آموزشگاه زبانهای خارجه پدیده یاسوج

آموزشگاه زبانهای خارجه پدیده یاسوج

میتونی یه دقیقه انگلیسی حرف بزنی ؟؟!! برگزاری کلاس های آمادگی آزمون ILETS؛ آمادگی آزمون TOEFL : کلاس های ترميک کلاس های ویژه آموزش زبان انگليسی:

Operating as usual

13/09/2019
13/09/2019

[04/24/16]   Common mistake❌

🔷🔹من از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم.

❌ I was graduated from Tehran university.
✔️ I graduated from Tehran university.

[04/24/16]   #practical_sentence

✅Jack I'm too busy , I've

got an avalanche of work.

جک من خیلی سرم شلوغه ، یه خروار کار دارم واسه انجام دادن.

💥an avalanche of sth
/ˈævəlæntʃ /

مقدار خیلی زیادی از چیزی

22/04/2016

Timeline Photos

[04/22/16]   ⭕️ (How to write date in english language)

⭕️ نحوه نوشتن تاریخ در انگلیسی (British) و(American)

🔹 British:

3rd May 1998 3.5.98

3 May 1998 3/5/98

🔹The third of May nineteen ninety eight.

🔹May the third, nineteen ninety eight.

🔸American:

May 3, 1998 5/3/98

🔸May third, nineteen ninety eight.

[04/22/16]   🔵Pet phrase
🔴تکه کلام/تکیه کلام

🌿مثال:
Do you have any pet phrase ?

تو هیچ تکه کلامی داری؟

Yeah downer is my pet phrase

اره، ضدحال، تکه کلام من هست

padide-inst.com 20/04/2016

5 Tips for Polite and Diplomatic Language

padide-inst.com 5 Tips for Polite and Diplomatic Language 5 Tips for Polite and Diplomatic Language توسط مدیر 30 فروردین 1395 20:41:00 5 Tips for Polite and Diplomatic Language   I'm going to teach you 5 ways to be polite and diplomatic in your speaking.  If you're too direct when you speak you can come across as a…

padide-inst.com 20/04/2016

Body Speaks: Body language around the world

padide-inst.com Body Speaks Body Speaks: Body language around the world توسط مدیر 01 اردیبهشت 1395 20:29:00 Body Speaks: Body language around the world Author: Kris Rugsaken Each of us knows how to use our body parts to send messages but not many of us realize that people in different parts of the world 'speak' dif…

padide-inst.com 15/04/2016

در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی در مورد دیدن فیلم و سنما رفتن ارائه شده است

padide-inst.com در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی در مورد دیدن فیلم و سنما رفتن ارائه شده است در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی در مورد دیدن فیلم و سنما رفتن ارائه شده است توسط مدیر 27 فروردین 1395 23:23:00 📽📽در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی در مورد دیدن فیلم و سنما رفتن ارائه شده است.📽📽…

padide-inst.com 15/04/2016

۱۰ نکته برای داشتن تلفظ عالی زبان انگلیسی

padide-inst.com ۱۰ نکته برای داشتن تلفظ عالی زبان انگلیسی ۱۰ نکته برای داشتن تلفظ عالی زبان انگلیسی توسط مدیر 02 بهمن 1394 15:57:00 ۱۰ نکته برای داشتن تلفظ عالی زبان انگلیسی   همه می دانند که انگلیسی صحبت کردن تنها راه پیشرفت تلفظ است. اما اگر با کسی که زبان  مادری اش انگلیسی است نتوانید هر روز صحبت کنید چه؟ راه ها…

padide-inst.com 15/04/2016

Top 5 reasons to go on foreign exchange

padide-inst.com Top 5 reasons to go on foreign exchange Top 5 reasons to go on foreign exchange توسط مدیر 27 فروردین 1395 23:12:00 5. Experience a new culture While on exchange, one typically has the chance to thoroughly experience the culture of their host country. This occurs through direct application as a resul…

15/04/2016

Timeline Photos

15/04/2016

Timeline Photos

15/04/2016

Timeline Photos

15/04/2016

Timeline Photos

15/04/2016

Timeline Photos

15/04/2016

Timeline Photos

15/04/2016

Timeline Photos

07/04/2016

Padide inst (padidekaci)

کانال آموزشگاه پدیده -کیش ایر یاسوج در تلگرام

telegram.me آموزشگاه زبانهای خارجه پدیده یاسوج تنها نمایندگی موسسه کیش ایردراستان کهگیلویه و بویراحمد Www.padide-inst.com 0743332349

07/04/2016

Padide Language Institute (@padideinst) • Instagram photos and videos

صفحه آموزشگاه در اینستاگرام
https://www.instagram.com/padideinst/

instagram.com ( آموزشگاه های دخترانه پدیده و پسرانه عرفان ( کیش ایر یاسوج

[04/07/16]   ثبت نام دوره ترم بهار (فروردین ۹۵)

ثبت نام و تعیین سطح دوره ترم بهار (فروردین ۹۵)
برنامه تاریخ
شروع ثبت نام ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
پایان ثبت نام ۱۳۹۵/۱/۲۷
تعیین سطح ۱۳۹۵/۱/۱۵-۲۷
شروع دوره
۱۳۹۵/۱/۲۷
طی دوره
یک ماه و نیم

07/04/2016

دوره بزرگسالان
ین دوره کاملترین و به روز ترین پکیج آموزش زبان انگلیسی برای افراد 16 سال به بالا با لهجه American از سطح مبتدی Beginner تا پیشرفته Advanced می باشد. علاقمندانی که هدفشان یادگیری تمامی مهارت های زبان انگلیسی و اخذ دیپلم زبان و دریافت مدارک بین المللی FCE / TOEFL / IELTS است این پکیج را جهت تحصیل انتخاب کنند.
آشنایی با دوره:

متد آموزشی KAC محصول سال 2015 موسسه کیش ایر است. ویژگی خاص این سری کتابها به روز بودن، جذابیت فوق العاده و بهره گیری از آخرین روش های آموزشی استاندارد اروپا و آمریکا و همچنین DVD های هر درس می باشد که مجموعه ای کامل و جذاب است. این سری ویدئو های آموزشی از محیط های کاملا واقعی و فرهنگهای رایج دنیا و مردم واقعی تهیه شده است.
CEF که مخففCommon European Framework است، استانداردی است که کشورهای اتحادیه اروپا برای تعیین سطح واقعی زبان آموز بکار می برند. این سیستم بی هیچ شکی کاملترین روش برای تعیین سطح استاندارد می باشد. این سری کتابها طبق استاندارد CEF از A1 تا C2 دسته بندی شده اند.

A1 زبان آموز در این سطح با اصول اولیه زبان، اصطلاحات ساده و مکالمات روزمره آشنا می شود.

A2 زبان آموز در این سطح به تدریج پیشرفت خود را در یادگیری اصطلاحات و مکالمات روزمره مشاهده کرده، لغات و مطالب گرامری پیشرفته تری را می آموزد.

B1 زبان آموز در این سطح کاملا به امور روزمره مسلط گردیده و به راحتی میتواند در کشورهای انگلیسی زبان مشغول به کار، تحصیل یا زندگی گردد.

B2 زبان آموز با تکنیک های مهارتی زبان آشنا شده، می تواند در بحث ها شرکت کند و در خواندن متن های طولانی به درک مطلب بالایی برسد و مهارتSpeaking خود را در سطح نسبتا خوبی تقویت کند.

C1.2 در این سطح که همان Adv (یا پیشرفته) می باشد، زبان آموز در هر چهار مهارت و دو زیر مجموعه مهارت، تسلط کامل را کسب کرده و دارای آمادگی کامل برای شرکت در دوره تکمیلی زبان FCE که اولین مدرک بین المللی اعطایی زبان درکشورهای انگلیسی زبان است می باشد.

07/04/2016

دوره نوجوانان
ن دوره گروه سنی 14 تا 17 سال را در بر می گیرد که شامل 12 ترم آموزشی است و از مجموعه کتاب های KSC / OXFORD WORD SKILLS به عنوان کتابهای اصلی استفاده می شود.

آشنایی با دوره:

این دوره در 12 ترم آموزشی برنامه ریزی گردیده است و از مجموعه کتاب های KSC که توسط یکی از معتبرترین طراحان متد آموزشی دنیا پرفسور JACK C.Richards’s نوشته و توسط انتشارات Cambridge به چاپ رسیده است.در کنار کتب اصلی به منظور تکمیل مطالب آموزشی، فیلم ها و کتب کمک درسی مرتبط با عنوان دروس تدریس می گردد.
سری کتابهای 12 جلدی KSC، که به طور تخصصی برای نوجوانان طراحی شده، بسیار جذاب و متمرکز بر هر چهار مهارت اصلی زبان (Speaking, Reading, Writing, Listening) است و مطالب را بگونه اي ارائه داده كه مورد علاقه اين گروه سني باشد و باعث ايجاد انگيزه در فراگیری معلومات زبان انگليسي در زبان آموزان گردد تا بتوانند زبان را در محیط واقعي بيرون از كلاس نيز مورد استفاده قرار دهند. طراحی کتاب به نحوی است که با انتخاب موضوعات جالب و جذاب و در عین حال مناسب با سن نوجوانان، آنها را تشویق به صحبت کردن و یادگیری هر چه بهتر مطالب می نماید. قسمت مرور بر دروس گذشته بعد از هر درس که در دو صفحه طراحی شده به زبان آموزان این شانس را می دهد که مطالب را دوباره مرور کنند و تکرار بهترین عامل یادگیری است. در واقع بعد از هر درس زبان آموز با یک Quiz مواجه می شود که ذهنش را به چالش وا می دارد تا هر آنچه فراموش کرده دوباره با مدرس خود در میان بگذارد.

[04/07/16]   www.padide-inst.com

[04/06/16]   دوره خردسالان
در این دوره کودکان 3 تا 7 سال می توانند شرکت کنند که شامل 11 ترم آموزشی است و کتاب های KCT تدریس می گردد.
دف دوره آشنایی و ایجاد علاقمندی زبان آموز به زبان انگلیسی، یادگیری لغت و جملات کوتاه، شعر، تقویت مهارت های گفتاری، شنیداری و آماده سازی جهت چگونگی نوشتن حروف و کلمات است.

از ويژگيهاي خاص کتابهاي KCT سبک آموزش با داستان هاي زيبا به روش مصور است که جذابيت خاصي براي کودکان ايجاد ميکند. اين کتاب ها به آموزش 2 مهارت شنیداری و گفتاری مي پردازند و CD صوتي هم ضميمه آنها ميباشد. اين کتابها براي آموزش کودکان غیر انگلیسی زبان جهان طراحی گردیده و پیشرفت آرام ولی مستمری را دنبال می کند. شخصیت ها و موضوعات کتاب متناسب سن کودکان بوده و برایشان جذابیت دارد. هر درس کتاب طوری طراحی شده که زبان آموزان با تمرکز بر لغات جدید مکالمات کوتاه رامی آموزند و در عین حال از ساختارهای گرامری ساده و کوتاه نیز در صحبت کردن استفاده می کنند. آهنگ ها و عکس های جذاب کتاب کودکان را بیشتر مشتاق به ادامه دوره می کند.

KCT محصول سال 2010 انتشارات Longman بوده و به روزترین متد آموزش زبان انگلیسی برای این رده سنی میباشد که جهت آموزش به خردسالان غیر انگلیسی زبان طراحی شده است.

نحوه برگزاری دوره

گروهی: حداقل 6 حداکثر 14 نفر

خصوصی: یک یا دو نفر

طی سال تحصیلی دو جلسه

تابستان سه جلسه

طی سال تحصیلی (شنبه/دوشنبه)

(یکشنبه چهارشنبه) (سه شنبه پنج شنبه)

تابستان سه جلسه در هفته زوج یا فرد

صبح بین ساعات 8 الی 12 و عصر 15 الی 19:30

[04/06/16]   آموزشگاه زبان پدیده

آموزشگاه زبان دخترانه پدیده با همين نام در 15 تیر ماه 1389 به منظور آموزش زبان انگليسی درخيابان شهید منتظری نبش چهار راه معاد شروع به کار نمود که این فعاليت تا به امروز نيز ادامه دارد و بيش از پنج سال سابقه، تجربه عظيمی را برای این مجموعه به ارمغان آورده است با استفاده از تجربه موفق آموزشگاه دخترانه پدیده ، در سال 1391 آموزشگاه پسرانه با نام عرفان به این مجموعه آموزشی اضافه گردید که تا کنون نیز با همين نام به کار خود ادامه می دهد .

[04/02/16]   "قطار زندگی"

🚂🚋🚋🚋🚋
Hello !

Life is like a journey on a train...
with its stations...
with changes of routes...
and with accidents !
سلام !
زندگي مانند سفر كردن با قطار
است، به همراه ايستگاه ها،
تغيير مسيرها و حوادث!!!!!!

🚂🚋🚋🚋🚋
We board this train when we are born and our parents are the ones who get our ticket.
ما با تولدمان به اين قطار سوار ميشويم و والدينمان كساني هستند كه بليت اين سفر را برايمان گرفته اند......

🚂🚋🚋🚋🚋
We believe they will always travel on this train with us.
ما فكر ميكنيم كه آنها هميشه همراه ما در اين قطار سفر خواهند كرد.....

🚂🚋🚋🚋🚋
However, at some station our parents will get off the train, leaving us alone on this journey.
اما در يك ايستگاه آنها از اين قطار پياده ميشوند و ما را در اين سفر تنها ميگذارند.......
🚂🚋🚋🚋🚋
As time goes by, other passengers will board the train, many of whom will be significant - our siblings, friends, children, and even the love of our life.
با گذشت زمان مسافران ديگري وارد قطار ميشوند كساني با اهميت مانند: دوستان،فرزندان و حتي عشق زندگي مان.....
🚂🚋🚋🚋🚋
Many will get off during the journey and leave a permanent vacuum in our lives.
بسياري از آنها در طول مسير اين سفر، ما را ترك خواهند كرد و جاي خاليشان در زندگي ما بجا ميماند......
🚂🚋🚋🚋🚋
Many will go so unnoticed that we won't even know when they vacated their seats and got off the train !
بسياري هم آنچنان بي سر و صدا ميروند كه ما حتي متوجه ترك كردن صندلي و پياده شدنشان نميشويم.....
🚂🚋🚋🚋🚋
This train ride will be full of joy, sorrow, fantasy, expectations, hellos, good-byes, and farewells.
سوار بر اين قطار پر از تجربه ي شادي، غم، روياپردازي، انتظارات، سلام ها،خداحافظي ها و آرزوهاي خوب است.....
🚂🚋🚋🚋
A good journey is helping, loving, having a good relationship with all co passengers...
and making sure that we give our best to make their journey comfortable.
يك سفر خوب همراه است با كمك كردن، عشق ورزيدن، داشتن رابطه خوب با بقيه همسفران و اينكه مطمئن بشيم تمام تلاشمان را بكنيم تا سفري راحت داشته باشند.....
🚂🚋🚋🚋🚋
The mystery of this fabulous journey is :
We do not know at which station we ourselves are going to get off.
راز اين سفر بسيار زيبا اين است كه:
ما نميدانيم در كدامين ايستگاه قرار است پياده شويم.
🚂🚋🚋🚋🚋
So, we must live in the best way - adjust, forget, forgive and offer the best of what we have.
پس بايد به بهترين شكل زندگي كنيم-سازگار باشيم، فراموش كنيم، ببخشيم و بهترين چيزي كه داريم را ارائه دهيم....
🚂🚋🚋🚋🚋
It is important to do this because when the time comes for us to leave our seat... we should leave behind beautiful memories for those who will continue to travel on the train of life."
تمامي اينها مهم خواهد بود چراكه هنگامي كه زمان آن برسد كه ما مجبور به ترك صندلي خود بشويم، مي بايست براي آنها كه سفرشان با قطار زندگي ادامه دارد خاطرات زيبايي از خود بجا بگذاريم.....
🚂🚋🚋🚋🚋
Thank you for being one of the important passengers on my train... don't know when my station will come... don't want to miss saying: "Thank you"
از شما متشكرم كه يكي از مسافران مهم قطار همراه من بوديد،
من نميدونم كه چه وقت به ايستگاه خواهيم رسيد، براي همين نميخواهم فرصت گفتن "متشكرم" را از دست بدهم...

29/03/2016

Timeline Photos

29/03/2016

Timeline Photos

29/03/2016

Follow your heart but take your brain with you

29/03/2016

KSC 4 HAPPY new year

29/03/2016

KAC 4 HAPPY NEW YEAR

14/09/2015

Mobile Uploads

[09/11/15]   – Mary, you always take such a long time to put on your makeup. Come on, shake a leg!
– I’ll be finished in a minute. Be patient.
– You’ve got to hurry or else we won’t arrive on time to see the last show.
– مري، تو هميشه کلي طول مي‌کشه که خودت رو آرايش کني. بجنب ديگه!
– تا يک دقيقه ديگه کارم تموم مي‌شه. صبر داشته باش.
– بايد عجله کني، وگر نه براي ديدن آخرين نمايش به موقع نمي‌رسيم.
You’re over the hump
خودتو به اون راه نزن
خودم را به آب و آتش زدم تا این کار را انجام بدم.
I went through fire and water to do it.
او و مادر زنش آبشون تو یک جوی نمیرود.
He does not hit it off with his mother-in-law.
آدم آب زیرکاهی است.
He is as slippery as an ell.
هیچ وقت آب خوش از گلوم پایین نرفت.
I never had a carefree moment.
دهانم را آب انداخت.
It made my mouth water.
هر ماه یه آب باریکه ای دارم.
I get a slender steady income every month.
آب رفته به جوی باز نمی گرده.
It’s no use crying over spilt milk.
آب از آب تکان نخورد.
Everything remained calm and quit.
آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب.
In for a penny, in for a pound.
شوهر خوبی از آب در آمد.
He made a good husband.
من این شهر را فوت آبم.
I know this city backwards.
داری آب در هاون می کوبی.
You are carrying water in a sieve.
دختر آتش پاره ای است.
She is a ball of fire.
اموالش را به آتش کشید / ثروتش را بر باد داد.
He squandered his wealth.
تو آتیش حسادت داره می سوزه.
Jealousy is eating him up.
اون آتشی مزاج است.
He is hot tempered.
چرا آتیش بیار معرکه میشی؟
Why do you drive a wedge between us?
سعی نکن به این آتش دامن بزنی.
Don’t try to add fuel to the fire.
از خشم آتش گرفت.
He flew off the handle.
باد آورده را باد می برد.
Easy come, easy go.
:To mess with someone
کل کل کردن با کسی و سعی در عصبی کردن طرف!
!That’s is the last straw
یه چیز تو مایه های “دیگه به اینجام رسیده! ” (ینی دیگه صبری باقی نمونه)
I got up the wrong side of the bed.
از دنده ی چپ بیدار شدم.
be hang on
با اراده بودن
knock on the wood
بزنم به تخته!
tip the tips of my tongue
نوک زبونمه!
bless you!
عافیت باشه!
I’ve no word to express my seep gratitude
جداً نمی دونم چطور از شما تشکر کنم
If I get my hands on him
اگه دستم بهش برسه
Bless you
عافیت باشه (بعد از عطسه)
The brain drain
فرار مغزها
Hands off
دست نزنید
Talk turkey
صاف و پوست کنده حرف زدن/ رک حرف زدن
Get the hell out of here
گمشو از اینجا
It augurs ill
بد یمن است
Cheese it
بزن به چاک (عامیانه)
Come clean
صادق بودن
I had fortune on my side
بخت یارم بود
Buy off
رشوه دادن
Have a lot in plate
كار زياد و مشغله داشتن بسيار
To take one’s courage in both hands
دل به دريا زدن
He is down on his luck
بخت از او برگشته است
It’s between to our ears
بين خودمون باشه (بين خودمون بمونه)
Fancy meeting you
چه عجب از این طرفا
What a mess!
چه افتضاحی!
I’m all eyes
چهار چشمی مراقب هستم
He has an evil eye
چشمش شور است
give me a hand یه کمکی بهم بده
be in hot watter تو مخمصه بودن
wanna میخوام
tit for tat این به اون در
break the ice گرم باش . صمیمی باش
I’m Tied Up : دستم بند است
Enough Is Enough : بس کن دیگه
watch your mouth حرف دهنتوبفهم.
it’ll spoil my appetite اشتهامو کور کرده
my GO

Location

Category

Telephone

Address


Yasooj