Viljandi Spordikeskus

Spordikeskuse tegevuse eesmärgiks on tagada Viljandi elanikkonnale võimalused kehalise ja vaimse v

Operating as usual

26/11/2022
26/11/2022
26/11/2022

Vaata 2022 Eesti karikavõistluste meeste käsipalli finaalmängu otseülekannet võõrustaja Viljandi HC ja SK Tapa/N.R. Energy meeskonna vahel,
pühapäeval 27. novembril kell 14:30
Eesti Käsipalliliidu YouTube kanalist 📲 💻

🏆Finaalturniiri teisel mängupäeval on võimalik jälgida mängueelset ja -järgset stuudiot samuti Eesti Käsipalliliidu YouTube kanalist 📲 💻

26/11/2022
26/11/2022

2022 Eesti käsipalli karikavõistluste meeste 1. poolfinaali parimad mängijad:
Põlva/Arcwood - OLARI PAUMETS
Viljandi HC - OTT VARIK

26/11/2022

Viljandi spordihoones algas Eesti käsipalli karikavõistluste finaalturniir. Esimeses mängus on vastamisi Viljandi HC ja Arcwood/Põlva meeskonnad.

25/11/2022

Vaata 2022 Eesti karikavõistluste meeste käsipalli esimese poolfinaakohtumise otseülekannet esiliigas palliva Põlva Arcwood ja võõrustaja Viljandi HC meeskonna vahel,
laupäeval 26. novembril kell 12:00
🏆 Finaalturniiri mõlemal mängupäeval on võimalik jälgida mängueelset ja -järgset stuudiot samuti Eesti Käsipalliliidu YouTube kanalist 📲 💻

25/11/2022
22/11/2022
22/11/2022
Photos from Viljandi Spordikeskus's post 20/11/2022

Täna on Andres Tamme mälestusturniiri viimane päev . Selguvad turniiril saavutatud kohad. Finaalmäng Viljandi SK/KK QUERCUS vs. Rapla Korvpallikool algab kell 12.45

19/11/2022
17/11/2022

Nädalavahetusel Viljandi spordihoones legendaarse korvpallitreeneri Andres Tamme mälestusturniir. Osalevad U13 vanuseklassi noormehed.

14/11/2022

Kolmapäeval MV kodumäng!!!

16.nov kohtume kolmandat mängu järjest Mistra võistkonnaga. Seekord Eesti Meistrivõistluste raames.
Tule saali ja aita meid võidule!!!

11/11/2022
11/11/2022

Mäng jääb ära!

11/11/2022

Viljandi SK/KK QUERCUS U13 vanuseklassi poiste kodumängud G4S NOORTELIIGAS algavad 12.novembril kell 14.00 Viljandi Kesklinna Kooli võimlas kui vastaseks on Keila/Saue Korvpallikool.

08/11/2022

Vaata 2022 Eesti karikavõistluste meeste käsipalli veerandfinaali korduskohtumise otseülekannet koduväljakul mängiva Viljandi HC ja külalismeeskonna Mistra vahel,
kolmapäeval 9. novembril kell 19:00

Photos from Viljandi Vutisõbrad's post 08/11/2022

Photos from Viljandi Vutisõbrad's post

07/11/2022

Karikavõistluste korduskohtumine!!!

Alustasime selle hooaja Eesti Karikavõistlustega. Loosi tahtel olime esimeses ringis vabad ja teises ringis saime vastaseks Raasiku Mistra võistkonna. Eile Arukülas toimunud esimeses kohtumises olime esimesel poolajal hädas oma mängu leidmisega. Ei toiminud nii kaitse, kui ka rünnak. Juba esimesel poolajal saadud otse punane kaart Kristole ei teinud meie elu üldsegi lihtsamaks. Poolajaks olime lasknud vastastel visata 16 väravat, millele ise suutsime vastata 11 väravaga.
Teisel poolajal vastupidiselt esimesele hakkasime õnnestuma kaitses ja tänu sellele hakkas ka rünnak paremini toimima. Kuigi suuresti vasakukäeliste panusele väravaviskamisel siis kogu võistkonna tegevusele kaitses saime teiseks mänguks kolmeväravalise edu. Mängu lõppseis 24:21
Väravaviskajad: Ott 9, Andrei 5, Mikk 4, Hendrik 2, Sass 1, Kristjan 1, Robin 1, Kristo 1

Korduskohtumine juba sellel kolmapäeval. Tule saali ja aita omad karikavõistluste Final Four´i!!!

VIIMSI PINX — Tartu SS Kalev IV voor: kell 10:00 05/11/2022

VIIMSI PINX — Tartu SS Kalev IV voor: kell 10:00

Viljandi spordihoones toimuvad Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises meeste meistri- ja esiliiga ning naiste meistriliiga. Võistluste ajakava ja meeste meistriliiga mänge näeb otseülekandes https://uus.lauatennis.ee/

31/10/2022

📣📣TIPPVÕRKPALL VILJANDIS! 😎🏐 || VILJANDI VK vs BARRUS VÕRU VK 🤩

Aadu Luukase karikavõistluste raames jõuab tippvõrkpall Viljandisse! 🤩 Juba sel reedel võõrustame koduväljakul Barrus Võru Võrkpalliklubi! 😎 🤝💪

👉 04.11.22 kell 19.30
👉 Viljandi Spordihoones
👉 Vastaseks Barrus Võru Vk 🤜🤛
👉 Tule ja ole seitsmes mees väljakul!

30/10/2022

Vaata EHF European Cup sarja teise ringi korduskohtumise otseülekannet koduväljakul mängiva Viljandi HC ja Põlva Serviti meeskonna vahel,

📣KODUMÄNG ||😎🏐VILJANDI VÕRKPALLIKLUBI vs PÕLTSAMAA VK 🏐😎

Juba sel laupäeval, 29.10.22 kell 17.00, võõrustame koduväljakul Põltsamaa Võrkpalliklubi meeskonda. 👊Tule saali🫵 ja mängime üheskoos! 🤩

📍29.10.2022 kell 17.00
📍Viljandi Spordihoones
📍 Viljandi VK vs Põltsamaa VK
📍 Ole kohal!

28/10/2022

Viljandi HC nädalavahetuse Euromängud, kus vastaseks loosi tahtel kohalik konkurent Põlva Serviti.
Mängud laupäeval, 29.okt, kell 17.00 Põlvas Mesikäpa hallis ja pühapäeval, 30.okt, kell 17.00 Viljandi Spordihoones.
Kahe mängu kokkuvõttes rohkem väravaid visanud võistkond pääseb järgmisse ringi.

24/10/2022
23/10/2022
23/10/2022

Täna toimus Viljandi spordihoones 39.Sakala lauatennise karikasarja 2.etapp/Matti Kallaspooliku mälestusvõistlused

23/10/2022

Loetud tunnid ja saab näha põnevat lahingut :)

20/10/2022

Tütarlaste U16 võrkpalli Eesti Karikavõistluste tsooniturniir Viljandi spordihoones