مدار موفقیت

مدار موفقیت

معرفی یهترین و معتبرترین و پر سودترین سایت های کسب درآمد اینترنتی.
کسب درآمد از گوگل ادسنس، کسب درآمد از فیسبوک و ...

Operating as usual

[08/14/16]   روانشناس سوئیسی تعبیرِ جالبی از انسانِ خوشحال دارد که بسیار از تعریفِ عادی و معمولِ خوشحالی فاصله دارد:

بر اساسِ این تعریف، خوشحال بودن یعنی توانمندیِ بالای ما در شکیبایی و استقامت در برابر سختی ها. خوشحالی یعنی اطمینانی درونی به این که درد و رنج و سختی و بیماری و مرگ جزء لاینفک زندگی ست اما هیچ کدام از آنها نمی تواند مرا از پا بیاندازد. خوشحالی یعنی میل به زندگی علی رغم علمِ به فانی بودنِ همه چیز، خوشحالی یعنی در سختی ها لبخند زدن، خوشحالی یعنی آگاهی از توانمندی بزرگ ما برای به دوش کشیدنِ مشکلات، خوشحالی یعنی بعد از هر زمین خوردن همچنان بتوانیم بلند شویم،بعد از هر گریه همچنان بتوانیم بخندیم و لبخند بر لبِ دیگر همنوعان بیاوریم، خوشحالی یعنی حضورِ کاملِ ما در هستی، خوشحالی یعنی همچون رودجاری بودن و در حرکت بودن،عبور کردن و به عظمتی بی پایان چشم دوختن خوشحالی یعنی توانایی ما به گفتنِ یک آریِ بزرگ به زندگی

خوشحالی یعنی ادامه دادن!!!!!

#کارل_گوستاو_یونگ

[08/01/16]   "Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people." Eleanor Roosevelt.

[05/17/16]   How we see failure, how we look at challenges, how we set goals - so in the end it is a combination of things not just one thing that will contribute to our success!

اینکه شکست را چگونه میبینم ، در چالش ها چگونه به نظر میرسیم، اهداف مان را چگونه تعیین میکنیم و در نهایت ترکیب تمام این ها نه فقط یک مورد بلکه تمامی آنها در موفقیت ما تاثیر بسزایی خواهد داشت!

[04/20/16]   معلمی از دانش‌آموزان خواست تا عجایب هفتگانه جهان را فهرست‌وار بنویسند. دانش‌ آموزان شروع به نوشتن کردند. معلم نوشته‌های آنها را جمع‌آوری کرد. با اینكه همه جواب‌ها یکی نبودند اما بیشتر دانش ‌آموزان به موارد زیر اشاره کرده بودند : اهرام مصر، تاج محل، کانال پاناما، دیوار بزرگ چین و… در میان نوشته‌ها کاغذ سفیدی نیز به چشم می‌خورد. معلم پرسید: این کاغذ سفید مال چه کسی است ؟ یکی از دانش‌آموزان دست خود را بالا برد. معلم پرسید : دخترم چرا چیزی ننوشتی؟ دخترک جواب داد : عجایب موجود در جهان خیلی زیاد هستند و من نمی‌توانم تصمیم بگیرم کدام را بنویسم. معلم گفت: بسیار خب، هرچه در ذهنت است را به من بگو، شاید بتوانم کمکت کنم. در این هنگام دخترک مکثی کرد و گفت: به نظر من عجایب هفتگانه جهان عبارتند از: لمس کردن، چشیدن، دیدن، شنیدن، احساس کردن ، خندیدن و عشق ورزیدن. پس از شنیدن سخنان دخترک ، کلاس در سکوتی محض فرو رفت. آری ، عجایب واقعی همین نعمت‌هایی هستند که ما آنها را ساده و معمولی می‌انگاریم...

[01/07/15]   چرا پول بیشتر ، باید تمام فکر و ذکرتان باشد؟
به خاطر این 8 دلیل:

پول، پول، پول و پول…
چیزی که بیشتر اوقات ذهن ما را مشغول میکند. در مقاله پول چیست تعاریفی از پول ارائه کردیم که دیدگاه شما را نسبت به پول تغییر داد و پول را نه تنها چیزی بد و غیرقابل دسترس تصور نمیکنید، بلکه آنرا یک امتیاز و کاملا در دسترس احساس میکنید.

شما کارآفرین باشید یا کارمند؛ پول بیشتر، باید شعار شما باشد.
هرچند امروزه پول، تبدیل به یک تابو در جامعه امروزی شده که همه دوست دارند داشته باشند، اما هیچکس دوست ندارد درباره آن صحبت کند.

زمانی که پول بیشتر افراد مشهور و ستاره ها را باعث بدبختی می نامیم، اما وقتی صحبت از خودمان میشود… پول بیشتر تبدیل به نیاز میشود… در مقالات پیشین خواندید که پول نه تنها شما را بدبخت نمیکند، بلکه به هر میزان پول داشته باشید، به نسبت آن میتوانید خوشبختی را حتی بخرید ! (از اینجا بخوانید چطور)

اما در دنیای واقعی،
واقعیاتی وجود دارد که همه از آنها اطلاع دارند اما کمتر کسی آنرا قبول میکند : پول بیشتر، خواسته بدی است، فقط برای کسانی که پول زیادی ندارند. شما اگر بخواهید اوضاع مالی تان را بهبود دهید، اولین کاری که باید انجام دهید؛ تغییر ذهنیت تان در مورد پول است.

در این مقاله قرار است بدانید چرا برای پولدار شدن، پول بیشتر باید تبدیل به شعار همیشگی شما شود؟

تمام فکر و ذکر تان باید پول باشد
به خاطر این 8 دلیل :

نقطه متقابلش… افتضاح است ! نقطه متقابل پول بیشتر ، پول کمتر است، آیا شما دوست دارید کمتر از چیزی که هم اکنون پول دارید، داشته باشید؟ هیچکس دوست ندارد ! همه از فقر بیزارند. شما اگر فقیر باشید، نمیتوانید کارتان را توسعه دهید، اگر فقیر باشید، نمیتوانید از بهترین امکانات درمانی استفاده کنید. شما به پول بیشتر نیاز دارید…
شما بیشتر از پول تان عمر خواهید کرد ! یک مثل قدیمی وجود دارد که میگوید : “زندگی دو روز است” اما وقتی صحبت از پول میشود، زندگی نه تنها دو روز نیست، بلکه تا بینهایت هم ادامه دارد. مردم دوست دارند بیشتر از طول عمر پولهایشان ،عمر کنند برای همین تمام فکر و ذکر قشر وسیعی از جامعه بر روی حقوق بازنشستگی معطوف شده… با گذر طول عمرتان، باید پول بیشتری نیز وارد زندگی تان کنید.
تورم دزد است ! هرآنچه را که هم اکنون در زمان حاضر استفاده میکنید : غذا، پوشاک، مسکن، بنزین و … در حال افزایش قیمت هستند. شما غیرممکن است بخواهید با تورم مبارزه کنید، اما میتوانید برای مقابله ، پول بیشتری تولید کنید. زیرا اگر نرخ رشد پول تان کمتر از نرخ رشد تورم باشد، پول شما روز به روز کم ارزش تر خواهد شد.
ثابت کنید آنها که میگویند “نه نمیشه” اشتباه میکنند ! یکی از دلایل تولید پول بیشتر، ثابت کردن “میشه” به تمام افرادی است که شعارشان “نه نمیشه” ، “نه نمیتونی” و از این دست شعار های ناامید کننده است.
هیچ کمبود پولی ندارید ! مردم تصور میکنند میزان پول در جهان کم است و آنها فقط به خاطر این پول کمی دارند، زیرا سهم آنها همانقدر است… این اشتباه است!!! پول بیش از حدی که بخواهید هست ،فقط منتظر شماست که بروید و بدستش بیاورید.
یکنفر دیگر بدست خواهد آورد ! همیشه به خاطر داشته باشید، اگر شما پول بیشتری بدست نیاورید، یکنفر دیگر پول بیشتر شما را بدست خواهد آورد. پس چرا شما بدست نیاورید؟ به همین راحتی میخواهید از سهم تان بگذرید؟
پول یعنی آزادی عمل ! شما هر روز به سرِ کار نمی روید که کار کنید. شما هر روز به سرکار تا برای پول کار کنید. شما هر روز کار میکنید، تا آزادیِ بیشتری بدست بیاورید. لذتی که اکثر ثروتمندان دنیا با پولشان می برند، آزادی عملی است که پول بیشتر به آنها هدیه داده. آزادی عمل یعنی توان امتحان چیزهای جدید، دیدن تمام نقاط زیبای این دنیا، خریدن انواع چیزهای خوبی که یک روزی حسرت داشتن آنرا داشتیم.
شما لیاقت داشتن پول بیشتر را دارید ! درست زمانی که درک کنید شما لیاقتِ داشتنِ پول بیشتری به اندازه دیگران دارید، دیگر هیچ مانعی جلودار شما نخواهد بود. هیچ باوری نمیتواند شما را از بدست آوردنِ پول بیشتر باز دارد.

پول بیشتر، یک شعار است و هیچ ایرادی ندارد شعار شما هم باشد. راحتی، دشمنِ آزادی است. شما برای اینکه رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید، به پول نیاز دارید… پس پول دوست شما است.

[01/07/15]   “فقط بفهمید چه زمانی واقعا خواهان #موفقیت هستید, دیگر هیچوقت تسلیم نمی شوید چون مهم نیست شرایط چقدر رو به سختی برود.”

[01/07/15]   “وقتی که شما یک عمل درست را درراه درست انجام میدهید و چیزی را از دست نمیدهید؛ به این دلیل است که نترسیده اید.”
Zig Ziglar

money4u.ir 15/10/2014

تجارت و کسب درآمد اینترنتی

money4u.ir معرفی بهترین سایت های کسب درآمد اینترنتی,تجارت و کسب درآمد اینترنتی, تجارت و کسب درآمد اینترنتی

globaladshare.com 14/09/2014

GlobalAdShare : Welcome To The Future Of Advertising

کسب درآمد به روشی کاملا خاص و مطمئن رو به شما تشریح و معرفی میکنم .

سایت GlobalAdShare با سابقه فعالیت 1 ساله خود شرکتی در ایالات متحده آمریکا میباشد که کاملا مطمئن هست . و کل درامد کاربران سایت 4.2 میلیون دلار تا به این لحظه!! برای اینکه از روش کار این سایت جویا شوید روی بنر زیر کلیک کنید که به زبان انگلیسی تمام جزئیات روش کار مشخص هست در سایت GlobalAdShare .

در غیر اینصورت برای توضیح فارسی به خواندن ادامه دهید!

دوستان توجه نمایید این سایت نیاز به زیر مجموعه ندارد و کار اصلی سایت چیز دیگری است.

«برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید یا در آدرس بار مرورگرتون کپی پست نمایید»

http://globaladshare.com/index.php?spon=newworker


روش کار:

سرمایه گذاری یا خرید ادپک و دریافت سود روزانه. ادپک های فراوانی در سایت موجود هست که میتونید بخرید که همه ی آنها کل سودشان 150% هست.

سود 150% از هر ادپکی که خریداری میکنید بعد از چند روز یا چند هفته معمولا 70 - 90 روز (زمان نا مشخص اما سود تضمینی و بدون ریسک) به شما برگردانده میشود.

کل ادپک هایی که روزانه میتونید بخرید به تعداد محدود مشخص شده در زیر:

Standard adpack = 2 x $10 = $20
Premium adpacks = 2 x $20 = $40
2x2 adpack = 1 x $12 = $12
Mini adpack = 1 x $5 = $5
Turbo adpack = 1 x $10 = $10
Mega adpack = 1 x $10 = $10
Express adpack = 1 x $8 = $8

Total = $105 (9 adpacks) maximum per day


همونطور که مشاهده میکنید روزانه تا سقف 9 ادپک یا 105 $ میتونید ادپک خریداری کنید.

روش پرداختی های سایت: payza - paypal

حداقل برداشت: 10 $

همچنین اشتراک ماهیانه یا ازتقا حساب 15 $ هزینه داره که هر ماه باید بپردازید. با ارتقا حساب علاوه بر هدیه گرفتن ادپک استاندارد به ارزش 10$(با سود 150% = 15 $) قادر خواهید بود از تبلیغات سایت نیز استفاده کنید یا لینک رفرال سایت های دیگر رو با بنر 468*60 و 125*125 قرار بدید! لطفا توجه داشته باشید پولی که برای ارتقا حساب ماهیانه میدید یعنی 15 $ به شما بازگردانده میشود. یعنی 10$ ادپک استاندارد هدیه سایت که با سودش 15 $ نصیب شما خوهد شد همانند سایر ادپک های دیگر ;)

همچنین با ارتقا حساب 1000 اعتبار برای تبلیغات در سایت نیز به شما هدیه داده میشه!

یکی دیگر از قابلیت های عالی این هست که هر ادپکی که خریداری میکنید به 150% سود ، 15 $ دیگر نیز تا پایان یافتن یا کامل شدن لول ها به ازای هر ادپک دریافت خواهید کرد. (در اینجا منظور از لول ها رفرال گرفتن نیست همونطور که قبل تر عرض کردم این سایت هیچگونه نیازی به رفرال گیری نداره ولی اگر برای کسب درامد بیشتر خواستید میتونید رفرال جذب کنید که بازای هر رفرالی که حسابش رو ارتقا بدهد 1 $ پاداش خواهید گرفت و همچنین از درامد ادپک های خریداری شده رفرالتان درصدی سود به شما تعلق خواهد گرفت.

در کل درامد اصلی و سود اصلی شما در این سایت از این روش نیست بلکه کار اصلی خرید ادپک و دریافت سود میباشد.


mini adpack با قیمت 5$ کمترین هزینه رو داره و باضافه اینکه علاوه بر دریافت سود 150 % بازای هر ادپک تا زمان کامل شدن لول های آن 15 $ نیز دریافت خوهید کرد! البته مدت زمان کسب 15 $ از مدت زمان کسب 150% سود بیشتر هست یعنی نیاز به زمان بیشتری برای کامل شدن لول ها هست!

همچنین به مناسبت سالگرد تاسیس سایت که در تاریخ 2 سپتامبر 1 ساله شده است! هدیه ای ویژه از طرف خود سایت ارائه شده به اسم birthday cycler ! توجه کنید که این ادپک نیست . حتما پیشنهاد میکنم این آفر ویژه رو خریداری کنید چراکه دارای مزایایی به شرح زیر میباشد:

birthday cycler -----> 10$

10 $ هزینشه اما سورپرایز 300% سود رو به خاطر بسپارید!!

هر 2 روز یکبار میتونید خریداری کنید.

جریان 300% از این قرار هست:

A position in the 4-level (2x1, 2x1, 3x1, 3x1) Birthday Cycler that pays $5, $5, $10, and $10 upon
cycling (300% in returns) plus dual re-entries for unlimited income potential.
10,000 credits

یک جایگاه برای شما در 4 لول به صورت زیر داده میشه:

2x1, 2x1, 3x1, 3x1

که به ترتیب 5$-5$-10$-10$ (از راست به چپ) برابر با 30 $ یعنی 300% !

10,000 کردیت هم به منزله تبلیغات در سایت میباشد یعنی شما با خرید این آفر ویژه از تبلیغات بنری با سایز 468*60 و 125*125 بهره مند خواهید شد. همچنین برای تمام ادپک ها نیز این ویژگی قرار داده شده برای تبلیغات .

در قدم بعد اگر اقدام به ثبت نام با لینک بنده کردید و داوطلب برای کار با این سایت مطمئن آمریکایی هستید، در هر موردی که نیاز به مشاوره داشتید من بعنوان اسپانسر شما نهایت تلاشم رو برای کمک به شما خواهم کرد و از این نظر دریغ نکنید که در خدمت شما هستم .

البته این رو هم در نظر داشته باشید،مدت زمان دریافت سود 150% از هر ادپک میتونه در عرض چند ساعت یا چند روز یا چند هفته نیز باشد ! پس زمان دقیقی برایش نمیتوان در نظر گرفت اما سود شما تضمینی هست.
«برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید یا در آدرس بار مرورگرتون کپی پست نمایید»

http://globaladshare.com/index.php?spon=newworker

http://money4u.ir

globaladshare.com globaladshare is changing how people earn online!

11/07/2014

FreeBitco.in - Win free bitcoins every hour!

سلام
کسب بیت کوین در هر ساعت!
شما میتوانید با عضویت در این سایت معتبر جهانی بیت کوین کسب کنید .
لازم به ذکر هست که شما هیچ هزینه ای نیاز نیست بکنید و فقط هر یک ساعت به یک ساعت وارد سایت میشید و یک کد کاپچا (کد امنیتی انسان شناسی) میده و اگه اون رو درست وارد کنید بهتون مبلغی بیت کوین داده میشه. به همین راحتی!
البته اگر هنوز با مفهوم "بیت کوین" آشنا نیستید یا اطلاعاتی ندارید میتونین در گوگل "بیت کوین" جست و جو کنید اطلاعات تکمیلی و مفیدی به دست میارین. (بیت کوین یک واحد پولی بدون مرز هست با ارزش بیش از 600 دلار!)
برای ثبت نام در سایت روی لینک زیر کلیک کنید یا در آدرس بار مرورگرتون کپی پیست کنید ...
http://freebitco.in/?r=263946


برای ثبت نام همچنین نیاز به شماره حساب بانکی بیت کوین (این شماره حساب یا عدد 1 شروع میشه) دارید! نگران نباشید باز کردن حساب بیت کوین کاملا رایگان هست و شما در کمتر از 1 دقیقه میتونین حسابتون رو بسازید! برای آموزش تصویری نحوه ثبت نام به سایت زیر رجوع کنید...
http://www.money4u.ir/post/9

در آخر اگر مشکلی در هر مرحله از ثبت نام یا در مورد نحوه کار و هر موضوع خاصی نیاز به راهنمایی داشتید با آی دی یاهو: smartsms93 یا در قسمت دیدگاه همین پست نظر بدید با کمال میل در خدمت شما هستم.

با تشکر
علیرضا

freebitco.in Win upto 1 Bitcoin every hour, no strings attached!

[05/30/14]   سلام دوستان !

هرگز گول سایت نیلوبلاگ رو نخورید چون کلاهبردار تمام عیاری هست که همین طوری داره به کارش ادامه میده! لطفا در این سایت سرمایه نزارید یا در پاپ آپ نیلوبلاگ کار نکنین که در نهایت بعد از رسیدن به حد نصاب برداشت، پولتون رو به هیچ وجه نخواهد داد .

پس دوستانی که با این سایت همکاری داشتن و پولشون رو از دست دادند یا در پاپ آپ این سایت کار میکردن لطفا اطلاع رسانی کنید همه جا که کاربران دیگه گولشون رو نخورند . همچنین مدیر کثیف و کلاهبردار سایت نیلوبلاگ، شهریاری هست.به یاد داشته باشید.
سایت کلاهبردار نیلوبلاگ: www.niloblog.com

موفق باشید.

[05/30/14]   جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین و معتبرترین روش های کسب درامد از اینترنت به سایت www.money4u.ir مراجعه کنید و از بروز ترین اخبار و اطلاعات سایت های معتبر جویا شوید.
www.money4u.ir

20/04/2014

کسب درآمد از اینترنت آسان شد

7 رمز آسان کسب درآمد از اینترنت را همین امروز کشف کنید!!!
آنچه ماه هاست به دنبال آن هستید اینجاست...
کسب درآمد از اینترنت خبر! خبر! کسب درآمد از اینترنت" دیگه چه کسی می خواهد

۷ رمز آسان کسب درآمد از اینترنت

را همین امروز کشف کند؟ "

در ۳۰ ثانیه ی دیگر کشف خواهید کرد چگونه از این

هفت روش مطمئن و آسان کسب درآمد اینترنتی

استفاده کنید و درآمد خود را از همین امروز شروع کنید!

شما اینجا کشف خواهید کرد...

چگونه در کمتر از هفت روز شروع به کسب درآمد از اینترنت کنید... حتی بدون اینکه سرمایه ای داشته باشید.

سه روش سریع و آسان برای کسب درآمد از گوگل ادسنس
چگونه درآمد خود را از شرکت های خارجی که ایران را تحریم کرده اند، دریافت کنید؟

یک راه آسان و مطمئن برای درآمد از اینترنت حتی اگر سایتی هم نداشته باشید.

چگونه حساب بانکی خود را در خارج از کشور به راحتی باز کنید تا درآمد خود را امن و آسان دریافت کنید؟
و بسیاری رموز دیگر برای کسب درآمد اینترنتی برای شما...

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید!
http://www.mitooni.ir/daramad//idevaffiliate.php?id=905

mihandaramad.ir شما می توانید به آسانی با پر کردن فرم رایگان زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید و با این ۷ روش کسب درآمد بیشتر آشنا شوید.

[04/06/14]   شكست، عدم موفقيت نيست؛ شكست يعني تأخير در پيروزي.
"مكنزي، آلكس"

[04/06/14]   سلام به همه دوستان مشتاق کسب درامد از اینترنت با معرفی معتبرترین و پرسود ترین شرکت های جهان مانند گوگل ادسنس-فیسبوک-یوتیوب-چیتیکا-اینفولینکس و ...
لطفا با ما همراه باشید،
به زودی کتاب "کسب درامد از اینترنت در 7 روز" رو به شما معرفی میکنم!
با صراحت میتونم بگم هرگز این کتاب با ارزش رو از دست ندید!
خواندن این کتاب با دقت برابر شانس موفقیت شما 99% افزایش داده میشه! چون با تمام تکنیک های جدید و نوین و عبور از تحریم های آمریکا علیه ایران و چگونگی افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور بدون حضور شما یا با حضور شما و ... که در کتیب گفته خواهد شد(پیشنهادی که هرگز ازش پشیمون نمیشید) آماده ارائه به شما دوستان برای کسب درامد مطمئن از اینترنت هست.
راستی قبل از هر چیز به وبلاگ من سر بزنید تا با جزئیات کار بیشتر آشنا شوید!
http://www.ptcclasses.rzb.ir

Location

Category

Telephone

Address

Rasht
Other Rasht schools & colleges (show all)
Pars Language School Pars Language School
Rasht

آکادمی زبان پارس .This page is like a bridge between YOU and us, so we can keep in touch and share ideas through it این صفحه پلی است برای ارتباط بیشتر ما با شما ...Here we go

Rasht Language Center Rasht Language Center
رشت - خیابان امام خمینی - جنب بانک رفاه کارگران
Rasht, 000

درب های اتوماتیک سپیداک دژ درب های اتوماتیک سپیداک دژ
تختی
Rasht, +98

فروش واجرای انواع درب های اتوماتیک دو لنگه.ریلی. شیشه ای و انواع راهبند پیمانکار منتخب شرکت مادرتخصصی فرودگاههای کشور

Farda Sazan High School Farda Sazan High School
رشت، گلسار، ابتدای خیابان ۱۳۲
Rasht

دبیرستان غیر دولتی فرداسازان

Fardasazan High School Fardasazan High School
Golsar. St. 132. Frdasazan High School
Rasht

دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی غیر دولتی پسرانه فرداسازان

Norstudio Norstudio
Golsar
Rasht

based on creative sagacity

Kooshyar guilani Kooshyar guilani
Rasht

inam az kooshyare yeki ye dooneye khodemoon!harki kooshyarie biad too!dame dar bade!!!

خدمات نرم افزاری و اینترنتی گروه اکس امو - Ae خدمات نرم افزاری و اینترنتی گروه اکس امو - Ae
Https://www.facebook.com/HideMan.Agent
Rasht, 12345

گروه نرم افزاری و سخت افزاری و اینترنتی "اکس امو" در خدمت شماست! 09116216423

Bayan Language Institute Bayan Language Institute
چهار راه گلسار
Rasht

Happy world

Industrial Management, IAURasht Industrial Management, IAURasht
Iran, Gilan, Rasht, Islamic Azad University
Rasht

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد واحد رشت