#TeamRJK Raplamaa JK on loodud Raplamaal tegutsevate jalgpalliklubide initsiatiivil
Koordineerib noorte jalgpallitegevusi Rapla maakonnas

Operating as usual

25/09/2021

🟡ESINDUSEL PIISAS ÜHEST TABAMUSEST, ET ALISTADA SAUE JK🟡

Kodusel Kesklinna Kooli staadionil said täna kokku meie esindus ja Saue JK. 26. juunil võitsime Laagris Sauet suurelt 6:1. Ka täna alustasime domineerivamalt meie, omades suure osa mänguajast palli ja luues ohtlikke olukordi. Saue hea kaitsetöö ja meie ebatäpsed lõpplahendused hoidsid avapoolaja seisul 0:0.

Teisel poolajal said mängu sisse paremini ka külalised ja mäng möödus kahe võrdse vahel madistades. Kauaoodatud värav lasi end oodata 62. minutini, kui nurgalöögist tulnud palli koksas peaga võrku Silver Räämet⚽❗ Selle seisuga lõppes ka kogu kohtumine ja väärt 1:0 võit oli tõsiasi💪‼

Mängu võtab oma sõnadega kokku võiduvärava löönud Silver Räämet:

''Mäng Saue vastu oli väga võitluslik ja tasavägine. Esimesel poolajal olime meie pigem domineerivamad ja enamus aega mängust kulges nende väljakupoolel. Saue oli kaitses kompaktne ning meil tekkisid üksikud ohtlikud momendid.

Teist poolaega alustasid sauekad paremini. Meil läks veidi aega, et mängu sisse saada. 60. minutil saime nurgalöögi ning pidin kasti taha jääma, aga ütlesin Chrisile (Christopher Robin Laja), et lähen ise kasti ja löön ära. Nii läkski ja lõin näoga värava, nii et ninast veri väljas. Edasi olid meie poisid tublid ja hoidsime mängu lõpuni taga nulli ning jätsime 3 punkti koju. Suur aplaus meie meie poistele ja fännidele. Tänan ka Sauet hea lahingu eest.''

Hurraaaa‼

#TeamRJK🟡

Hurraaaa‼

#TeamRJK🟡

24/09/2021

🟡DUUBEL VÕITIS KÄSIPALLISEISUGA LEGIONIT🟡

Täna said Rapla kunstmuruväljakul kokku meie duubel ja Legion III pealinnast. Esimene kohtumine oli meeskondadel juuni lõpus jäänud 1:1 viiki.

Tänasel kohtumisel tolle kesksuvise mänguga antud meeskondade vahel suuri sarnasusi polnud. Kohe alguses saime hästi stardipakkudelt minema ja juba esimesel poolajal nautisime korraks 6:0 eduseisu‼

Selles seisus võib tavaliselt mängu lõppenuks lugeda. Sellega polnud nõus külalised. Kas oli selles süüdi meie suurest eduseisust veidi sirgeks läinud jalg või vastaste suurest kaotusseisust tingitud pingevaba suhtumine, aga seis tablool vähenes 6:4 peale.

Võidupunkte õnneks Legioni mehed väga tugevalt ei ohustanud ning kirjutasime hooaja seitsmenda võidu liigatabelisse rekordilise 8:5 võiduga‼

Meie poolelt said kübaratrikiga hakkama Robin Kaljumäe⚽⚽⚽ ja Oliver Andres⚽⚽⚽❗ Kaks tabamust sai enda nimele Karl Tamme⚽⚽💪.

Suured tänud kuttidele meeleoluka jalgpalliõhtu ja väärt kolme punkti eest.

Kodusel kunstmurul pikalt puhata ei lasta, sest homme võõrustab meie esindus Saue JK-d.
Avavile kõlab kell 15:00.

#TeamRJK🟡

#TeamRJK🟡

Photos from Raplamaa Jalgpallikool's post 24/09/2021

Klaarime ära võlgnevuse!

Tunnistame pattu ja oleme ära teeninud noomituse, et lubatud jagamismängu auhinnaloos tegemata on jäänud.

🟡TUNNE RJK MÄNGIJAID🟡

Täna tutvume taas põgusalt ühe RAPLAMAA JK esindusmeeskonna palluriga. Seekordne päevakangelane mõjub tõelise urvaplaastrina kõikidele vastaspoole ründajatele. Pealinnast meie tagalat betoneerima toodud mängija on suhteliselt lühikese ajaga mänginud end üheks kaitseliini juhtfiguuriks.

Saame tuttavaks - EGERT URVA❗️

1️⃣ Kuidas leidsid tee RJK-sse?

Taavi Laurits tegi tugevat agenditööd ja moosis ära.

2️⃣ Kuidas oled meeskonda sisse sulandunud?

Meeskonda sisse sulamine on olnud igati sujuv, meeskonna kaaslased on hästi vastu võtnud ja treenerimeeskond on väga toetav olnud.

3️⃣ Kes oli su esimene treener ja kui varakult alustasid jalgpalliga tegelemist?

Jalgpalliga alustasin 6-aastaselt, aga treeneri nime enam ei mäleta kahjuks.

4️⃣ Milliste aladega peale jalgpalli oled veel tegelenud?

Lisaks jalkale tegelesin pikalt korvpalliga.

5️⃣ Eeskuju, iidol vutiväljakul

Otsest eeskuju ei ole, jälgin erinevaid mängijaid erinevatel positsioonidel.

6️⃣ Klubi ja koondis, kellele hoiad pöialt?

Lemmikklubi on Manchester City ja Eesti koondisele hoian pöialt.

7️⃣ Muusikapala, mida kuulad (või kuulaksid kõige parema meelega) enne võistlusi?

Ei kuula muusikat enne võistlusi.

8️⃣ Kas ja millised on su mängueelsed rituaalid?

Mängueelseid rituaale ei ole.

9️⃣ Millised on isiklikud ja meeskondlikud eesmärgid käimasoleval hooajal?

Meeskondlik eesmärk on tõusta Esiliiga B-sse ja isiklik eesmärk on meeskondliku eesmärgi täitmine nii hästi, kui olen võimeline selleks.

🔟 Lõpeta lause: ''Jalgpall on ... ''

Jalgpall on osa elust, milleta ei oskaks elada.

Soovime Egertile palju kordaminekuid palliväljakul ja selle kõrval💪 ❗️

#TeamRJK🟡

#TeamRJK🟡

19/09/2021

🟡ESINDUS SAI VÕIDULISA, DUUBEL LEPPIS KODUVÄLJAKUL VIIGIPUNKTIGA🟡

Täna tõmbasid vormid selga mõlemad RAPLAMAA JK meeskonnad. Kell 13:00 algas Paldiskis II liiga lõuna/lääne kohtumine kohaliku Rummu Dünamo ja meie esinduse vahel. Kuigi pool tundi pärast mängu algust viis võõrustajate kapten omad penaltipunktilt juhtima, ei lasknud meie end sellest suuremat häirida. 42. minutil lõi viigi majja Teet Kallaste⚽ ja ''riietusruumivärava'' sepistas esimese poolaja üleminutil alles kolmapäeval raamide vahel seisnud Martin Tilk⚽❗

Teise poolaja keskel lõi seisuks 3:1 terviseprobleemid seljatanud ja üle pika aja taas algkoosseisus alustanud kapten Madis Nurmik⚽. Lõppseisu vormistamise au võttis enda peale Taavi Laurits⚽, 4:1 võit💪❗

Täname Dünamo mehi lahke võõrustamise eest. Suur kiitus meie meestele võidupunktide eest‼

Mõni tund hiljem astusid kodusele Rapla kunstmurule meie duubel ja Pärnu Jalgpalliklubi II. Kohtumist alustasid tulemuslikumalt külalised. 20. minutil lõid pärnakad avapoolaja ainsa värava. Teise poolaja alguses leidsime end juba 0:2 kaotusseisus ja olukord tundus õige täbar Häirekell helises meestele õnneks piisavalt valjusti, sest juba 9 minutit hiljem oli seis 2:2 tasa. Meie tabamuste eest hoolitsesid Janar Soomre⚽ ja Mattis Meresmaa⚽, kelle jaoks oli tegemist debüütväravaga RJK eest❗ Hoolimata headest võimalustest võit koju jätta, leppisid meeskonnad viigipunktidega.

Suured tänud vastastele hea lahingu eest. Kummardus meie kuttidele rongi alt tulemise eest. Küll ka ajutine viigilaine võiduseeriaga asendub‼

Uute kohtumisteni👋

#TeamRJK🟡

#TeamRJK🟡

17/09/2021

🟡Pühapäeval tõmbavad mehed taas vormid selga❗
Esindus sõidab külla Dünamole, duubel võõrustab pärnakaid.

Ahjaa, huvitav fakt enne kohtumisi: meie mehed on kolmandad nii II kui III liigas🥉🥉

#TeamRJK🟡

#TeamRJK🟡

16/09/2021

🟡ESINDUSE LAEKS JÄI VKV POOLFINAAL🟡

Kolmapäeva õhtul algas ühes päikeseloojanguga Väikeste karikavõistluste poolfinaal meie esindusmeeskonna ja FC Kuressaare II vahel. Kuna II liiga lõuna/lääne tsoonis hoiavad meeskonnad vastavalt kolmandat ja esimest kohta, võis oodata kahe võrdse heitlust.

Kohtume algas ja kulges kuni lõpuni välja sellisena nagu üks poolfinaal kulgema peab. Kõva võitlus keskväljal tähendas suurt hulka hoiatuskaarte ja ahtalt väravaolukordi mõlema värava all. Esimese poolajal tekkis mõlemal meeskonnal paar poolvõimalust, kuid väravad jäid löömata.

Teisel poolajal jätkasid vanad tuttavad seda sama sissetallatud rada mööda - võitlus iga meetri eest. Poolaja keskel sai Kure pallur meie trahvikasti äärest löögile. Löögi tõrjus puurilukk Martin Tilk, kuid pall põrkas jalale värva ees võimalust noolinud Eerik Poopuule, kes skoori avas, 0:1.

Mida minut edasi, seda rohkem hakkasime vastastele survet peale suruma. Ohtlikud väravavõimalused lasid end oodata viimse minutini, kui järjestikused tsenderdused vastaste trahvikasti tekitasid palju ärevust. Ärevuseks kahjuks sel korral need võimalused jäidki ning 0:1 kaotus tähendas meie jaoks finaaliukse sulgemist. 23. septembril selgitavad VKV võitja omavahel Tallinna FC Zapoos ja FC Kuressaare II.

Täname saarlasi hea lahingu eest ja soovime edu finaalis❗

Sügav kummardus meie kuttidele, kes hoolimata eilsest kaotusest jõudsid siiski kaugele ja pakkusid meile palju ilusaid momente‼

#tTeamRJK🟡

#tTeamRJK🟡

15/09/2021

🟡TUNNE RJK MÄNGIJAID - MÄNGUPÄEVA ERI🟡

Täna, mil RAPLAMAA JK läheb kodumurule võitlema pääsme eest VKV finaali, on paslik tutvustada üht esindusmeeskonna keskseimat kuju. Mees, keda täna tutvustame, on rahva mällu sööbinud suurepäraste tõrjetega väravapostide vahel. Viimasel ajal on meest aga järjest rohkem näha olnud väljakumängijarüüs ohustamas vastaste väravat.

Saame tuttavaks - Martin Tilk‼

1️⃣ Kes oli su esimene treener ja kui varakult alustasid jalgpalliga tegelemisega?

Esimene treener oli minul Lauri Mõttus. Trennis hakkasin käima 11-aastasena.

2️⃣ Milliste aladega peale jalgpalli oled veel tegelenud?

Olen tegelenud maadlusega, kergejõustikuga ja disc golfiga.

3️⃣ Magusaim võit ja kibedaim kaotus jalgpallis?

Magusaim võit on Eesti U19 koondisega penaltiseerias Papua Uus-Guinea vastu Vanuatul. Iga kaotus on kibe.

4️⃣ Klubi ja koondis, kellele hoiad pöialt?

Eesti meeskonnad Euroopas võiksid olla edukad, samuti ka Eesti koondis.

Midagi rockilikku.

6️⃣ Kas ja millised on su mängueelsed rituaalid?

Hoian tuju hea ja naudin mängu, muud polegi.

7️⃣ Mida on jalgpall sulle andnud?

Jalgpall on andnud kindlasti enesekindlust ja julgust ning väga palju erinevaid emotsioone ja kogemusi.

8️⃣ Millised on eesmärgid algavaks hooajaks?

Eesmärk on igat mängu võitma minna, eks siis näe, kus me hooaja lõpuks tabelis asume.

9️⃣ Oleme harjunud sind väravapostide vahel nägema. Nüüd mööbeldad rohkem väljakul. Mis värk sellega on?

Meile tuli hea väravavaht seega mul on võimalus mängu väljakumängijana nautida. Sergei (Bolgov) toomine andis võimaluse mul teha seda, mida terve elu olen teha tahtnud, aga kunagi pole loogilist võimalust olnud. Otsustasime Aloga (Bärengrub), et miks mitte, oskusi ja tahet on.

🔟 Oled ka kõva discgolfar. Kumb on ägedam - discgolf või jalgpall?

Väljakumängijana on jalgpall ägedam, muidu disc.

Soovime Martinile edu nii väljaku peal kui ka raamide vahel, nii tõrjumisel kui ka skoorimisel💪❗️

Täna kell 20:00 saab tulla Rapla Jalgpallipühamusse vaatama, kas Tilk ja co lunastavad ihaldatud pääsme Kitsekülla või lähevad sinna hoopis saarlased.

#TeamRJK🟡

#TeamRJK🟡

Videos (show all)

RJK II - Rummu Dünamo II 2.07.2021 III liiga 5:5 viik
Loosimine
#TeamRJK - Teadaanne!
HOOAJA VIIMANE KODUMÄNG - 8.novembril kell 15:00, ole kohal!