Vlll-7 Forin

Vlll-7 Forin

Operating as usual

10/06/2014

Erdhi fundi..
Tani nuk kemi si te numrojm me as muaj,as jave, sepse shkolla mbaroj..eshte koha te numrejome oret,minutat she sekondat qe do te jemi te gjithe bashk. Iken ditet e shkolles...Sa shpejt kaloi kjo kohe, sa shume kujtime per t'u mbajtur mend. Sa dite te bukura, sa grindje.
Shkolla eshte vendi ku e qeshura nuk ka kufij, ku çdonjeri nga ne e ka pike te dobet dike..eshte vendi ku ne kemi qare, kemi qeshur me te madhe, nganjehere me lot, nganjehere dhe kot, eshte vatra e ngrohte ku linden ndjenja te pasterta, ato te miqesise, eshte vendi ku u hodhen themelet e nje shoqerie te perjetshme, te pavdekshme..eshte vendi ku ne nje kohe shume te shkurter, disa njerez te huaj te kthehen ne motrat dhe vellezerit e tu.
Shkolla eshte si nje familje madhe, ku te gjithe jemi te ndryshem por te barabarte 😥❤
LAMTUMIRË TË GJITHVE :'( :'(

Photos from Vlll-7 Forin's post 01/03/2014

Lulzim Birthday's :D

Photos from Vlll-7 Forin's post 25/02/2014

Sot Oren E A.F.SH-s
Një Dit Shum E Bukur :D

Photos from Vlll-7 Forin's post 12/02/2014

Sot Në Ditlindjen E Azeminës :D

Photos from Vlll-7 Forin's post 27/01/2014

Sot :D

Photos from Vlll-7 Forin's post 24/01/2014

:D

Photos from Vlll-7 Forin's post 22/01/2014

Sot Një Dit E Bukur :)

21/01/2014

Mirmengjesi
Kalofshi nje dit te bukur :)

Mobile uploads 20/01/2014

Dita - Mina

05/01/2014

Si Po I Kaloni Pushimet Dimërore :)

01/01/2014

Happy New Year 2014♥

Photos from Vlll-7 Forin's post 30/12/2013

Nuk e dime si iken vitet
Keshtu si pa e kuptuar
Minuta, na u duken ditet
Qe ne shkoll kemi kaluar.
8-vjet iken si era
Tani jemi “Semi Maturante”
Do kalojne shume vite te tjera
Dhe s'do i harrojme ato banka.
Vala e jetes do ta ndaj
pa meshir kete shoqeri
Kujtimet tona do ti mbajne
Vetem disa fotografi. .

Ky gjysemvjetor kaloi dhe nuk e kemi kuptuar se si kaloi,prandaj ne ka mbetur edhe gjysemvjetori tjeter ai do kaloj duke i mbyllur dhe duke i hapur sytë :(
Shpresoj se kto dit qe kemi kaluar bashk nuk di te harojen asnjeher,sepse besoj se deri tash cdo gje ka shkuar shum mirë...
Kjo shkolle do te na mungoj pafund,prandaj kete gjysemvjetor qe na ka ngelur duhet te jemi me te fuqishem edhe me shum afer njeri tjetrit,sepse shummm shpejt do te vij dita e ndarjes nga shkolla jon nga arsimtaret e arsimtaret dhe nga shoqeria jon e dashur :'( :(
Dashuri nga ju arsimtar/e shok shoqe... nuk mundemi ta shkruajm me fjal,prandja nga un vu uroj pushime dimrore te kendeshme dhe te gjthe te mirat e botes :'( :( :(
Shihemi gjysemvjetorin tjeter me me shum energji dhe me shum harmoni :) ;( :'(

30/12/2013

Sot :) :(

30/12/2013

Sot eshte nje dit ku te gjith duhemi te pershendetemi njeri me tjetrin :(
Sot eshte nje dit ku ne te gjithe te qeshemi njeri me tjetrin
Sot eshte nje dit ku ne cdokujt ti thuajm pushime dimerore te kendeshme :(
Prandaj nga sot ju urojm pushime dimrore te bukura dhe me me shendet nga te gjitha :)
Shihemi me 19.01.2014
Kalofshi Pushime Dimrore Sa Me Te Bukura :)

30/12/2013

Mirmengjesii :)
Sot Nshkoll Tshofim Me Cish Kina Kalo :P :)

Photos from Vlll-7 Forin's post 27/12/2013

Hmmmmm Sot :( :( :'(

27/12/2013

Mirmengjesii T'Githve :)
Sot E Premte Dita E Fundit Që Mbajm Mësim Për Këtë Gjysëmvjetor :(
Prandaj Të Gjithve Vu Uroj Pushime Dimrore Sa Më Të Bukura :) :(

26/12/2013

Mirmengjesii T'Gjithve :)

Photos from Vlll-7 Forin's post 24/12/2013

Shukri Birthday ;) :)

22/12/2013

Mirdita :)

21/12/2013

Mirdita Kalofshi Një Fundjav Të Bukur ;)

Timeline photos 19/12/2013

Urime 14 Vjetori Vleron Fat Dhe Lumturi Në Jetë
Nga Vlll-7 :)

19/12/2013

Mirmengjesii Kalofshi Nje Dit Te Bukur Sot ;)

14/12/2013

Mirmengjesi :)
Kalofshi Nje Te Shtun Te Bukur :)

13/12/2013

Good Morning :)

Photos from Vlll-7 Forin's post 12/12/2013

Sot ;)

10/12/2013

Mirmengjesi Kalofshi Një Javë Të Bukur :)

Photos from Vlll-7 Forin's post 06/12/2013

Sot Me Rastin E Ditlindjes Së Ars.Behare Idrizi
E Organizuar Si Një Supriz Nga Semi-Maturantet Per Ars.Behare :)

Timeline photos 05/12/2013

:) ;)

03/12/2013

Mirmengjesi :)
Kalofshi Një Dit Te Bukur :)

28/11/2013

Urime Festa E 28-Nëntorit :)

Photos from Vlll-7 Forin's post 27/11/2013

Përgaditje Për 28 Nëntorin :)

26/11/2013

Mirmengjesi Kalofshi Një Dit Sa Më Të Bukur :)

Want your school to be the top-listed School/college in Gostivar?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address

Gostivar
Other Education in Gostivar (show all)
Kurse në gjuhën Italiane Kurse në gjuhën Italiane
Gostivar, 1230

Kurse dhe Trajnime në gjuhën Italiane: - të gjitha nivelet A1- C2 - përgatitje për çertifikata PLIDA

Blerim etemi Blerim etemi
Gostivar

faqe

Gostivar Belediye Teknik Lisesi Gostivar Belediye Teknik Lisesi
Ilindenska 167
Gostivar, 1230

Belediye teknik lisesi "Gostivar" Gostivar

Deutsch Lernen EM Deutsch Lernen EM
Gostivar

Izcuvanje na Germanski jazik vo site nivoa. Priprema na Ispit za vo dvete institucii

Janko Bilbiloski Janko Bilbiloski
Gostivar, 1230

Akademia Verore “ Arbën Xhaferi “ Akademia Verore “ Arbën Xhaferi “
Gostivar

Akademia Verore " Arbën Xhaferi '' organizohet për herë të parë. Në këtë akademi verore marr

HLTI HLTI
Boulevard Braka Ginovski Nr. 46
Gostivar, 1230

HLTI - High Level Training Institute

Shkolla Muzikes ,,Enver Stafai" - Gostivar Shkolla Muzikes ,,Enver Stafai" - Gostivar
Rr. JNA Nr. 371
Gostivar, 1230

Edukim Muzikor

Fenix 2 Gostivar Fenix 2 Gostivar
18 Noemvri Br. 4
Gostivar

ФЕНИКС 2 Гостивар - продавница за продажба и сервис на м

Judo Club Cegrani Judo Club Cegrani
Cegran
Gostivar, 1230

Xhamia e Fshatit Sërmnovë Xhamia e Fshatit Sërmnovë
Serbinovo
Gostivar, 1239