Eesti arhitektuuripreemiad

Eesti Arhitektide Liit, Eesti Sisearhitektide Liit ja Eesti Maastikuarhitektide Liit ning Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital annavad ühisel tseremoonial välja preemiad, et tunnustada silmapaistvamaid saavutusi Eesti arhitektuurivaldkonnas.

Eesti arhitektuuripreemiatega tunnustatakse igal aastal Eesti arhitektuurivaldkonna parimaid saavutusi. 2016. aastal andsid preemiad välja kokku 15 kategoorias: Eesti Kultuurkapital Eesti Arhitektide Liit Eesti Sisearhitektide Liit Eesti Maastikuarhitektide Liit

Mission: Alates 2015. aastast Eesti Arhitektide Liit, Eesti Sisearhitektide Liit ja Eesti Maastikuarhitektide Liit ning Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital annavad ühisel tseremoonial välja preemiad, et tunnustada silmapaistvamaid saavutusi Eesti kaasaegses arhitektuurivaldkonnas ning suurendada avalikkuse teadlikkust Eesti arhitektide, sisearhitektide ja maastikuarhitektide loomingust nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Suursündmuse projekt on laiema ulatusega kui tseremoonia - see hõlmab endas lisaks nelja organisatsiooni sõltumatutele aastapreemia konkurssitele ka virtuaalnäitust ja arhitektuurivaldkonna aastapreemiate kodulehte, aastaraamatuid Eesti Arhitektuuripreemiad ja Ruumipilt, arhitektuuripreemiate teemalist telesaadet ning avalikkusele ja erialainimestele suunatud kommunikatsiooni - kõik see loob ühise inforuumi, mille abil tõuseb Eesti avalikkusse üldine teadlikkus Eesti arhitektuurivaldkonna kvaliteedist ja hea maitse.

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ SISEKAITSEAKADEEMIA PEAHOONE ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects/ aastapreemia 2019 nominent

Sisearhitektuur • Maarja Varkki, Elina Steinpilm, Hannelore Kääramees

Arhitektuur • Eero Endjärv, Janar Toomesso, Katrin Vannas, Hannelore Kääramees

Kaasa töötas • Karl Kiisel

Foto jäädvustas ⫸ Maris Tomba

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/sisekaitseakadeemia-peahoone/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ TALLINNA LASTEHAIGLA VASTSÜNDINUTE JA IMIKUTE OSAKOND ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects/ aastapreemia 2019 nominent

Sisearhitektuur • Mari Põld / T43 Sisearhitektid

Kaasa töötas • Helen Teetamm

Tellija • SA Tallinna Lastehaigla

Ehitaja • Dreibau

Foto jäädvustas ⫸ Tõnu Tunnel

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/tallinna-lastehaigla-vastsundinute-ja-imikute-osakond/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ LAASUMA SUVETALU SAASTANAS ⫷

Eesti Arhitektide Liit / eramu preemia 2019 nominent

Arhitektuur • Enn Rajasaar / Arhitektibüroo Enn Rajasaar

Sisearhitekt • Mari Koger

Konstruktor • insener Sander Künnapas

Ehitaja • Estlander Group

Objektijuht • Kristo Uibo

Foto jäädvustas ⫸ Enn Rajasaar
☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/laasuma-suvetalu-saastnas/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ RESTORAN ÜLO ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Sisearhitektuur • Steve Heinlo, Ville Jehe, Indrek Unt

Arhitektuur • Kauss Arhitektuur

Foto jäädvustas ⫸ Margus Tammik

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/restoran-ulo/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ VALGA KESKVÄLJAK ⫷

Maastikuarhitektide liit / aastapreemia 2019 nominent

Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital / maastikuarhitektuur 2019 nominent

Maastikuarhitektuur • Gianfranco Franchi, Chiara Tesi, Rea Sepping / Franchi Associati

Eriosad • Keskkonnaprojekt

Ehitaja • Lemminkäinen Eesti

Foto jäädvustas ⫸ Gunnar Ling

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/valga-keskvaljak/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ IT- AGENTUURI UUS PEAHOONE ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Sisearhitektuur • Margit Teikari, Tuuli Trei

Arhitektuur • Jaan Kuusemets / DAGOpen Arhitektuuribüroo;
Üllar Ambos, Pille Noole, Ioannis Lykouras / Lünk arhitektid;
Erko Luhaaru, Pille Noole, Ioannis Lykouras / DAGOpen Arhitektuuribüroo

Foto jäädvustas ⫸ Margit Teikari

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • https://arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/it-agentuuri-uus-peahoone/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ HARJUMAA KOHTUHOONE⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Sisearhitektuur • Ville Lausmäe, Peeter Klaas, Kadi Karmann, Pille Lausmäe-Lõoke, Gerly Vaikre, Kerli Lepp, Mirell Ülle, Anna Kangur

Kaasa töötasid • Maria Liiva, Kristiina Arusoo, Katrin Talvik

Peaarhitekt • Lauri Laisaar / Novarc group

Arhitektuur • Andres Siim, Kristel Ausing / Arhitektuuribüroo Siim & Kreis

Foto jäädvustas ⫸ Maris Tomba

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/harjumaa-kohtuhoone/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ ERAMU NÕMMEL ⫷

Eesti Arhitektide Liit / eramu preemia 2019 nominent

Arhitektuur • Andres Põime

Sisearhitektuur • Liisa Poime

Foto jäädvustas ⫸ Kaido Haagen

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/eramu-nommel-3/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ EESTI SAATKOND MOSKVAS ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital / restaureerimine-rekonstrueerimine 2019 nominent

Rekonstrueerimine • Margit Argus, Margit Aule, Toomas Adrikorn, Kaiko Kerdmann / KAOS Arhitektid

Peaprojekteerija • Innopolis Insenerid

Haljastus • Tiina Tuulik

Valgusdisain • Siim Porila

Tellija • Riigi Kinnisvara

Ehitaja • Nordeo E

Foto jäädvustas ⫸ Terje Ugandi

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/eesti-saatkond-moskvas/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ PÄRNU ISESEISVUSE VÄLJAK ⫷

Maastikuarhitektide liit / aastapreemia 2019 nominent

Maastikuarhitektuur • Elo Kiivet, Jan Skolimowski, Maie Raud / KAMP Arhitektid, Andrus Mark / Arhitektibüroo Andrus Mark

Inseneriosad • K-Projekt

Ehitaja • YIT Eesti

Foto jäädvustas ⫸ Päär Keedus

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/parnu-iseseisvuse-valjak/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ NÄITUS "OMA TUBA. FEMINISTI KÜSIMUSED ARHITEKTUURILE" ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Eesti Kultuurkapital arhitektuuri sihtkapital / näitus 2019 nominent

Kuraator • Ingrid Ruudi

Abilised • Jarmo Kauge, Tiiu Parbus

Film • Reio Avaste

Tõlked • Refiner, Ingrid Ruudi

Keeletoimetaja • Mari Klein

Näituse kujundus • Katrin Koov

Graafiline disain • Laura Pappa

Näituse ehitus • Bart

Foto jäädvustas ⫸ Reio Avaste

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/ingrid-ruudi-oma-tuba-feministi-kusimused-arhitektuurile/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ LUSTHOONE SAUN ⫷

Eesti Arhitektide Liit / eramu preemia 2019 nominent

Arhitektuur ja sisearhitektuur • Peeter Pere, Eva Kedelauk / Peeter Pere Arhitektid

Ehitaja • BauEst

Foto jäädvustas ⫸ Peeter Pere

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/lusthoone-saun/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

🙌 Sel neljapäeval tehakse OP saates tutvust arhitektuuripreemiad 2019 nominentidega Tartus!

Kõikide aastapreemia nominentidega on võimalik tutvuda Eesti kaasaegset arhitektuuri tutvustaval kodulehel www.arhitektuuripreemiad.ee

Sel neljapäeval OPis:
* Üha enam populaarsust kogub pärimusmuusika esitaja Duo Ruut, mille kaks liiget jagavad laval üht pilli.
* Eesti Kunstimuuseum 100 rubriigis tuleb juttu Mikkeli muuseumist. Käime Tartus külas meestearst Margus Punabil, kes on kirglik kunstikoguja.
* Eesti Jazzliit suurkontserdist NUKUs räägivad jazzlauljad Helin-Mari Arder, Susanna Veldi ja Liina Saar ning kontserdi lavastaja Taavi Tõnisson.
* Kirjanik Paul-Eerik Rummo ja kunstnik Kaido Ole koostöös sündis kaks ütlemata vahvat lasteraamatut.
* Vaatame üle Eesti arhitektuuripreemiad 2019 nominendid Tartus eesotsas Forrest Tartuga.
Fotod: Kairit Leibold, Meelis Kadastik.

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ PAIDE KESKVÄLJAKU RUUMIEKSPERIMENT ⫷

Maastikuarhitektide liit / aastapreemia 2019 nominent

Autor • Elo Kiivet

Kaasa töötasid • Kalle Komissarov, Kadri Kallaste

Meeskond • Maiko Keskküla / eestvedaja, Tiit Kanne ja Kaspar Tammist / projektijuhid, Indrek Kuuse ja Alver Tõlgu / ehitusmeistrid, Kristjan Kirsipuu ja Jaan Kirsipuu / kaastöötajad, kultuuriprogrammi juht Ülle Müller ja Kersti Viilup, Maarit Nõmm / teavitustööd

Tellija • Arvamusfestival, Paide Linnavalitsus

Foto jäädvustas ⫸ Maris Tomba

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/paide-keskvaljaku-ruumieksperiment/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ EESTI KUNSTIAKADEEMIA UUS HOONE ⫷

Eesti Kultuurkapital / arhitektuur 2019 nominent

Eesti Arhitektide Liit / arhitekti aastapreemia 2019 nominent

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Konkursi meeskond • Joel Kopli, Koit Ojaliiv, Juhan Rohtla, Eik Hermann, Kalle Komissarov, Rene Sauemägi / KUU arhitektid

Eugen Habermanni hooneosa fassaadide restaureerimine • Katrin Etverk, Ketlyn Tänavsuu / Arhitektuuribüroo Katrin Etverk

Sisearhitektuur • Tarmo Piirmets, Raul Tiitus / Pink

Kaasa töötasid • Birgit Palk, Inna Fleišer / Pink

Maastikuarhitektuur • Karin Bachmann, Mirko Traks, Uku Mark Pärtel/ KINO maastikuarhitektid

Konstruktsioonid • Tom Arula, Piret Lindma, Andres Sokk

Ehitaja • Astlanda Ehitus

Foto jäädvustas ⫸ Tõnu Tunnel

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel •
www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/eesti-kunstiakadeemia-uus-hoone/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ RESTORAN TOKUMARU ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Sisearhitektuur • Mari Põld / T43 Sisearhitektid, Tomomi Hayashi / Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur

Kaasa töötas • Helen Teetamm

Foto jäädvustas ⫸ Terje Ugandi

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/restoran-tokumaru/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ BALTI PAVILJON VENEETSIA ARHITEKTUURIBIENNAALIL ⫷

Maastikuarhitektide liit / aastapreemia 2019 nominent

Kuraatorid • Kārlis Bērziņš, Jurga Daubaraitė, Petras Išora, Ona Lozuraitytė, Niklāvs Paegle, Dagnija Smilga, Johan Tali, Laila Zariņa, Jonas Žukauskas

Komissarid • Raul Järg, Jonas Žukauskas, Janis Dripe

Projektijuht • Karin Kahre

Kaasa töötas • Eva Paeveer

Foto jäädvustas ⫸ Ansis Starks

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/balti-paviljon-veneetsia-arhitektuuribiennaalil/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ ERAMU KLOOGARANNAS ⫷

Eesti Arhitektide Liit / eramu preemia 2019 nominent

Arhitektuur • Tanel Tuhal
Sisearhitektuur • Reio Avaste
Kaasa töötas • Eva Paeveer

Foto jäädvustas ⫸ Reio Avaste

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/eramu-kloogarannas/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ PARK HOTELL VILJANDI ⫷

Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital / restaureerimine-rekonstrueerimine 2019 nominent

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Rekonstrueerimine • Margit Argus, Margit Aule, Kaiko Kerdmann / KAOS Arhitektid, Kalju Kisand / Arhitektuuribüroo K+K
Tellija ja ehitaja • Astlanda Ehitus
Projektijuht • Rein Velja

Foto jäädvustas ⫸ Terje Ugandi

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • https://arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/park-hotell-viljandi/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ ARVO PÄRDI KESKUS ⫷

Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital / arhitektuur 2019 nominent

Eesti Arhitektide Liit ja Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Arhitektuur • Fuensanta Nieto, Enrique Sobejano / Nieto Sobejano Arquitectos

Kohalik partner • Arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal

Ehitaja • Ehitustrust

Foto jäädvustas ⫸ Roland Halbe

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/arvo-pardi-keskus/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ KOIDULA JA JANNSENI MÄLESTUSVÄLJAK ⫷

Eesti Maastikuarhitektide Liit / aastapreemia 2019 nominent

Peaprojekteerija • TajuRuum, projektijuht Terje Ong
Maastikuarhitektuur ja haljastus • Terje Ong, Kerli Irbo, Edgar Kaare / maastikuarhitektuuribüroo TajuRuum
Valgustuse kontseptsioon • Liina Einla
Eriosad - isteastmestiku arhitektuurne lahendus • Tõnu Laanemäe / Symptom Arhitekt
Konstruktsiooni osa • Rando Tomson / Skelton
Teedeehituslik osa • Indrek Oden, Kristel Liblik / Roadplan
Elektripaigalduse osa • Janno Siil
Skulptuuride peatöövõtt • Tormis Disain
Koidula skulptuur ja luuletahvlid • Bruno Kadak
Jannseni skulptuur • Mare Mikof
Luuletahvlite tekstide tüpograafia • Rein Maantoa
Valguspuu disain • Margus Triibmann / KEHA3
Valguspuu teostuse tiim • Sander Vislapuu, Ago Altjõe, Triinu Triibmann; paigaldus Diotech Electric
Koidula skulptuuri valgustuse teostus • Silmani Elekter koostöös WhiteNight Lightning Ltd
Ehitaja • PVH Ehitus

Foto jäädvustas ⫸ Kiur Kaasik

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/koidula-ja-jannseni-malestusvaljak/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ SUVILA MURASTES ⫷

Eesti Arhitektide Liit / eramu aastapreemia 2019 nominent

Arhitektuur • Joel Kopli, Koit Ojaliiv, Rene Sauemägi / KUU arhitektid
Sisearhitektuur • Aet Piel (Aet Piel Disain)

Foto jäädvustas ⫸ Tõnu Tunnel

☛ Rohkem infot nominendi kohta arhitektuuripreemiate kodulehelt • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/suvila-murastes/

☛ Sündmuse üritus • Eesti Arhitektuuripreemiad 2019

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLI UUENEMINE ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects / aastapreemia 2019 nominent

Sisearhitektuur • Margit Argus, Margit Aule, Toomas Adrikorn, Kaiko Kerdmann / KAOS arhitektid

Ehitus • Montreco

Foto jäädvustas ⫸ Maris Tomba

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • https://arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/tallinna-tehnikakorgkooli-uuenemine/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

Eesti Kultuurkapital

ARHITEKTUURIPREEMIA NOMINENDID
Arhitektuuri sihtkapitali aastapreemiatele esitati tänavu 55 tööd või tegijat. Nende hulgast valis žürii koosseisus Teele Pehk, Peeter Pere, Merike Rehepapp, Emil Urbel, Pille Lausmäe, Anna-Liisa Unt ja Andres Kurg välja 19 nominenti.

🎉Laureaadid selguvad 6. detsembril Tartus, mil ühisel auhinnatseremoonial Eesti Arhitektuuripreemiad 2019 jagavad preemiaid Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital, Eesti Arhitektide Liit, Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects ja Eesti Maastikuarhitektide Liit / Estonian Landscape Architects' Union.

👉Ürituse info ja piletid: https://bit.ly/33SaDKw

Vaata kõiki nominente siit 👇

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ MEELELAHUTUSKESKUS FORREST ⫷

Eesti Sisearhitektide Liit / Estonian Association of Interior Architects/ aastapreemia 2019 nominent

Sisearhitektuur • Kadri Tamme, Harri Kaplan, Liis Saarnak, Elin-Harriet Helemäe

Foto jäädvustas ⫸ Andres Raudjalg

☛ Nominendi info arhitektuuripreemiate kodulehel • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/meelelahutuskeskus-forrest/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

• Arhitektuuripreemiad 2019 nominent

⫸ KOMMUNISMIOHVRITE MEMORIAAL MAARJAMÄEL⫷

Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital / maastikuarhitektuur 2019 nominent / Eesti Kultuurkapital

Eesti Arhitektide Liit ja Eesti Maastikuarhitektide Liit / aastapreemia 2019 nominent

Arhitektuur ja maastikuarhitektuur • Kalle Vellevoog, Jaan Tiidemann, Tiiu Truus
Skulptor • Kirke Kangro
Meeskond • Kersti Nigols, Martin Prommik, Liis Voksepp, Annika Liivo, Marianna Zvereva
Haljastus • Lidia Zarudnaya
Graafiline kujundus • Martin Pedanik
Ohvitseride mälestusmärgi tehniline teostus • Margus Triibmann
Valgustuse konsultant • Siim Porila
Konstruktsioonid • Estkonsult
Tellija • Riigi Kinnisvara
Ehitus • Haart ehitus

Foto jäädvustas ⫸ Tõnu Tunnel

☛ Rohkem infot nominendi kohta arhitektuuripreemiate kodulehelt • www.arhitektuuripreemiad.ee/et/objekt/kommunismiohvrite-memoriaal-maarjamael/

☛ Sündmuse üritus • www.facebook.com/events/380288689248668

Want your school to be the top-listed School/college in Tallinn?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Website

arhitektuuripreemiad.ee

Address


Põhja Pst 27a
Tallinn
10415
Other Tallinn schools & colleges (show all)
Autokool Olevipoeg Autokool Olevipoeg
Pae 51 Tallinn , Pärnu Mnt 146 Tallinn Ja Laane 9 Kuusalu
Tallinn, 13621

A,B ja BE kategooria mootorsõidukijuhi koolitus.statsionaarne ja E õpe.Lõppastmekoolitus.

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
Linnamäe Tee 10
Tallinn, 13911

Группа для учащихся и выпускников.

Курсы шведского языка в Таллинне - Nordiska Keeltekool Курсы шведского языка в Таллинне - Nordiska Keeltekool
Tõnismägi 2
Tallinn, 10122

Rootsi ja islandi keele õpe Tallinnas eesti, vene ja inglise keele baasil Шведский и исландский язык в Таллинне на базе русского, эстонского и английского

Köök privaatrestoran ja kokanduskursused Köök privaatrestoran ja kokanduskursused
Pikk 42
Tallinn, 10133

Köök - Tallinna Vanalinna peidetud aare seiklushimulistele gurmaanidele. www.kokakool.eu

Saksakeel Saksakeel
Pärnu Mnt 488
Tallinn, 10915

Saksakeele õpe

Marine How Marine How
Rävala Pst 7
Tallinn, 10145

Page dedicated to www.marine.how. Share your knowledge and find right answer about ship.

Tallinna Kunstikool Tallinna Kunstikool
Kevade 4
Tallinn, 10137

Tallinna Kunstikool pakub kunsti süvaõpet Tallinnas. Tallinna Kunstikool asutati 1975. aastal.

Huviringid Estonia Huviringid Estonia
Wiedemanni
Tallinn, 10126

Для детей и взрослых. Единая информационная площадка Эстонии по увлечению кружками по интересам .

MTÜ Õigus MTÜ Õigus
Akadeemia Tee 3
Tallinn, 12618

MTÜ Õigus Juuratudengid is Tallinn Law School's student association.

Estonian Academy of Music and Theatre Estonian Academy of Music and Theatre
Tatari 13
Tallinn, 10116

TÜ rahanduse, kinnisvara, projektitöö ja õiguse kaugkoolitus TÜ rahanduse, kinnisvara, projektitöö ja õiguse kaugkoolitus
Teatri Väljak 3 (Rävala Pst 10 Raamatukogu Maja III Korrus, Solarise Vastas)
Tallinn, 10143

rahanduse, kinnisvara, projektitöö ja õiguse kaugkoolituskursused

Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilasesindus Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilasesindus
Suur-Kloostri 16
Tallinn, 10133

Tegemist on Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilasesinduse lehega, kus liigub kogu ÕE-ga seotud informatsioon. Samuti on siia oodatud kõigi õpilaste ettepanekud ja soovitused koolielu parandamise osas!