ABC Center

QENDËR KURSESH-KËRÇOVË Kurs i gjuhes angleze , me 5 nivele, gjithashtu edhe per provime per studentet. Gjendemi perballe caffe Princeza. Cmimi 900 denare.

Mesimi mbahet dy here ne jave. Per kurse te pershpejtuara verore me nga tre muaj cmimi eshte 50 euro

Want your school to be the top-listed School/college in Kicevo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Shembull i nje detyre audiovizuele ne ABC Center

Location

Category

Telephone

Address


Goce Delchev
Kicevo
6250
Other Language schools in Kicevo (show all)
Kurse Gjermanisht /Adelina Xhambazi Kurse Gjermanisht /Adelina Xhambazi
Bulevar Oslob./9
Kicevo, 6250

Prof. Adelina Xhambazi *Kurse intensive të gjuhes Gjermane A1-B2 *Përvoja jonë ofron sukses të garantuar në kalimin e testit të "ÖSD" dhe "Goethe". ☆ Përkthime, konsultime dhe shërbime adm.jur. *Qualität muss nicht teuer sein!

The Language Academy The Language Academy
Goce Delcev 16
Kicevo, 6250

English,German,Macedonian and Albanian courses.