, 1300

blaa bla

Ramazani Ramazani
Kumanovë

Ramazani Po Na Vjen <3 Objektivi : Ta Zhvillojme Fene Islame