Alo Ojassalu Tennisekool

AOTK-s töötab 8 inimest: Alo Ojassalu - juhatuse esimees, Margus Eek - juhatuse liige, Aivo Ojassalu - peatreener, Kristjan Pakk - treener, Marek Varblane - treener, Taavi Tuisk - treener, Sten Lillemägi - treener.

Alo Ojassalu on lõpetanud rahvusvahelise tenniseliidu (ITF) II taseme kursused. Kõik treenerid võtavad osa Eestis peetavatest tennisetreenerite seminaridest. Täpsem informatsioon treenerite kohta. AOTK on väga aktiivselt seotud Eesti tenniseeluga. Alo Ojassalu oli 15. aastat treenerite nõukogu liige, sellest 7. aastat nõukogu esimees. Hetkel käib AOTK-s üle 350. lapse vanuses 4 kuni 18 aastat. Lis

Operating as usual

tennisnet.ee 17/12/2018

Markus Kristofer Sinivee võitis teise turniiri Floridas

Markus teeb Floridas tegusid! Hea töö!

tennisnet.ee - Markus Kristofer Sinivee / Foto: Erakogu Markus Kristofer Sinivee, kellel küll Orange Bowlil ei õnnestunud võidurõõmu nautida, osaleb edukalt väiksematel noorteturniiridel USAs Floridas. U14 turniiril Casely International Championships Miamis osalenud Eesti noortennisist Markus Kristofer Sin...

07/06/2018

Eesti Tennise Liit

Nädalavahetusel toimusid GP turniirid noortele. Tere tennisekeskuses võitis kuni 16aastaste noormeeste konkurentsis kaks tiitlit Alex-Andre Ojassalu, paarismängus koos Gregory Torimiga. Käärikul toimunud neidude GP-l sai üksikmängus ülekaaluka võidu Ksenia Tarasova, paarismängus võitsid Kärt-Triin Laagus / Diandra Suitso.
Kuni 12aastaste GP turniiril Kadrioru tenniseklubis sai poistest üksikmängu võidu Lukas Kristianson ja paarismängus Sander Sootla / Petrik Tamtik. Tüdrukute turniiril võitis Brit Martin nii üksikmängus kui koos Adriana Rootsuga paarismängus.

[01/24/18]   Möödunud nädalavahetusel mängiti Laagri tennisehallis poisid 18 GP. Kõige edukamalt mängis Frederick Karma, kes jõudis finaali. P 18 II turniiril jõudsid poolfinaali Aare Bedrican Özmen ja Markus Moring.
Lohutusturniiride võitjaks tulid Ronan Vahtras ja Rain Uustalo.

tennisekool.ee 23/08/2017

Alex Ojassalu saavutas Eesti meistrivõistlustel hõbemedali

Seekord hõbe. Palju õnne Alex!

tennisekool.ee Eesti noorte meistrivõistlustel tennises tuli hõbemedalile AOTK kasvandik Alex-Andre Ojassalu.

tennisekool.ee 13/08/2017

Kevin Suvi on Eesti noortemeister

Palju õnne Kevin!

tennisekool.ee Reedel lõppenud P16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel tennises tuli Eesti meistriks AOTK õpilane Kevin Suvi. Samal turniiril saavutas pronksmedali Alex-Andre Ojassalu.

05/07/2016

Tondiraba Tennisekeskuses lõppes 17th Babolat Cup | Eesti Tennise Liit

tennis.ee Poistest jõudsid üksikmängus teise ringi Rain Uustalo ja Gregory Torim. Tütarlastest oli aga edukaim Polina Ramenskaja, kes jõudis üksikmängus poolfinaali ja paarismängus koos valgevenelanna Viktoryia Zhadzinskayaga finaali. Finaalis tuli neil ülipõnevas mängus otsustavas setis tunnistada Anet Angel...

tennisekool.ee 14/03/2016

AOTK õpilased võitsid mitmeid turniire

AOTK õnnitleb oma õpilasi. Hea töö!

tennisekool.ee Nädalavahetusel toimuseid üle Eesti mitmed turniirid, kus turniirivõidu said Anette Toming üksikmängus ja vennad Frederick ja Kristopher Karma paarismängus.

tennisekool.ee 29/01/2016

Martin Randpere võitis Tartus P18 turniiri

Hea töö Martin!

tennisekool.ee Tartus toimunud P18 turniiril näitas kindlat mängu AOTK õpilane Martin Randpere, kes jäi alistamatuks nii üksik- kui ka paarismängus.

tennisekool.ee 28/11/2015

AOTK õpilased võistlesid edukalt Alexela Mastersil

Palju õnne Laura, Romet, Kevin ja Kristopher!

tennisekool.ee Eelmisel nädalavahetusel Tere Tennisekeskuses toimunud noorte tennisistide aastalõpu Mastersil võitsid hõbemedlid Kevin Suvi ja Kristopher Karma, pronksmedalitega tulid koju Laura Laanbek ja Romet Moosar.

tennisekool.ee 14/10/2015

Ott Artur kasera võitis P18 turniiri Haapsalus

MEIE OTT! Olles asetamata mängija, alistas ta teel turniirivõiduni nii esimesena asetatud Parko kui ka turniiril teist paigutust omanud Mändma!

tennisekool.ee Nädalavahetusel Haapsalus toimunud poiste kuni 18-aastaste tenniseturniiril Haapsalus saavutas esikoha AOTK õpilane Ott Artur Kasera.