Rein Ottosoni Purjespordikool, Tallinn Video April 28, 2011, 10:43pm

Intervjuu 2018 aasta Zoom8 EM regati võitjaga.

Öös on asju, seekord purjekaid!

Ja võitjale kohaselt...väike suplus!

Jakob Haud on maailmameister!

Zoom8 MMil on puhkepäevaks toimunud viis sõitu. Ilmaolud on olnud pigem rahulikud - tuult 1-4m/s. Eilne viimane sõit sai küll alguse pisut tugevamaski tuules, kuid sõidu jooksul tuul vaikis ja pööras nii, et finišikrüssust sai taganttuul ning sama juhtus ka tüdrukute viimasel ringil - sõidust sai loterii, kus esimesed jõudsid kenasti finišisse, kuid tagumised seisid ja seisid. Pärast seda saadeti meid kaldale! Poistest on meie kooli sportlasi esikümnes kolm: 2. koht Aleksander Kuusik 5. koht Jakob Haud 10. koht Hugo Vaino Tüdrukutel on väga südikat võitlust näidanud Liis Annus, kes hoiab hetkel 9. kohta. Täpsemalt saab järgi vaadata tulemustest: http://www.zoom8worlds2017.se/races/racing-results/ Pool võistlust on veel ees ning ilmaennustuse kohaselt tõotab tulla tuulisem! Videol hommikuse virgutusvõimlemise algus - esimesed jäljed liival!

Kui tuul ei puhu aga sooditõmmet tuleb harjutada ...