CIVITTA SK

CIVITTA is a leading independent management consultancy in Emerging Europe CIVITTA is a leading independent management consultancy in Emerging Europe.

Today, our company, headquartered in Tartu, Estonia, employs 300+ consultants and experts across 26 offices in 15 countries: Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Belarus, Russia, Ukraine, Moldova, Serbia, Romania, Finland, Denmark, Bulgaria, North Macedonia, and Slovakia. We aim to bring the right minds together to challenge the boundaries and make meaningful changes for our clients. We cover a wide range of services, including management consulting, grants and project management, market research and customer data analytics, entrepreneurship support and startups, public policy, and development. We also work beyond home markets – flexible approach and international mindset have ensured successful cooperation with clients in 50+ countries, resulting in 3 000+ completed projects.

Operating as usual

25/02/2021

Do nášho CIVITTA hľadáme mladých talentovaných kolegov.

📌 Miesto práce: Košice 📌

Čomu sa budeš môcť u nás venovať:

👉 Pomáhať top slovenským startupom získať financovanie
👉 Pracovať s veľkými firmami a pomáhať im inovovať
👉 Pripravovať akceleračné programy pre slovenské startupy
👉 Podporovať slovenskú vedeckú komunitu
👉 Budovať inovačný ekosystém na Slovensku a CEE regióne
👉 Nadobudnúť bohatý network
👉 Vybudovať si expertízu v konkrétnom sektore
👉 Možnosť pracovať na medzinárodných projektoch

Viac informácii o prac. pozícii a jej podmienkach nájdeš na:
https://www.linkedin.com/jobs/view/2426773928/
Prihlásiť sa môžeš priamo cez Linkedin alebo cez https://civitta.sk/careers

eitrawmaterials.eu 24/02/2021

Apply for the RawMaterials Accelerator!

Termín na prihlásenie do RawMaterials Accelerator je 3. marec!

👉 Prihláste sa do prvej fázy akcelerátora EIT Raw Materials a získajte 15 tisíc eur na podporu Vášho podnikania prispievajúceho k udržateľnému nakladaniu s nerastnými surovinami.

Podporované témy pre startupy v skorej fáze vývoja (TRL 4-6) sú:
⫸ Dizajn produktov a služieb pre cirkulárnu ekonomiku
⫸ Recyklácia surovín
⫸ Prieskum zdrojov nerastných surovín
⫸ Ťažba v náročných podmienkach
⫸ Zvýšenie efektívnosti v spracovateľských procesoch
⫸ Substitúcia kritických a toxických materiálov

♻️ https://eitrawmaterials.eu/accelerator/

#eitrawmaterials #startups #innovation #sustainability

eitrawmaterials.eu Your start-up offers radically sustainable products or services in the raw materials sector? Apply for the RawMaterials Accelerator!

18/02/2021

Finálny Demo Day nášho startup akcelerátora bol síce virtuálny, ale snažili sme sa ho urobiť nielen obsahovo, ale aj vizuálne zaujímavým. Dúfame, že sa páčilo :)

Ak ste Demo Day nestihli, môžete si pozrieť na zo záznamu na https://challengeraccelerator.com/livestream/.

sk.linkedin.com 16/02/2021

CIVITTA hiring Business Analyst / Consultant (suitable for recent graduates) in Bratislava, Slovakia | LinkedIn

Do nášho CIVITTA hľadáme mladých talentovaných kolegov.

Čomu sa budeš môcť u nás venovať:
👉 Pomáhať top slovenským startupom získať financovanie
👉 Pracovať s veľkými firmami a pomáhať im inovovať
👉 Pripravovať akceleračné programy pre slovenské startupy
👉 Podporovať slovenskú vedeckú komunitu
👉 Budovať inovačný ekosystém na Slovensku a CEE regióne
👉 Nadobudnúť bohatý network
👉 Vybudovať si expertízu v konkrétnom sektore
👉 Možnosť pracovať na medzinárodných projektoch

Viac informácii o prac. pozícii a jej podmienkach nájdeš na: https://www.linkedin.com/jobs/view/2389764942/

Prihlásiť sa môžeš priamo cez Linkedin alebo cez https://civitta.sk/careers

sk.linkedin.com Posted 2 weeks ago. What will you do?Develop business & innovation strategies for startups, corporates, or…See this and similar jobs on LinkedIn.

11/02/2021

Challenger Accelerator

What a night! Congrats to all our 7 startups for impressive presentations during the final Demo Day! More than 1,000 people watched our live stream across multiple platforms.

This is just the beginning!

10/02/2021

Challenger Accelerator Demo Day Livestream

Challenger Accelerator Demo Day Livestream

e.dennikn.sk 09/02/2021

Bolt bude najmä požičiavať autá, nebudeme míňať na bláznivé nápady, hovorí zakladateľ Martin Villig

Taxislužbu, ktorá u nás začínala pod názvom Taxify, dnes analytici označujú za jednu z najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v Európe. Martin Villig v nej pôsobí ako viceprezident pre udržateľnosť. Denník E sa s ním rozprával pred jeho príhovorom na podujatí Demo Day, ktoré organizuje slovenský startupový akcelerátor Challenger.

https://e.dennikn.sk/2262168/bolt-bude-najma-poziciavat-auta-nebudeme-minat-na-blaznive-napady-hovori-zakladatel-martin-villig/

e.dennikn.sk Rozvoz jedla spustil Bolt na Slovensku počas prvej vlny pandémie. Aj vďaka tomu vraj zvláda koronakrízu lepšie než tradičný taxibiznis. „Cez našu aplikáciu ľudia skúšajú aj jedlo, ktoré by inak neobjavili,“ tvrdí Martin Villig, starší z dvoch Estóncov, ktorí platformu Bolt ...

03/02/2021

V Civitte sme presvedčení o tom, že slovenská ekonomika a spoločnosť potrebuje inovácie a novú generáciu poctivých podnikateľov a investorov.
V startup programe Challenger Accelerator sme 5 mesiacov pracovali so začínajúcimi podnikateľmi, ktorí robia všetko preto, aby so svojimi technológiami prerazili na trhu.
V stredu, 10. februára, bude záverečný Challenger Accelerator Demo Day, kde okrem 7 startupov uvidíte aj Martina Villiga, zakladateľa Boltu a estónsku "startupovú superhviezdu" :) aj Peter Komornik, ktorému sa na Slovensku podarilo vybudovať zo Slido úspešnú firmu s globálnym produktom. Sme radi, že naše pozvanie prijal aj Matus Vallo, ktorý chce, aby Bratislava - hlavné mesto SR fungovalo ako laboratórium pre inovácie. O tom, ktorý startup je z tohtoročného programu najlepší, bude rozhodovať porota, v ktorej budú aj investori z Techstars, Credo Ventures a nášho investičného partnera Crowdberry.

Registruj sa cez https://www.eventbrite.co.uk/e/challenger-accelerator-demo-day-tickets-136394486581

02/02/2021

Join us for Challenger grand finale!

Join us for the final Demo Day on Wednesday, 10 Feb, at 18:00!
✔️ Keynote by the co-founder of Bolt
✔️ 8 startup pitches from #suistanability batch
✔️ The jury of international investors
Register --> https://www.eventbrite.co.uk/e/challenger-accelerator-demo-day-tickets-136394486581

eventbrite.co.uk 01/02/2021

Challenger Accelerator Demo Day

Martin Villig 🇪🇪, Estonia's superstar entrepreneur, co-founder of Bolt is our keynote speaker at Challenger Accelerator Demo Day on Wednesday, 10 February.

Bolt is one of the faster-growing startups in the world and with the valuation of almost 2 billion EUR, it is one of few startup unicorns from Central and Eastern Europe. Martin will talk about how tech founders from CEE can step up the game and build large companies even. Martin is also the president of the Estonian Founders Society and is very active in supporting the new generation of tech entrepreneurs.

Register to Challenger Accelerator Demo Day at https://www.eventbrite.co.uk/e/challenger-accelerator-demo-day-tickets-136394486581

eventbrite.co.uk Join our livestream to see the best green economy startups CEE has to offer !

29/01/2021

Prepájame startupy a veľký firmy.

Aj vo virtuálnom svete sa snažíme prepájať startupy s veľkými firmami. Pre startupy sú veľke firmy často nielen konkurentami (ktorých sa snažia nahradiť novou technológiou), ale aj potenciálnymi partnermi. Korporát môže byť pre startup dobrý pilotný zákazník, strategický partner, investor, ale aj potenciálny kupca.

V rámci InNow project - Interreg Central Europe a Challenger Accelerator sme mali posledné týždne viaceré zaujímave formáty aj s veľkými firmami ako ZSE, Microsoft, Orange, Cisco, O2 SK, Google, či Swiss Re.

28/01/2021

Archee - RTVS

Startup Archee z nášho Challenger Accelerator rozpráva v Ranných správach RTVS o svojej unikátnej technológií a skúsenosti v našom startupovom akcelerátore.

28/01/2021

Our friends from ICTSlab and Uplift Albania are doing a terrific job in supporting promising tech entrepreneurs in Albania. We are proud to help them started together with SOVVA and with the support of SlovakAid 2 years ago and see their startup accelerator grow to one of the most impactful startup initiatives in the region. Tomorrow is a big Demo day with a number of Slovak speakers and jury members - Boris Zeleny Green Foundation, Peter Kolesar, Eva Simekova, Daniel Straka, Andrej Petrus, and even the Slovak Ambassador to Albania Peter Spisiak!

18/01/2021

Sme partnerom online akceleračného programu Startup Nation V4 Bootcamp - možnosť prihlásiť sa je do 21. januára na webe https://www.startupsbootcampv4.com/.

STARTUPS BOOTCAMPV4 MÁ ĎALŠIEHO PARTNERA🤩

Online akceleračný program StartupsBootcamp V4 podporili CIVITTA, Slovak Investment and Trade Development Agency a dnes sa naším partnerom stala aj Slovak Business Agency!

9 workshopov s izraelskými odborníkmi + DEMO DAY, ktorého sa zúčastnia investori z krajín V4 čaká na slovenské start-upy, ktoré chcú preraziť vo svete. Predstavte svoj start-up a očarte investorov!

Využite túto jedinečnú príležitosť a prihláste sa na našom webe https://www.startupsbootcampv4.com/ alebo nám napíšte na [email protected]

15/01/2021

NOVÁ ŠTÚDIA O INOVÁCIÁCH NA SLOVENSKU

S veľkou radosťou by sme s Vami chceli predstaviť novú štúdiu o slovenskom inovačnom ekosystéme z dielne CIVITTA a EIT Digital. Štúdia s názvom Slovensko: Regionálne inovačné ekosystémy budúcnosti je naša najväčšia publikácia od roku 2018 (anglický názov: Slovakia: Regional innovation ecosystems of the future)

Štúdia zdôrazňuje dôležitosť regionálnych inovačných ekosystémov v procese dlhodobej ekonomickej transformácie Slovenska a predstavuje strategickú víziu pre slovenský inovačný ekosystém. V štúdii venujeme veľkú pozornosť piatim postupne vznikajúcim technologickým a inovačným komunitám v rôznych regiónoch Slovenska. Identifikácia a analýza inovačných komunít je výsledkom stoviek rozhovorov s najdôležitejšími predstaviteľmi slovenského inovačného ekosystému, ktoré sme spolu so Slovak American Foundation uskutočnili v priebehu roka 2020.

Kľúčovým zistením nášho úsilia je nasledovné: špecificky sektorovo založené inovačné komunity môžu mať veľmi pozitívny vplyv na rozvoj miestnych a regionálnych ekonomík tým, že pôsobia ako gravitačná sila, ktorá pomáha efektívnejšie udržať a prilákať talenty, vytvárať zmysluplné väzby medzi startupmi, korporáciami a univerzitami, a prilákať viac investícii do regionálnych výskumno-vývojových kapacít.

Cieľom štúdie je preto vyzdvihnúť slovenské regióny a mestá, ktoré si budujú reputáciu v podpore inovácii v konkrétnom sektore, napríklad vytváraním podporných programov, infraštruktúry alebo projektov. Okrem analýzy 5 rozvíjajúcich sa inovačných komunít na Slovensku, štúdia prezentuje vyše 20 rozhovorov s kľúčovými predstaviteľmi jednotlivých komunít a poukazuje na viac než 40 najsľubnejších slovenských startupov.

Našu novú štúdiu nájdete na nasledujúcom odkaze: https://bit.ly/civittareport

14/01/2021

Challenger Accelerator

Making a good elevator pitch is not easy. Anyone who has ever tried it will know. So we prepared something special. We put people who usually stand on the other side and listen to people pitch - in front of the camera to try it for themselves. Mirjana Krolo, Chief Operation Officer at IptiQ by Swiss Re and Peter Kolesár, Partner from CIVITTA SK told us why the partnership beween Swiss Re and Challenger is a win-win for both parties.

#startups #innovation #acceleration #sustainability #catalyst

13/01/2021

CIVITTA SK's cover photo

civitta.com 18/12/2020

CIVITTA helped establish a holding company for a leading CEE University

Work of our Estonian office with the leading CEE university in Tartu leading to the establishment of UniTartu Ventures.

#estonianway #challengeradvisory

civitta.com One of the key challenges in developed countries is how to develop a smart and research-intensive economy to strive towards greater surplus value in the economy. Many countries have identified knowledge transfer from research to utilisation in the private sector as a major bottleneck – in other wo...

social.techcrunch.com 07/12/2020

Cisco is buying Slido to improve Q&A, polls and engagement in WebEx videoconferencing – TechCrunch

Gratulujeme! Slido bol okrem iného aj finalista nášho Startup Awards z roku 2012
https://techcrunch.com/2020/12/07/cisco-acquires-slido-to-improve-qa-polls-and-engagement-in-webex-videoconferencing/

social.techcrunch.com While Zoom continues to hold a lot of mindshare (and market share) in the world of videoconferencing, Cisco’s WebEx division today announced an acquisition to underscore its own intention to keep its hat firmly in the game. It is picking up Slido, the company that lets people moderate questio…

07/12/2020

Challenger Accelerator

This week was a big milestone for all our startups. After more than 2 months of hard work, 12 startups have pitched publicly and a jury during the "Progress Pitch". Together with Climate-KIC we have also awarded development grants for the best startups. Congrats!

👉 SPEAR by Archee - 20,000 EUR
👉 AgeVolt - 15,000 EUR
👉 Groundcom - 10,000 EUR
👉 eROBOT - 7,500 EUR
👉 Ediris - 7,500 EUR

02/12/2020

CIVITTA SK's cover photo

01/12/2020

#climatedayslovensko

🌳 Startupy dokážu prichádzať s riešeniami, ktoré majú reálny dopad na život v mestách či zmierňovať dopady klimatických zmien. V stredu 2. septembra si môžete vypočuť 12 technologických nápadov startupov, ktoré sú súčasťou akcelerátora Challenger Accelerator.

Začínajúce firmy budú bojovať o granty európskej organizácie Climate-KIC v celkovej výške 60 000 EUR. Vypočujte si ich nápady v rámci online podujatia Climate Day Slovensko!

Registrácia tu: https://www.eventbrite.com/e/climate-day-slovensko-tickets-130418020811

30/11/2020

Máš nápad na inovatívny produkt alebo službu, ktoré môžu mať pozitívny dopad na oblasť nerastných surovín?

Tak neváhaj a prihlás sa na online workshop CIVITTA SK a EIT RawMaterials zameraný na rozvoj podnikateľských a inovačných zručností, s dôrazom na príležitosti v oblasti surovinového sektora (raw materials).

Kurz je určený pre všetkých, ktorí si chcú overiť komerčný potenciál svojho nápadu, porozprávať sa so skúsenými odborníkmi alebo si chcú zlepšiť svoje podnikateľské schopnosti. Cieľom programu je zistiť ako pretaviť nápady či poznatky z výskumu do sveta skutočného biznisu. Tiež ťa naučíme ako napísať najlepšiu prihlášku do akceleračného programu EIT Jumpstarter, v rámci ktorého je možné získať financovanie pre tvoju firmu alebo nápad až do výšky €10 000.

Workshop sa zameriava na oblasť nových riešení v oblasti prieskumu, ťažby a spracovania nerastných surovín, výroby produktov z nerastných surovín, recyklácie a integrácie do obehového hospodárstva.

Počet miest je limitovaný, workshop bude prebiehať v angličtine.

Prihlás sa už dnes prostredníctvom formuláru na tomto odkaze: https://bit.ly/35ZGVWB
Viac informácií nájdeš tu:
https://eit.europa.eu/our.../opportunities/jumpstarter-2020

30/11/2020

#climatedayslovensko

🧐 V prinášaní ekologických inovácií sme na chvoste Európy. V rámci podujatia Climate Day predstaví toto pozorovanie Boglárka Kurka Ivanegová zo Sustanaibility Tools (https://susto.earth/).

⏰ 🌳 💸 A tému, ako vie Slovensko naštartovať svoj inovačný potenciál a či majú mať ekologické inovácie súkromné financovanie prediskutuje europoslanec Martin Hojsík spolu s Ladislavom Mikom zo Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Norbertom Kurillom z Kancelárie prezidenta SR a Ivanom Lesayom zo Slovak Investment Holdingu, pod moderátorskou taktovkou Radovana Geista z EURACTIV.sk.

Pozerajte online v stredu 2. decembra o 16.30.
Viac informácií a registrácia tu:

https://www.eventbrite.com/e/climate-day-slovensko-tickets-130418020811

30/11/2020

V stredu 2. decembra o 15.00 budeme diskutovať o tom, ako komunikovať tému klimatických zmien, tak aby ľudia pochopili ich urgenciu.

✅ Richard Filčák z Prognostický ústav CSPV SAV predstaví prognózy dopadov klimatických zmien na Slovensko

✅ Miriam Šebová z Technická univerzita v Košiciach vysvetlí, aké zásadné rozdiely sú medzi tým, ako kríze vnímame a čo skutočne robíme

✅ V panelovej diskusii pod vedením Kataríny Kozinkovej zo SME budú na tému efektívnej komunikácie a rizika greenwashingu diskutovať Jan Kurka z Green Foundation, Katarína Juríková z Greenpeace Slovensko, Richard Filčák z Prognostický ústav CSPV SAV, Michal Feik z Bratislavsky Samospravny Kraj a zástupca iniciatívy Klíma ťa potrebuje.

Registrovať sa na celé online podujatie môžete tu: https://www.eventbrite.com/e/climate-day-slovensko-tickets-130418020811

29/11/2020

Je Viedeň lepšie pripravená zvládnuť dopady klímy ako Bratislava? 🏙️

Počas Climate Day Slovensko budeme v stredu 2. decembra o 13.30 rozprávať o tom, ako budovať udržateľné štvrte aj v Bratislave.

👉 Roman Grünner z viedenského magistrátu Stadt Wien opíše skúsenosti európskej organizácie Climate-KIC pri budovaní udržateľných štvrtí

👉 Šymon Kliman a Juraj Hariš porozprávajú, ako sa Nová Cvernovka môže stať takouto lokalitou a čo plánujú na najbližšie mesiace

👉 V panelovej diskusii sa následne stretne pod moderátorskou taktovkou Miloty Sidorovej z Metropolitný inštitút Bratislavy Roman Grünner z Stadt Wien s Petrou Dzurovčinovou z Bratislava - hlavné mesto SR, Šymonom Klimanom a Jurajom Harišom z Nová Cvernovka, Adrianom Gubčom z portálu YIM.BA - Yes In My Bratislava a zástupcom developerskej spoločnosti CORWIN

Viac informácií o podujatí a registrácia nájdete tu: https://www.eventbrite.com/e/climate-day-slovensko-tickets-130418020811

25/11/2020

V Challenger startup akcelerátore sa maká, takto to vyzerá "behind the scenes" 😉

Our startups, determined to challenge the status quo of their industries, are now 2 months into the program.

💪They are working hard - collecting feedback, pitching, iterating, and learning, while trying to finish their products, develop new partnerships, convince investors, and customers...

We are so close (meeting almost every day or two), but have not met in person a single time! But there is also a positive side to it 👉 We have interactive workshops, meetings, and mentoring with experts from London, Boston, Copenhagen, Washington, Prague, San Francisco, Vilnius, Paris, Kiev... and no CO2 emissions on flights 🌍.

Keep up with the good work guys! It will not get any easier 🙂

Videos (show all)

Join us for Challenger grand finale!
Archee - RTVS
Climathon Bratislava 2020
Mestská trilógia part 3 - Resilient city
Energy+ Demo Day
Climathon Bratislava
Climathon Bratislava 2020
Sensoneo invites startups to Challenger
Ako začať úspešný zelený projekt?
O nášom startup akcelerátore CHALLENGER v RTVS
The corona crisis we are facing right now goes beyond just healthcare. Therefore we joined the global movement Hack the ...
Deň 2 je za nami. 💪565 ľudí sa zapojilo do Hack the Crisis - Slovakia na našom SLACKu. Dokopy sa sformovalo 30 tímov. Na...

Location

Telephone

Address


Riia St. 24a
Tartu
51010

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Other Tartu schools & colleges (show all)
Kullakalli lastehoid Kullakalli lastehoid
Vikerkaare 40 Ja Käbi 16
Tartu, 11111

Kullakalli lastehoid on sõbralik kodusarnane hoid 1,5-7-aastastele lastele. Avastame koos maailma ning tegeleme päeva jooksul paljude põnevate tegevustega.

Tartu Kunstikooli 3D eriala Tartu Kunstikooli 3D eriala
Kastani 42
Tartu

Tartu Kunstikooli kunstnik-kujundaja õpe 3D-kunstniku spetsialiseerumisega: - kutseõpe põhihariduse baasil (PHB) 3,5a ning keskhariduse baasil (KHB) 2,5a - kunstnik-kujundaja jätkuõpe 1a - õpipoisiõpe 1a

MOTOHUNT Autokool MOTOHUNT Autokool
Pepleri 6
Tartu

Uus ja innovaatiline autokool Tartus! TASUTA MOTOVARUSTUS õppesõidu ajaks.

MK Beauty MK Beauty
Kalda Tee 15
Tartu, 62313

Ilu

EMÜ Maaehitus / Rural Building EMÜ Maaehitus / Rural Building
F. R. Kreutzwaldi 5, 1C21
Tartu, 51006

Eesti Maaülikooli maaehituse eriala

Norra Keele Keskus Norra Keele Keskus
Õnne 1-10
Tartu

Eesti Kirjandusmuuseum Eesti Kirjandusmuuseum
Vanemuise 42
Tartu, 51003

Eesti Kirjandusmuuseum (EKM) on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi teadus- ja arendusasutus

Tartu Tamme Gümnaasium Tartu Tamme Gümnaasium
Nooruse 9
Tartu, 50411

* Õppesuunad: http://tammegymnaasium.ee/meie-kool-oppekorraldus-oppekava-oppesuunad/ *Juhendid: http://kkk.tammegymnaasium.ee

BDCOL BDCOL
Tartu

Intellektika Intellektika
Fr. R. Kreutzwaldi 60
Tartu, 51014

Intellektika - Eesti ühe pikima traditsiooniga haridus- ja karjäärimess, toimub Tartu messikeskuses.

Miks Miks
Soola
Tartu

Miks.ee on kõigile neile, kes armastavad teadust, inseneeriat ja põnevaid fakte. Saa iga päev midagi uut teada. www.miks.ee