Elegance Institute

Elegance Institute

اولین کلوپ بانوان در ایران زیبایی تخصص ماست، فقط یکبار کیفیتِ خدمات و قیمت های ما را با دیگران مقایسه کنید...
آرایش و میکاپ، شینیون، کوتاهی مو، پاکسازی و جوانسازی پوست، تاتو، کاشت ناخن و ترمیم، حاشور ابرو، اپیلاسیون ، انواع فال و سرگرمی، شوی دائمی لباس و هر آنچه که بانوان نیاز دارند همه و همه در یک مجموعه به نام کلوپ بانوان الگانس، مشتاق دیدارتون هستیم.

Operating as usual

26/02/2016

🔥عید امسال را در محیطی زیبا، آرام و دلچسب و رویایی با خدمات سالن زیبایی الگانس به عنوان نماینده انحصاری الگانس آلمان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها در کنار تیم فوق تخصصی ما تجربه کنید↙پذیرایی، اینترنت، تست گریم، صندلی ماساژ هدیه ما به شما خواهد بود، تلفن روابط عمومی جهت ثبت وقت ☎ 88571718

23/01/2016

↙نمونه عروس های الگانس با میکاپ سارا
☎ تلفن 88.57.17.18

23/01/2016

↙نمونه عروس های الگانس با میکاپ مونا
☎ تلفن 88.57.17.18

23/01/2016

↙نمونه عروس های الگانس با میکاپ مونا
☎ تلفن 88.57.17.18

23/01/2016

↙نمونه عروس های الگانس با میکاپ مونا
☎ تلفن 88.57.17.18

23/01/2016

↙نمونه عروس های الگانس با میکاپ مونا
☎ تلفن 88.57.17.18

23/01/2016

↙نمونه عروس های الگانس با میکاپ مونا
☎ تلفن 88.57.17.18

17/01/2016

با ما بدرخشید... 88571718

17/01/2016

نمونه کارهای جدید سالن زیبایی الگانس آلمان، با میکاپ سارا
☎روابط عمومی 88571718

17/01/2016

اگه دوست دارید هیچ کسی تا روی ابروهاتون دست نکشیده متوجه تاتو نشه، به ما ملحق بشید، روابط عمومی الگانس 88571718

14/09/2015

Photos from Elegance Institute's post

29/08/2015

✔زیبایی شما را گارانتی می کنیم

12/07/2015

👈یک فرصت استثنایی👇

11/07/2015

i.instagram.com

💟پیشنهاد میکنم از مجموعه کارشناسان زیبایی الگانس آلمان در اینستاگرام بازدید کنید دوستان

http://i.instagram.com/elegance.salon/

i.instagram.com

11/07/2015

Elegance Institute

✔از مجموعه کارشناسان زیبایی الگانس آلمان در اینستاگرام بازدید کنید دوستان

http://i.instagram.com/elegance.salon/

اولین کلوپ بانوان در ایران

09/07/2015

noviny.sk - spravodajstvo TV JOJ

حقوق حیوانات در اروپا از حقوق بشر در ایران محکم تر است

Kuriózny výjazd hasičov na strednom Slovensku: Pomáhali kačacej rodinke... :-)

Firefighters in Slovakia: They helped duck Family... :-)

MORE INFO: http://bit.ly/1KOo80d

24/06/2015

BBC News فارسی

✔همیشه ایرانی در دنیا مایه افتخار است

یکی از مشهور ترین آرایشگران #آلمان است و خیلی از مشتریان او ستارگان سینما و چهره های مشهور روی فرش قرمز هستند. فقط یکی از مغازه های او ۸۰۰ متر مربع است. بامداد اسماعیلی شما را با یک آرایشگر موفق ایرانی در آلمان آشنا می‌کند. گزارش او را ببینید:

18/03/2015

Sharon Blain Education

Thumbs up if you love Sharon Blain's padding

[03/01/15]   🌞 دوستان میگم خیلی...

[02/08/15]   ✔ آرايش قدم به قدم چشم

1/ ابتدا با يک اسنفج مقداري کرم پودر به پشت چشم بزنيد اين کار باعث ميشود زمينه صاف و آماده باشد و آرايش راحت تر روي پلک بنشيند .

2/ پودر بيرنگ فيکس را با قلم موي پودر زني به پشت چشم بزنيد اين کار باعث ميشود که پشت چشم در موقع سايه زدن يکدست شود .

3/ مقداري از پودر فيکس را زير چشم بزنيد و پاک نکنيد اين کار باعث ميشود هنگامي که شما سايه ميزنيد زير چشم لکه ايجاد نشود .

4/ با يک برس اسفنجي تمام پشت چشم را تا زير ابروها سايه شيري يا استخواني بزنيد اين سايه تيرگي پشت چشم را مي پوشاند و چشمها را درخشانتر از آنچه هست نشان ميدهد .

5/ با يک سايه تيره مثلا قهوه اي در قسمت فرو رفته چشم زير استخوان ابروتا گوشه انتهائي چشم يک تيرگي ملايم ايجاد کنيد رنگ سايه را براساس رنگ پوست انتخاب کنيد هيچگاه براي پوستهاي تيره از رنگ سبز، بنفش و يا قهوه اي تيره استفاده نکنيد براي اين پوست ميتوان از قهوه اي روشن ، طلائي ، آجري و صورتي استفاده کرد و براي پوستهاي روشن از سايه آبي ، سبز و بنفش استفاده کنيد .

6/ با يک قلم مو خطوط را محو کنيد تا لبه نداشته باشند توجه داشته باشيد که سايه چشم براي خانمهاي جوان است چون خانمهاي مسن را پيرتر نشان ميدهد .

7/ کمي سايه روشن را با برس اسنفجي در وسط پلک بزنيد اين کار درخشش چشم شما را بيشتر ميکند .

8/ اکنون پودر Fix را که به زير چشمتان زده ايد ميتوانيد پاک کنيد .

9/ براي خط چشم کشيدن متدهاي مختلفي وجود دارد که براساس مد تغيير ميکند . خط چشم بهترين راه براي نشان دادن شکل چشم است و مشکل ترين قسمت آرايش مي باشد شما براي خط کشيدن ميتوانيد از خط چشم مايع ، مداد چشم و يا سايه تيره استفاده کنيد روبروي يک آئينه بنشينيد آرنج تان را روي يک ميز قرار دهيد تا ثابت باشد با انگشتان پوست پلک تان را بطرف بالا بکشيد به پائين نگاه کنيد از گوشه جلوي چشم شروع کنيد و خط را در کنار مژه ها به طرف گوشه خارجي چشم امتداد دهيد گوشه انتهائي را کمي پهن تر بکشيد . اگر خط چشم خراب شد صبر کنيد کمي خشک شود بعد با استفاده از گوش پاک کن آنرا پاک کنيد ، پلکتان را هم نزنيد تا خط چشم خشک شود .

استفاده از مداد چشم براي خط کشيدن آسانتر است توجه کنيد هر دفعه نوک مدادتان را بتراشيد اين کار باعث ميشود از آلودي نوک مداد جلوگيري شود با مداد شما ميتوانيد زير و داخل چشم را خط بکشيد اگر برايتان کشيدن خط صاف مشکل بود نقاط ريزي بالاي پلک بگذاريد بعد آنها را به هم وصل کنيد . گريمورهاي حرفه اي گاهي از سايه دودي بجاي خط چشم استفاده مي کنند و با اين حقه جلوه بسيار طبيعي به چشم ميدهند.

10/ با دستگاه فر مژه ، مژه ها را کمي حالت بدهيد که اينگونه چشم ها بازتر و دلفريب تر ميشوند .

11/ تنها يک قلم از لوازم آرايشي است که زنان در بيابان هم با خود ميبرند و آن ريمل مي باشد ريملها معمولاٌ يک برس مارپيچي دارند که استفاده از آنها را راحت ميکند براي ريمل زدن بهتر است چشمها بسته باشد اول پشت مژه ها را ريمل بزنيد بعد از پائين و از ريشه بسمت بالا مژه ها را ريمل بزنيد وقتي چشم بسته باشد مژه هاي پائيني باعث ميشوند که مژه هاي بالا حالت بگيرند . براي بلند تر کردن مژه ها ميتوان از ريمل مژک دار استفاده کنيد يا اينکه با نوک برس ريمل نوک مژه ها را با حرکات رفت و برگشتي ريمل بزنيد براي اينکه مژه ها ظخيم تر معلوم شوند ميتوانيد بر روي مژه ها ابتدا پودر تالک بزنيد سپس چند بار ريمل بزنيد .

12/ اگر بخواهيم از مژه مصنوعي استفاده کنيم بهتر است که مژه هاي تک را بکار بريم زيرا طبيعي تر بنظر مي رسند براي کسانيکه مژه هاي کمي دارند در طول پلک مژه ها را بچسبانيد ولي اگر بخواهيد که فقط چشم را کشيده تر نشان دهيد چند دانه مژه در گوشه انتهائي چشم بچسبانيد ودر انتها کمي ريمل به آنها بزنيد .

04/02/2015

🔥راهنماي آرايش صورت↙

پودرها، کرم پودرها و فون ها براي اين ساخته شده اند که پوست شما را يکدست و يکنواخت سازند. هيچکس هميشه پوستي يکنواخت و يکدست نداشته و ندارد و اگر شما کسي هستيد که داراي پوستي خوب و يکنواخت و صاف هستيد پس به مطالب اين قسمت توجه نکنيد .

اما به کساني که پوست خوبي ندارند و مي خواهند آن را طوري آرايش کنند که طبيعي بنظر برسد به مطالب زير توجه کنند:

هنگام انتخاب نوع آرايش شما بايد رنگي انتخاب کنيد که نزديکترين رنگ به رنگ پوست شما باشد. اگر شما از اين قانون تبعيت نکنيد به نظر مي رسد که يک ماسک غير طبيعي بر صورت خود زده ايد. وسايل آرايشي صورت را بر روي دست و بازوي خود امتحان نکنيد بلکه آنها را بر روي پوست صورت يا گردن خود تست کنيد.

در بخش هاي بعدي چند نوع مختلف از وسايل آرايشي صورت را معرفي مي کنيم

[02/04/15]   ✔ سه نکته مهم برای خانم های 40 ساله

استفاده از کرم و لوسیونهای مخصوص بالای 40 سال یکی از راه های مراقبت از پوست در این سنین است که با صرف هزینه و وقت زیاد همراه است...

زمانی که یک خانم به سن 40 سالگی نزدیک می شود باید به این مهم توجه داشته باشد که داشتن یک پوست شاداب و سالم مستلزم رسیدگیهای خاص است که در صورت داشتن پوستی نرمال و خوب می تواند در تداوم و ماندگاری آن کمک کند و در غیر اینصورت با مراقبتهای ویژه می تواند پوست خود را به سمت پوستی سالم و نرمال برساند.

استفاده از کرم و لوسیونهای مخصوص بالای 40 سال یکی از راه های مراقبت از پوست در این سنین است که با صرف هزینه و وقت زیاد همراه است.

با کمی توجه و رعایت برخی نکات خاص، دستیابی مؤثرتر به این هدف نیز امکان پذیر است.

● نکته ی اول : تغذیه پوست

خانمهای دارای سن 40 سال و یا بالاتر باید بدانند که چون در این سن ساخت کلاژن پوست به حداقل خود خواهد رسید بیشتر باید از کرم هایی که حاوی کلاژن بوده و آبرسانی کافی را به پوست می رسانند استفاده کنند چرا که تحقیقات و مطالعات کلینیکی انجام گرفته بر روی این نوع کرمها از خاصیت ضد پیری آنها خبر داده است . علاوه بر این، این نوع کرمها پوست های شل و افتاده را کشیده، خاصیت الاستیکی و استحکام پوست را بهبود بخشیده و میزان چین و چروک و عمق آنها را نیز کاهش می دهد.

● نکته ی دوم : لایه برداری از پوست

اسید لاکتیک و اسید سالیسیلیک دو ماده لایه بردار مناسب برای پوست صورت به شمار می روند.

این دو ماده طبیعی از قند موجود در شیر و میوه ها گرفته شده و باعث کوچک شدن منافذ پوستی، محدود کردن چروک ها و لایه برداری سلول های مرده پوستی می شوند.

در افراد بالای ۴۰ سال، اسیدلاکتیک تأثیر بسزایی روی پوست دارد زیرا در این سنین پوست خشک و بی حالت شده و تغییررنگ پیدا می کند. این لوسیون مرطوب کننده نه تنها لکه های پوستی را از بین برده و رنگ پوست را به حالت اولیه باز می گرداند، بلکه رطوبت تأمین شده توسط این ماده، به پوست درخشش خاصی خواهد داد.

سالیسیلیک اسید پوستی را بسته و باید چندبار در هفته مورد استفاده قرار بگیرد. این ماده همچنین تولید کلاژن ها را افزایش داده و علاوه بر تأمین رطوبت، به حل شدن و از بین رفتن خطوط روی پوست و سایر آسیب های پوستی کمک می کند.

●نکته ی سوم : مرطوب کننده

متأسفانه بیشتر کرم های مرطوب کننده حاوی مقدار زیادی موادشیمیایی بوده و سطح پوست را با چربی های غیرطبیعی می پوشانند. در این میان روغن شترمرغ یک مرطوب کننده طبیعی با ترکیبات مشابه چربی پوست است که نه تنها از پوست در برابر از دست دادن رطوبت محافظت می کند، بلکه در جلوگیری از بروز چروک و درمان پوست های آسیب دیده و ملتهب نیز مؤثر است.

روغن شترمرغ برای انواع پوست ها مفید بوده و باعث تحریک مشکلات پوستی مانند خشکی پوست، جوش های سرسیاه و یا سرسفید نخواهد شد. علاوه بر این که در درمان سوختگی، اگزما و پسوریازیس نیز مؤثر است. مصرف این روغن هر روز و پس از هربار شست وشو توصیه می شود.

[01/31/15]   ❌ اون گروه از اعضای محترم که علاقه ای به حضور در این صفحه ندارند و دنبال نمیکنن مطالب رو، اجبار و اصراری به حضور نداریم عزیزان، پس راحت باشید و صفحه رو ترک کنید...

29/01/2015

Like it and smile لایک بزن و بخند

نوشیدنی معجزه آسا کشنده سلول های سرطانی

نوشیدنی معجزه آسا کشنده سلول های سرطانی این نوشیدنی معجزه آسا قدمت طولانی دارد.فرد مشهوری به نام آقای ستو (Mr. Seto) به کارکرد این نوشیدنی سوگند خورده و سعی دارد تا توجه مردم را به این نوشیدنی جلب کند.
این نوشیدنی از تشکیل و رشد سلولهای سرطانی در بدن جلوگیری می کند. آقای ستو سرطان ریه داشت. یکی از گیاه شناسان معروف چینی این نوشیدنی را به وی معرفی کرده بود. او با پشتکار فراون به مدت ۳ ماه روزانه از این نوشیدنی استفاده کرد و اکنون سلامتی خود را بدست آورده است، با تشکر از این نوشیدنی !!
drink
نام این نوشیدنی “Miracle juice” است. طرز تهیه ی آن هم بسیار ساده است. شما به یک چغندر، یک هویج و یک سیب نیاز دارید.
میوه های بالا را با دقت بشویید، پوست آنها را جدا کنید، تکه تکه کنید، با هم مخلوط کنید و آب آنها را بگیرید و سریعا بنوشید.برای خوشمزه شدن این نوشیدنی می توانید لیموی تازه نیز به آن اضافه کنید.
این نوشیدنی معجزه آسا برای بیماری های زیر موثر خواهد بود.
۱- مانع رشد و پیشرفت سلولهای سرطانی می شود. (به علت داشتن قدرتمندترین ترکیب ضد سرطانی دنیا به نام فوکایدن fucoidan)
2- از بیماری های کبد، کلیه و پانکراس جلوگیری می کند و می تواند زخمها را نیز درمان کند
۳- باعث تقویت ریه ها میشود و از حمله ی قلبی و فشار بالا جلوگیری می کند.
۴- تقویت سیستم ایمنی بدن (به علت داشتن قدرتمندترین ترکیب ضد سرطانی دنیا به نام فوکایدن fucoidan)
5- تقویت قدرت بینایی، از بین بردن خستگی، قرمزی و خشکی چشم
۶- کمک به از بین رفتن درد عضلانی ناشی از ورزش کردن
۷- سم زدایی، تقویت روده، از بین بردن یبوست، کمک به داشتن پوستی سالم و درخشان، جلوگیری از ایجاد آکنه
۸- از بین بردن بوی بد دهان ناشی از سوء هاضمه و عفونت گلو
۹- کاهش درد
۱۰- کمک به مبتلایان به زکام چون این نوشیدنی طبیعی و گیاهی است، اثر نامطلوب بر روی بدن نمی گذارد.
بعد از مصرف روزانه به مدت دو هفته شاهد افزایش قابل شهود سیستم دفاعی بدنتان خواهید شد.این نوشیدنی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

[01/29/15]   ✔ درباره کرم های ضد آفتاب بیشتر بدانیم

اشعه ماورا بنفش خورشيد اثرات ثابت شده ای بر روی افزايش انواعی از سرطانهای پوست تـسـريع و تـشـديد پـيري چروک پوست و بـدتـر شــدن بـرخـی از بيماريهای پـوسـتی و ايجاد و تشديد لک صورت و کک و مک دارد.

به مواردی که بتوانند از نـفـوذ اشعـه ماورا بـنـفـش به قسمتهای عـمقی اپيدرم ( روی پوست ) و درم جـلوگـيري کـنند را محـافـظ يا ضـد آفتاب مي گويند . نحـوه اثر ا ين ضد آفتابها جذب انعکاس اشعه ماورا بنفش مي باشد از رسيدن آن به لايه های عمقی پوست جلوگيري میکنند.

ضد آفتابها دو گونه هستند

اول : ضد آفـتابـهای فـيزيكي: با انعـکاس اشـعه از رسيدن آن به پـوسـت جـلوگـيري ميكنند هـر مانـع فـيزيكي کـه اين عمل را انجام دهد از اين گروه ميباشد مانند پمادهای حاوی اکسيد زينک که از نـفـوذ اشعـه به روش انـعکاس آن جـلوگيری میکند. و يا مصرف کلاه لبه دار و حتی نقاب که مانع رسيدن اشعه به پوست ميشوند را جزء اين گروه به حساب می آورند .

دوم : ضد آفتابهای شيميائی:این گروه از ضد آفتابها از طريق جذب اشعه از رسيدن آن به لايه های عمقی پوست جلو گيری ميکنند.

عـيار محافظتی ضد آفتابها : مقـدار جذب اشعه توسط ضد آفتاب را ميگويند. هر چه اين عـيار بالاتر باشد مقدار جذب اشعه نيز بیشتر ميشود . در آب و هوای ايران عـيار محافـظـتی بالاتر از20 نياز ميباشد. هر چه اشعه در ناحيه ای مسـتـقـيم تر بتابد بايد عيار را بالاتر انتخاب کنيم . در مناطق جنوبی ايران اشعه مستقيم تر تابش دارد . هر نوع ضد آفتاب با هر عياری بيشتر از سه ساعـت روی پوست موثر نيست و بايد بعد از 3 ساعت تکرار شود. بيشترين مقدار اشعه در فاصله زمانی 10 صبح تا 3 بعد از ظهـر به زمـيـن ميـرسد.در اين فاصـله زمانی از قرار گـرفـتن بطـور مستـقـیم در برابر اشعـه آفـتاب اجـتـناب شود. افرادی که پوست روشن دارند بيشترين صدمه را از اشعـه ميگـيرند و نياز است اين افراد بيشتر مراقب باشند. در فعاليتهای روز مره از قبيل کوهنوردی - شنا - اسکی - فوتبال و غيرو حتما" از ضد آفتاب استفاده شود . اکثر ضد آفتابها در آب محلول بوده و با شستشو و شنا يا تعريق پاک ميشوند و بايد مصرف آن تکرار شود.

در کـودکـان از سن 6 ماهـگی به بعـد براحـتی ميـتوان از ضـد آفـتابهای شيميائی استفاده کرد ترکيبات موجود در ضـد آفـتاب مـيـتواند در بعـضی افراد حسـاسـيـت ايـجـاد کـند و بايـد نوع ضد آفتاب در اين مواقع عوض شود. افرادی که جوش صورت دارند بايد از ضـد آفـتابـهـای محلول و يا لوسيون استفاده کنند ; چون کرمها و پماد که چرب ميباشند باعث بدتر شدن جوش صورت آنها ميگردد .

توجـه توجــه: استـفـاده از ضد آفتابها به معـنی ايـمـنی 100% نـیـست و بايد ساير موارد محافظتی را رعايت نمود .استفاده از ضد آفتاب اثرات سوء براي پوست ندارد ؟ مصرف ضد آفتاب هيچ گونه عوارضی ندارد و مفيد نيز ميباشد ولی انتخاب نوع و مارک ضدآفتاب و درجه محافظتی برای هر پوستی و منطقه ای بسيار مهم ميباشد.

28/01/2015

Photos from Elegance Institute's post

[01/26/15]   ✔ 10 ماده غذایی که چهره شمارا زیباتر میسازد

همان طور که می گویند شما همان چیزی هستید که میل می کنید درست غذا خوردن به حفظ یک زندگی سالم و در عین حال حفظ چهره ای سالم کمک می کند .وقتی احساس خوبی در مورد چیز هایی که میل میکنید دارید و زمانی که موادی که مصرف می کنید برا یشما مفید است . این شانس را دارید که از چهره ای که می خواهید بر خوردار باشید در اینجا ده ماده غذایی که نه تنها به شما کمک میکند احساس خوبی داشته باشید بلکه کمک می کند چهره ای فوق العاده نیز داشته باشید معرفی می شود:

آب:نوشیدن مقادیر کافی آب در هر روز به پوست کمک می کند که ظاهری صاف نرم انعطاف پذیر و جوان تر داشته باشید. وقتی بدن را هیدراته(دارای آب) نگه میدارید ظاهر کلی شما از نظر بافت پوست مو ناخن ها بهبود می یابد. اگر احساس رم می کنید ممکن است به دلیل افزایش میزان سدیم بدن شما باشد. افزایش دریافت آب به خروج سدیم از بدن کمک می کند.

ویتامینc :ویتامین c به بدن کمک میکند تا با عفونت ها و بیماری ها مبارزه نماید . این ویتامین سیستم ایمنی را تقویت کرده و نیز بهبود بیماری ها را تسریع میکند.آیا می دانید که ویتامین c برای ساختن کلاژن ضروری است؟کلاژن به پوست کمک می کند تا الاستیک و در عین حال محکم باقی مانده و در نتیجه پوست بدون چروک باقی بماند.مرکبات توتها گوجه فرنگی گل کلم و کلم بروکلی همگی از جمله مواد غنی از ویتامین c هستند.

چای سبز:چای سبز غنی از آنتی اکسیدان ها است. همچنین نشان داده شده است که مسبب کاهش سطح کلسترول تقویت عملکرد ایمنی و کاهش ریسک ابتلا به برخی از انواع سرطان ها می شود.با مصرف چای سبز شما متوجه کاهش وزن خود می شوید . در حالی که از کافئین دریافتی خود نیز احساس رضایت می کنید.

سویا:پروتئین های سویا غنی از آمینو اسید ها ویتامیتE و بسیاری از آنتی اکسیدان ها هستند. این موارد موجب می شوند که پوست مرطوب و بدون چروک باقی بماند.

اسید های چرب ضروری:اسید های چرب ضروری (SAFE) مانند امگا ۳ و امگا ۶ که به عنوان چربی های خوب شناخته می شوند به عملکرد سلولی کمک می کنند.مانند سایر غذا های مفید اسید های چرب ضروری به سلول ها کمک می کنند تا اعمالشان را به درستی انجام داده و از این رو سبب پاکسازی پوست جلوگیری از ایجاد لک های پوستی کاهش چروک ها بهبود و سلامت مو و رشد ناخن می گردند.

شیر:شیر غنی از کلسیم ویتامین هایB12 B2 و D است و کلسیم به همراه ویتامینD که افزایش دهنده جذب کلسیم میباشد به حفظ استخوان های محکم و دندان هایی سالم کمک می کند. ویتامین هایB12 B2برای رشد گلبول های قرمز خون که حاملین اکسیژن مورد نیاز سلول ها هستند ضروری است این مواد کمک می کنند تا پوست و مو سالم تر و زنده تر به نظر برسند.

سبزیجات سبز:سبزیجاتی مانند اسفناج و کلم پیچ غنی از ویتامین های C E Aو آهن و فیبر هستند . ما قبلا در مورد فواید ویتامین C صحبت کرده ایم دریافت ویتامیتن های E وA نیز به همان میزان برای زیبایی چهره مهم است.

ماست:از آنجا که ماست یک فراورده لبنی است تماو خواص شیر برای آن قابل ذکر است. ماست همچنین حاوی باکتری های مفیدی است که به هضم مواد غذایی کمک کرده سیستم ایمنی را تقویت کرده و زمانی که به عنوان ماسک استفاده می شود می تواند سبب آب رسانی و پاک سازی پوست شود.

سیر:مطالعت نشان داده که این ماده غذایی اعجاب انگیز سبب کاهش فشار خون کاهش کلسترول و حتی پیشگیری از سرطان میشود . این ماده غذایی سر شار از آنتی اکسیدان ها است که کمک می کنند شما جوان بمانید.

شکلات:شاید شکلات بهترین ماده غذایی برای حفظ سلامتی در دنیا نباشد اما از طریق افزایش میزان اندورفین ها و سروتونین ها اثرات مثبتی بر خلق و خوی شما می گذارد. و سبب آرامش و احساسی خوشایند در شما می شود.

[01/26/15]   ✔ 10 توصیه برای داشتن لب هایی سالم

اگر پی در پی دچار ترک‌خوردگی، پوسته شدن و خشکی لب می‌شوید، بهتر است به پزشک مراجعه کنید اما روش‌هایی هم هست که می‌توانید خودتان به درمان و پیشگیری از این مشکل کمک کنید:

۱ - از بیرون رفتن در هوای خشک و گرم و آفتابی تا حد امکان خودداری کنید یا اینکه با خود به اندازه کافی آب خوردن به همراه داشته و حداقل ۵/۱ لیتر در روز آب بخورید.

۲ - در زمستان بهتر است علاوه بر استفاده از شال و پوشاندن صورت با آن، با وازلین یا پماد‌های ویتامین آ لب خود را چرب کنید. بهتر است از برق لب، روغن یا رژهای مخصوص مرطوب کننده لب که ضد‌آفتاب هم هستند، استفاده کنید. برق لب‌هایی که نرم‌کنندگی بیشتر داشته و در ترکیب آن از فلزاتی چون مس استفاده نشده باشد، هم مفید هستند. معمولا اجزای مرهم‌هایی که مخصوص لب هستند از آلوئه ورا، عسل، بابونه، روغن بادام، روغن گل سرخ، لانولین، وازلین، موم، روغن زیتون، کره کاکائو، موم زنبور عسل، لیمو و ویتامین ای و ث ساخته شده‌اند.

۳ - از ژل یا رژهایی برای لب استفاده کنید که مواد آن طبیعی‌تر بوده و مواد حساسیت‌زا و معطر کمتری در ترکیب آن به‌ کار رفته‌است.

۴ - به اندازه کافی میوه و سبزیجات بخورید. کمبود ویتامین‌ها به‌خصوص ریبوفلاوین، می‌تواند باعث ترک‌خوردگی گوشه لب‌های شما شود.

۵ - عادت لیس زدن و گاز زدن و کندن پوست لب‌هایتان را کنار بگذارید.

۶ - هنگام خرید محصولات آرایشی مانند صابون، رژ و کرم‌ از استاندارد بودن آن مطمئن شوید و سعی کنید از محصولاتی استفاده کنید که کمتر حساسیت‌زا بوده و به اصطلاح هایپو آلرژن هستند.

۷ - خانه خود را به‌خصوص در زمستان که بخاری ‌روشن است، مرطوب نگهدارید. برای این‌کار می‌توانید یک کتری روی بخاری گذاشته یا از بخور استفاده کنید.

۸ - سیگار مضرات فراوانی برای شما دارد که خشکی و ترک‌خوردن لب یکی از ساده‌ترین آنهاست، پس به بهانه ترک‌خوردن لب هم که شده سیگار را کنار بگذارید.

۹ - هیچگاه پوست لبی که خونریزی و عفونت دارد نکنید.

۱۰ - اگر خشکی با چرب کردن رفع نشد با توجه به علت خشکی و طبق توصیه پزشک می‌توان از داروهای کورتون، آنتی بیوتیک‌ها و ضد قارچ‌ها استفاده کرد.

Location

Category

Telephone

Address


Shahrak-e Qods
Other Shahrak-e Qods schools & colleges (show all)
لاشخوراي بدر لاشخوراي بدر
گل افشان
Shahrak-e Qods, 1020304050

Toloo High School Toloo High School
Shahrak-e Qods