Cryba

CRYBA - Cryptocurrencies & Blockchain Analysis

CRYBA - Cryptocurrencies & Blockchain Analysis Sprievodca svetom kryptomien a blockchain technológií.

Podľa vyhlásení Európskej Centrálnej Banky (#ECB) je #XRP token jedným z najdôležitejších z hľadiska využiteľnosti, trhovej kapitalizácie a diverzity business modelu. XRP token a roky budovaný ekosystém okolo tohto digitálneho aktíva bude v blízkej budúcnosti poskytovať likviditu na globálnom trhu.

Japonsko prijalo #regulácie podľa ktorých kryptomeny sú DEFINOVANÉ ako #virtuálne / digitálne #meny. To v preklade znamená, že platby v takýchto menách sú oficiálne legálne. #Japonsko má tretie najväčšie HDP na svete a taktiež je členom G7. Šanca že zvyšok členov #G7 alebo #G20 bude regulovať #kryptomeny podobným spôsobom je preto veľmi vysoká. Akú presne úlohu v tom hrá #XRP sa dozviete v našej budúcej #analýze...

[05/14/19]   To čo momentálne prebieha na trhu s digitálnymi tokenmi a menami je začiatok uptrendu niekoľko levelov vyšším ako sme kedy predpovedali.

#XRP index, skratka #XRPLX je prvý #index likvidity NASDAQ zo všetkých digitálnych aktív a tokenov na SVETE! Nie #Bitcoin (BTC) či #Ethereum (ETH), ale práve XRP má prvý index uvedený do prevádzky druhou najväčšou #burzov na svete podľa trhovej #kapitalizácie. Prečo je tomu tak? Viac sa dočítate v našej dnešnej #CRYBA analýze.

Podľa zatiaľ nepotvrdených správ to vyzerá tak, že na populárnej burze #Binance nedošlo k hackerskému útoku a odcudzeniu 7074 BTC podrobne premysleným plánom hackerom, ale vďaka neopatrnému presúvaniu BTC na #SegWit BTC adresy zamestnancami samotnej burzy. Binance však dodnes neimplementoval SegWit upgrade BTC adries a takýmto spôsobom takmer stratil prístup k 200 tisíc #BTC týmto neopatrným krokom.

Celá aféra okolo tohto #hackerského útoku pritom nedáva zmysel, keďže osoby ktoré presúvali viac ako 100 BTC cez jednu transakciu museli vlastniť overené účty s plnými údajmi na to, aby mohli takéto #transakcie vykonať. Binance mala v minulosti podobný problém ktorý sa taktiež snažili zakryť hackerským útokom.

Pri obchodovaní na burzách buďte preto veľmi opatrní a nenechávajte žiadne veľké čiastky na svojich účtov. #Hardware peňaženky sú najdôležitejším nástrojom #investorov.

Dr. Craig Wright bude v najbližších mesiacoch tohto a budúceho roka v dvoch samostatne stojacích súdnych konaniach v USA a UK dosvedčovať svoju identitu ako Satoshi Nakamoto. Verejný (100%) dôkaz o tom, že Craig pracoval na Bitcoine viac ako 20 rokov však s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidíme.

Výsledky týchto súdnych konaní majú slúžiť ako dostačujúci dôkaz pre ukončenie verbálnej vojny medzi komunitou Bitcoin nadšencov ktorí otvore nazývajú Craiga podvodníkom.

#CraigWright #SatoshiNakamoto #CRYBA #Slovensko #Bitcoin #BSV

cryba.sk

Fidelity pracuje s digitálnymi aktívami už od roku 2015 – CRYBA

Fidelity ma dlhú investičnú históriu a spravuje aktíva v hodnote niekoľkých biliónov USD.

#Fidelity #Investments #DLT #blockchain #CRYBA #digital #currency #vzdelavajsa #kryptomeny

cryba.sk Just another WordPress site

cryba.sk

Svetlá budúcnosť spoločnosti Ripple a XRP tokenu – CRYBA

Svetlá budúcnosť spoločnosti Ripple a XRP tokenu.

#Ripple #XRP #token #DLT #blockchain #CRYBA #digital #currency #vzdelavajsa #kryptomeny #investuj #newsletter

cryba.sk Just another WordPress site

cryba.sk

CRYBA | Cryptocurrencies &Blockchain Analysis

Posledne tri týždne možeme vidieť evidentný rozdiel na trhu s digitálnymi aktívami. Pomerne rýchly rast z predošlých hodnôt Bitcoin BTC na 5000 dolárov vyzerá ako pozitívny indikátor. V ronakom časovom období sme ale taktiež mohli vidieť vzrast nepotvrdených transakcií v BTC blockchaine na 60 tisíc! Spôsob akým BTC Core developeri uvažujú o budúcnosti Bitcoin BTC nie je totožná s víziou akú mal Satoshi Nakamoto. BTC nebude figurovať ako hlavná digitálna mena vo svete.

Koncom februára 2019 sme s najväčšou pravdepodobnosťou začali nový cyklus. Čo presne nás v ňom čaká je veľmi ťažké predpovedať. Technické analýzy (ďalej len T.A.) sú jedným z ukazovateľov o ktorý sa väčšina komunity opiera. Zabudajú však že T.A. boli vytvorené na iných trhoch ktoré nemájú s kryptomenami a digitálnymi tokenmi nič spoločné. Stock market nie je podobný Crypto marketu, preto využívanie T.A. nemusí znázorniť budúce trendy.

Tento zatiaľ najdlší downtrend v histórií kryptomien nám ukázal hneď niekoľko prvotriednych projektov. Tie sa dokázali aj napriek strate 80 % hodnoty vyvíjať neuveriteľným tempom zatiaľ čo 99.99 % ostatných digitálnych aktív nemá reálny produkt a teda dlhodobú budúcnosť.

Viac informácií ohľadom situácie na #kryptotrhu môžete získať prihlásením sa na náš newsletter (http://www.cryba.sk/predplatne/), v ktorom 2-krát mesačne ponúkame analýzu trhu a #najdôležitejšie fakty zo sledovaných projektov.

#cryba #kryptoporadca #kryptoanalyzy #newsletter #blockchain #novinky #investuj #vzdelavajsa #altcoins #digital #ledger #sleduj #rok2019

cryba.sk Cryptocurrencies &Blockchain Analysis

[03/07/19]   Nachádzame sa v najdlhšom downtrende v histórií digitálnych aktív a tokenov. Bez ohľadu na pesimistické názory zvyšku komunity je budúcnosť týchto aktív alebo lepšie povedané tejto novej investičnej triedy svetlá a skôr či neskôr dôjde k zmene trendu. Z nášho analytického pohľadu to nie je otázka či sa tak stane, ale kedy sa tak stane. Regulácie a nové zákony postupne vstupujú do schvaľovacích fáz, nachádzame sa v štádiu kedy tento trh postupne začína byť transformovaný do globálneho finančného systému.

#CRYBA #regulations #newsletter #financie #kryptomeny #tokeny #investovanie #bitcoin #altcoins

[02/04/19]   Oficiálne sa nachádzame v najdlhšom down-trende v histórií kryptomien a digitálnych tokenov. Aj napriek množstvu pozitívnych správ ktoré sme mali možnosť vidieť po celý rok 2018 pohyby na trhu sú minimálne, rovnako ako odozva na tieto správy.

#CRYBA #newsletter #bitcoin #altcoin #bear #market #kryptomeny #tokeny

Rok 2019 bude v istých aspektoch prelomovým rokom. Pokrok niektorých kryptomien a digitálnych aktív je takmer nemožné viac prehliadať a po veľmi žiadanej korekcií, ktorá prebiehala podstate celý rok 2018 je trh opäť v atraktívnej pozícií. Špekulatívne investovanie je na minime, zatiaľ čo vývoj niektorých dôležitých projektov prebieha bez prestávky. V najbližšej CRYBA analýze si predstavíme sľubné projekty ktoré by do 5 rokov mohli prerásť do prvej 20-tky najväčších kryptomien na svete.

#kryptomeny #tokeni #digitalneaktíva #cryba #newsletter #altcoins #analysis #sleduj #vzdelavajsa #bitcoin #p2p #crypto #predictions #slovensko #cesko

V našej najnovšej 12-stranovej analýze sa venujeme len XRP tokenu a dôležitým informáciám ohľadom spoločnosti Ripple Inc. ktorá stoji za vývojom softwarových riešení pre #XRP ledger.

Viac informácií ohľadom situácie na #kryptotrhu môžete získať prihlásením sa na náš newsletter (http://www.cryba.sk/predplatne/), v ktorom 2-krát mesačne ponúkame analýzu trhu a #najdôležitejšie fakty z sledovaných projektov (y)

Pri zakúpení predplatného získavate automaticky prístup k všetkým analýzam ktoré sme v minulosti zverejnili.

#cryba #kryptoporadca #kryptoanalyzy #newsletter #blockchain #novinky #investuj #vzdelavajsa #altcoins #digital #ledger #sleduj #rok2019

[12/08/18]   Ako sa Vám darí v tomto období červených čísel? Predávate či nakupujete?

youtube.com

Návod na ťaženie kryptomeny/tokenu BOID

Jednoduchý návod ako ťažiť kryptomenu/token BOID vytvorený na EOS blockchaine.

#EOS #blockchain #BOID #kryptomena #video #vzdelavajsa #investuj #digitaltoken #kryptoporadca #CRYBA #Slovensko

Jednoduchý návod ako ťažiť kryptomenu/token BOID Link pre aplikáciu: https://app.boid.com/u/LavendermoleRinger 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http:/...

Bitcoin Cash #HashWar ktorá prebehne v nasledujúcich hodinách je presnou definíciou voľby ktorú popisoval Satoshi Nakamoto v skorých rokoch Bitcoinu. Miners choice je dôležitejšia ako User choice, pretože Miners sú spoločnosti ktorí INVESTUJÚ do Bitcoinu oproti User ktorí využívajú platformu. Viac v našej Novembrovej analýze...

#Bitcoin #Cash #nofork #minerschoice #Nakamoto #consensus #sk

Ak si väčšina z vás myslí že kryptomeny, digitálne aktíva a tokeni tu sú len na krátko, tak vám uniká ich podstata. Digitálne aktíva, rovnako ako decentralizované platformy nikam neodchádzajú a určite nezaniknú. Práve naopak, ich rozvoj a rýchlosť akým sa táto technológia vyvíja mnohých ešte poriadne prekvapí. Netreba sa nechať zmiesť správami o tom ako trh dočasne klesá a aká bezvýznamná je budúcnosť blockchainov. Skôr sa treba zamerať na to čo najskôr preštudovať túto novú triedu digitálneho sveta a pochopiť jej fungovanie, význam a v neposlednom rade budúcnosť.

#cryba #kryptoporadca #decentralization #tokenization #futuretrends

youtube.com

EOS blockchain a stránka Cypherblock.io

Stránka https://www.cypherblock.io/ a zopár užitočných informácií o EOS blockchaine.

#EOS #blockchain #cypherblock #kryptomeny #video #vzdelavajsa #investuj #digitaltoken #kryptoporadca #CRYBA #Slovensko

Stránka https://www.cypherblock.io/ a zopár užitočných informácií o EOS blockchaine 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http://www.cryba.sk/predplatne/ 💰...

youtube.com

B-U-I-D-L

Pre tých ktorí sa pýtajú na progres vývoja ETH blockchainu by bolo asi vhodné pustiť toto video z "cirkusu". Nedivili by sme sa, ak by po vzhliadnutí tohto videa časť komunity predala svoje ETH. V niektorých prípadoch tak užívatelia naozaj urobili. My sa im vôbec nedivíme.

The internet had idealists And we know how that turned out You gotta keep asking why And not just what and how The foundation gives lots of grants Funding pe...

Pre bezpečnosť vašich investícií neodporúčame využívať on-line burzu Bitfinex ako aj jej produkt Tether USDT. Existuje hneď niekoľko oveľa bezpečnejších alternatív pre on-line obchodovanie a takzvaným "stable coins" je lepšie sa momentálne vyhýbať.

#USDT #CRYBA #Tether #Bitfinex #kryptoporadca #kryptomeny #sk #cz

[10/14/18]   V najbližšej CRYBA analýze informujeme o prepojenosti finančných skupín, vrátane americkej vlády a popredných developerov v Bitcoin Core tábore. ako aj situáciu okolo stabilnej mince Tether USDT.

#Newsletter #CRYBA #BTC #USDT #Blockstream #kryptomeny

XRP sa pred niekoľkými minútami dostalo na druhú priečku v trhovej kapitalizícií. Len necelý týždeň od našej poslednej analýzy v ktorej sme XRP okrajovo rozoberali.

#XRP #Ripple #coin #xCurrent #xRapid #crossborderpayments

youtube.com

Digitálna krypto peňaženka Jaxx, jej základné vlastnosti, využitie a správa kryptomien

Ako funguje digitálna peňaženka Jaxx a čím sa odlišuje od ostatných krypto-peňaženiek.

#Jaxx #peňaženka #hotwallet #kryptomeny #CRYBA #Slovensko #Cesko

Ako funguje peňaženka Jaxx.io a čím sa odlišuje od ostatných digitálnych krypto-peňaženiek. 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http://www.cryba.sk/predp...

#Ethereum (#ETH) sa momentálne prepadol na #hodnotu 200 USD za #token. Tento možný scenár vývoja hodnoty #Etherea sme predpovedali v #CRYBA #Newsletteri ešte v máji 2018 našim #predplatiteľom. Budúcnosť Etherea je nejasná aj spoluzakladateľovi tohto #blockchainu Vitalikovi Buterinovi.

youtube.com

Digitálna peňaženka Exodus

Ako funguje desktopová peňaženka Exodus a čím je vlastne výnimočná.

#exodus #peňaženka #hotwallet #kryptomeny #CRYBA #Slovensko #sleduj

Ako funguje desktopová peňaženkou Exodus.io a čím je výnimočná. 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http://www.cryba.sk/predplatne/ 💰 Otvor si účet na kr...

Viac ako 80 miliónov USD bolo stratených v ICO projektoch len za 8 mesiacov roka 2018. Väčšina stratených peňazí šla do ICO ktoré boli podvod. Pričom za posledné dva roky sa odhaduje, že medzi 65 až 75 % všetkých ICO projektov zlyhalo a nedokážu doručiť produkt ktorý sľúbili. Existuje len veľmi malé množstvo serióznych projektov ktoré sa oplatí sledovať a ešte menšie množstvo takých, do ktorých je dnes vhodné investovať.

#ICO #projekty #kryptomeny #tokeny #scam #CRYBA #analýzy #kryptoporadca #newsletter #vzdelavajsa #Slovensko #Cesko #crypto

youtube.com

Čo je to kryptomena, token, blockchain a ďalšie vysvetlivky

Čo sú to kryptomeny, blockchain, token a ďalšie základné pojmy používané v blockchain priemysle.

#CRYBA #kryptoporadca #blockchain #token #crypto #pojmy

Čo je to kryptomena, token, blockchain, bitcoin a ďalšie vysvetlivky. 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http://www.cryba.sk/predplatne/ 💰 Otvor si účet...

cryba.sk

Je Craig Wright Satoshi Nakamoto?

V našej najnovšej analýze sme sa ešte raz podrobne pozreli na to, kto je Dr. Craig Wright a prečo si myslíme že je s vysokou pravdepodobnousťou osoba za pseudonymom Satoshi Nakamoto aj napriek tomu, že verejnosti dodnes nepredložil relevantný dôkaz.

#Satoshi #Nakamoto #Craig #Wright #SN #CSW #ProfFaustus #CRYBA #newsletter #analyzy #Slovensko #Cesko #kryptomeny #kryptoporadca

cryba.sk Je Dr. Craig Wright naozaj Satoshi Nakamoto

youtube.com

Čo je to Bitcoin a načo vlastne slúži?

Krátke vysvetlenie čo je Bitcoin a načo táto kryptomena slúži.

#CRYBA #kryptoporadca #p2p #cash #Bitcoin #BCH #video

Krátke vysvetlenie čo je Bitcoin a načo táto kryptomena slúži. 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http://www.cryba.sk/predplatne/ 💰 Otvor si účet na kry...

youtube.com

Bitcoin Cash protagonisti

Najznámejší protagonisti v Bitcoin Cash komunite.

#CRYBA #kryptoporadca #p2p #cash #Bitcoin #BCH #update

Najznámejší protagonisti v Bitcoin Cash komunite 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http://www.cryba.sk/predplatne/ 💰 Otvor si účet na kryptoburze Binan...

youtube.com

Bitcoin Cash peňaženky, Wormhole, Centbee, Purse

Bitcoin Cash digitálne peňaženky. Wormhole a Purse.io projekty.

#CRYBA #kryptoporadca #p2p #cash #Bitcoin #BCH #novinky

Bitcoin Cash digitálne peňaženky. Wormhole a Purse.io projekty 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http://www.cryba.sk/predplatne/ 💰 Otvor si účet na kry...

Ethereum Classic už bol zaradený do portfólia na populárnej burze Coinbase.com

#ETC #coinbase #exchange #ethereum #token #kryptoporadca #spravy #cryba #kryptopmeny #newsletter #sleduj #investuj #slovensko #cesko

youtube.com

Hlasovanie za BP v EOS.IO blockchaine

Prečo je hlasovanie za Blokových Producentov v EOS.IO dôležité pre držiteľov EOS tokenov.

#eosio #blockchain #blockproducers #voting #cryba #slovensko

Prečo je hlasovanie za Blokových Producentov v EOS.IO dôležité 💻 Zakúp si predplatné CRYBA Newsletter: http://www.cryba.sk/predplatne/ 💰 Otvor si účet na kry...

Bitmain v prvom kvartály tohto roku zarobil 0.5 miliardy USD. Spoločnosť ma veľký podiel na ťažení BTC a čím ďalej tým viac podporuje Bitcoin Cash (BCH) blockchain a jeho vývoj.

#BCH #bitmain #development #bitcoincash #cryba #kryptoporadca #sk #cz

Ethereum Classic je ďalším token ktorý bude v rozmedzí niekoľkých týždňov zaradení do portfólia na populárnej burze coinbase.com. Síce konzervatívna voľba zo strany coinbase.com ale vítaný doplnok.

#ETC #coinbase #exchange #ethereum # token #kryptoporadca #spravy #cryba #kryptopmeny #newsletter #sleduj #investuj #slovensko #cesko

Ledger spustil podporu ďalších ôsmych digitálnych aktív. Táto Hardwarová peňaženka by mala byť základným nástrojom investorov do digitálnych aktív.

#ledgernanos #hardware #wallet #kryptomeny #penazenka #kryptoporadca #cryba #slovensko #HW #investuj

#EOS len 2 mesiace po spustení figuruje na #prvom mieste v množstve transakcií vykonaných za 24 hodín. Na druhom a treťom mieste sa nachádzajú ďalšie dva projekty Daniela Larimera, ktorý momentálne pôsobí ako CTO v spoločnosti Block.one. #Bitcoin Cash (BCH) tiež predbehol Bitcoin (BTC) v počte transakcií za 24 hodín a usadil sa tak na celkovom piatom mieste len tesne pod #Ethereum.

#eosio #bch #kryptoporadca #kryptomeny #cryba #p2p #ethkiller #blocktivity

Čo je #Bitcoin? Jednou vetou by sme to mohli definovať ako: "Ekonomický systém ktorý využíva prvky kryptografie."

#digitalcash #kryptomena #cryba #kryptoporadca #blockchain #p2p

Jediný developerský tím ktorý je schopný úprav na Bitcoin (BTC) Githube sú developeri na výplatnej páske spoločnosti Blockstream. Žiadne ďalšie developerské tíme nie sú schopné aktívne aplikovať zmeny. Zvyšne developerské tíme sa už dávno presunuli na BCH platformu vrátane Bitcoin Unlimited, Bitcoin Classic, BitcoinXT, Bitcoin ABC, Nchain, Parity a Bitprim. Blockstream dlhodobo aplikuje prvky cenzúry v ekosystéme, ktorý mal ma byť voči cenzúre odolný.

#Bitcoin #BTC #cenzura #BCH #development #cryba #kryptoporadca #kryptomeny #github #digitalcash #paymentsystem

Want your school to be the top-listed School/college in Tallinn?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Website

Address


Sepapaja 6
Tallinn
15551
Other Educational Consultants in Tallinn (show all)
PSkoolitused PSkoolitused
Kopli 31
Tallinn, 10412

Korraldame ettevõttepõhiseid koolitusi ettevõtete juhtkondade arendamiseks.

Startup Wise Guys Startup Wise Guys
Tallinn

Wise Guys is the leading B2B accelerator in Europe for early stage startups with passion, founders and a vision.

Dare To Light Dare To Light
Prague, Czech Republic
Tallinn

Everyone can and should be able to see the beauty of light around them and use awesome and functional lighting solutions in their work.

Perekasvatuse Instituut Perekasvatuse Instituut
Tallinn, 10150

Koolitused lapsehoidjatele, õpetajatele ja lapsevanematele. Kasvatus- ja suhtenōustamine. Pedagoogilised uuringud ja kirjastamine.

Helen Doron English Estonia Helen Doron English Estonia
Kännu Tn.35
Tallinn

Inglise keele õpe lastele ja noortele vanuses 3.elukuust kuni 19.eluaastani unikaalse Helen Doron English metoodika alusel.

Verdium Education Verdium Education
Tornimäe 5
Tallinn, 10151

Kansainvälinen tutkinto ulkomailla

AE Leadership AE Leadership
Roosikrantsi 2-K065
Tallinn, 10119

Consulting, Education and Coaching in Leadership, Strategy, Innovation and Entrepreneurship,

OÜ KS Koolitus OÜ KS Koolitus
Parda 8
Tallinn, 10151

"Oppimisen iloa!" Olemme monipuolinen kurssien järjestäjä, uusi sivustomme: www.kurssille.com

Estonian Association for Behavior Analysis Estonian Association for Behavior Analysis
Tallinn, 10132

Eesti Käitumisterapeudid on mittetulundusühing, mille eesmärgiks on pakkuda käitumisteraapiat lastele.

Puhastusekspert OÜ Puhastusekspert OÜ
Tartu Mnt 83
Tallinn, 10115

Pakume toimivaid lahendusi koristusteenuse ostjale, pakkujale ja isekoristavale ettevõttele saavutamaks soovitud puhtus mõistlike kuludega.