Raplamaa Jalgpallikool

Comments

VALIMSLUBADUSED TÄITUVAD ⚽️⚽️⚽️ 2018. aasta 8. oktoobril avaldas Õhtuleht Keskerakonna aseesimehe Jaanus Karilaidi ja Keskerakonna Noortekogu toonase juhi Jaan Männiku arvamusloo "Meie katame Eesti jalgpallihallidega". See punkt sai lisatud Keskerakonna 2019. aasta Riigikogu valimiste programmi ja valitsusvastutust kandes oleme seisnud selle eest, et lubadus saaks ellu viidud.

Kuu aega tagasi avati jalgpallihall Viljandis, laupäeval toimus pidulik sündmus Haapsalus, kus vastamisi läksid Haapsalu linna ja Eesti Jalgpalli Liidu võistkonnad. Kohtumise võitis Haapsalu 2:0 - väravad lõi Marten Valk, esimese Rimo Hundi ja teise Jaanus Karilaiu söödust.

Jalgpallihallid on rajamisel veel Tartus, Pärnus, Kuressaares, Raplas, Jõhvis, Rakveres, Narvas, Paides, Viimsis ja Jõgeval.

📷 Liisi Troska/jalgpall.ee

Haapsalu Läänemaa Jalgpalliklubi Eesti jalgpall Eesti naiste jalgpall Soccernet.ee Viljandi JK Tulevik Tartu Jalgpallikool Tammeka FA Tartu Kalev Jalgpallikool Santos Tartu Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Poseidon FC Kuressaare JK Narva Trans Rakvere JK Tarvas Paide Linnameeskond Viimsi MRJK Jõhvi FC Phoenix Raplamaa Jalgpallikool FC Jõgeva Wolves
JALGPALLIHALLID ⚽️⚽️⚽️ 2018. aasta 8. oktoobril avaldas Õhtuleht Keskerakonna aseesimehe Jaanus Karilaidi ja Keskerakonna Noortekogu toonase juhi Jaan Männiku arvamusloo "Meie katame Eesti jalgpallihallidega". See punkt sai lisatud Keskerakonna 2019. aasta Riigikogu valimiste programmi ja ligi viis aastat valitsusvastutust kandnud Keskerakond on selle aja jooksul seisnud selle eest, et lubadus saaks ellu viidud.

Täna rõõmustame koos Viljandi inimestega, sest Männimäel avati riigi ja kohaliku omavalitsuse koostöös rajatud jalgpallihall, kus on kaherajaline jooksring ümber väljaku ning peasirgel neli jooksurada, mis võimaldab 🏃‍♀️ joosta 60-meetrist ja 100-meetrist vahemaad. Samuti on olemas ala 🏋️‍♂️ jõutreeningute tegemiseks koos vajaliku inventariga.

Halliga on ühenduses ka olmehoone, kus on neli riietusruumi koos pesu- ja tualettruumidega ning treenerite ja kohtunike riietusruum koos kõige vajalikuga ning vajalikud tehno- ja laoruumid. Samuti fuajee ja pealtvaatajate ala koos rõduga, mis pakub võimalust mängu vaadata kuni 200 inimesel.

Ühesõnaga - suurepärased tingimused! 😃

Jalgpallihalli projektid on töös Haapsalus, Tartus, Raplas, Kuressaares, Rakveres, Pärnus, Jõhvis, ning 2022. aasta riigieelarve eelnõus on ette nähtud rahastus halli rajamiseks Narva, Paidesse, Jõgevale ja Viimsisse.

Vajuta 👍 LIKE ja jaga postitust, kui toetad jalgpallihallide rajamist.

Eesti jalgpall Eesti naiste jalgpall Eesti Jalgpalli Fännid Lõuna-Eesti Jalgpalliakadeemia Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tuleviku Naisharrastajad JK Viljandi Tuleviku Tüdrukud JK Viljandi Tulevik naiskonna veteranid JK Viljandi Tulevik 97 Viljandimaa Keskerakond Viljandimaa Jaak Aab Viljandi Valla Jalgpallimeeskond Viljandi Valla Harrastajate Jalgpalliklubi Läänemaa Jalgpalliklubi Tartu Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Santos Tartu FC Merkuur Tartu FA Tartu Kalev Jõhvi FC Phoenix JK Narva Trans Rakvere JK Tarvas FC Kuressaare FC Flora FC Jõgeva Wolves Raplamaa Jalgpallikool Pärnu JK Vaprus Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK Poseidon Paide Linnameeskond Viimsi MRJK
PJK U9 võistkond alustas mänge! 🙌⚽️🥅

Lõpuks said meie PJK U9 (Poisid 2013-14) EMV pesamunad võistlusmurule tagasi!

Täna 20.06. kodulinnas Pärnus Mai kunstmurul meie korraldatud turniiril võõrustati külalisi Kohila Püsivus, Raplamaa Jalgpallikool ja Pärnu JK Vaprus Kollased.

Avamängus saime võidu Vapruse üle 6:0, siis Kohila alistati 10:1 ja viimaks võitluslik viik 4:4 Raplamaa JK vastu.

1. pilt Dever (3 väravat) paneb pommlöögi 🔥
2. pilt sõbraplaks Deverile peale õnnestunud kombinatsiooni Rasmuse ja Josepi poolt (seljaga) 👊
3. pilt võiskond koosseisus Armin Teearu, Renek Sonne, Jakob Mirme, Revon Hermann, Romet Valdaru, Josep Luik, Dever Õunapuu, Mihkel Nõmtak,Rasmus Mäekuusk, Timmo Aim ja VV Kristofer Korp (K) + treener Ralf Jalakas
4. pilt ühispilt vanematega.
Käisime kolmapäeval Raplas püüdmas suurüllatust, mis polnudki ehk kuigi kaugel! Või siiski...

Tribüün oli rahvast täis, enne matši kõlas kõlaritest Rammstein ja vutiõhtu oli igati meeleolukas. Näiteks Eesti meistriliigas pole sel hooajal veel nii palju pealtvaatajaid olnud!

Mängust ka. Väikeste karikavõistluste 1/32-finaalis loositi meid kokku Raplamaa Jalgpallikooliga, kes kuulub teises liigas tugevamate satside sekka. Seega oli tegemist omamoodi Taaveti ja Koljati heitlusega, kus meie kaitsemüürlased eesotsas Kaarel Silmatoga tegid väga südi etteaste.

Veel 45. minutil juhtisime 1:0! Tõsi, ise me skoori ei teinud, vaid palli lükkas oma puuri alla nurka hoopis Rapla keskkaitsja. Pärast oli meil hea võimalus ka 2:0 juhtima minna, aga üldiselt käis mäng ikka meie värava all.

Parkisime josemourinholikult bussi ja Silmato tegi kohati ikka päris vägevaid tõrjeid. Lõputult see siiski ei kestnud, kuigi püsisime üsna pikalt veel 1:2 kaotusseisus, mis tähendas, et matši lisaajale ja penaltiseeriasse viimine oli ühe õnnestumise taga.

Lõpuks noppis Raplamaa igati teenitud 5:1 võidu ja ligi sajapealine publik ümber staadioni võis rõõmsalt tähistama hakata.

Teisipäeval lähme Kuusallu, kus peame liigamatši kohaliku Kalevi vastu!
Küll täna kallab vihma nagu oavarrest, aga Rapla Korvpallikooli noorsportlased ja treenerid sellest eriti ei hooli🌪✌🏻
Tänasest on õuetreeningud 9+1 meetodil lubatud ja meie kasutasime seda täiega ära! 🙏🏻💙
Aitäh Raplamaa Jalgpallikoolile ülimõnusa treeningpaiga eest!🤝🙏🏻
#koosonäge
#sportonäge
#püsimetervedjatugevad #raplakorvpallikool
Riigikogu esimees Jüri Ratas tutvus Pärnu jalgpallikompleksi ehitusega

⚽️ ⚽️ ⚽️ Praegu on Pärnus Härma kaubahoovi lähedal Rehepapi tänaval käimas kunstmuruga jalgpalliväljaku rajamine, millele lisanduvad sisehall ja naturaalmuruga väljak. Tegemist saab olema ainulaadse kompleksiga piirkonnas.

Kultuuriminister Anneli Ott allkirjastas hiljuti käskkirja, mille alusel toetab riik Pärnu linna jalgpallihalli rajamisel 1️⃣,5️⃣ miljoni euroga.

Lisaks peagi valmivale kunstmurustaadionile võimaldab riigi toetus Loode-Pärnu Jalgpallikeskuses alustada halli rajamise ettevalmistustöödega. Kolmandas etapis on planeeritud ka täismõõtmetes murukattega treeningväljak.

Jalgpallihallide 🥅 rajamine oli Keskerakonna üks valimislubadusi. Praegu on hallid rajamisel Tartus, Haapsalus, Raplas ja Viljandis. 2021. aasta riigieelarves saavad hallide ehitamiseks riigipoolset toetust Kuressaare, Jõhvi, Rakvere ja Pärnu.

Keskerakond seisab selle eest, et saame projektiga edasi minna ka 2022. aastal. Jalgpallurid vajavad talvisel perioodil paremaid treeningutingimusi!

📸 Erik Peinar / Riigikogu

Pärnu JK Vaprus Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK Poseidon Pärnu JK Vaprus naiskond Eesti jalgpall Visit Pärnu FC Kuressaare FC Kuressaare Tüdrukud Läänemaa Jalgpalliklubi Läänemaa JK Haapsalu Haapsalu linn Rapla vald Raplamaa Jalgpallikool Raplamaa JK tüdrukud Viljandi Viljandi JK Tulevik Tartu linn Tartu Jalgpallikool Tammeka Tartu JK Welco Jalgpallikool Santos Tartu FC Helios
MIDA ARVAD ❓ Riigikogu rahanduskomisjoni esimees Erki Savisaar: "Kui COVID-19 olukord liigub stabiilselt paranemise suunas, teeme ettepaneku avada 📚 koolid, kaubanduskeskused, söögikohad, meelelahutusasutused, kirikud, spordisaalid, spaad ja 🏊‍♂️ ujulad tingimusel, et ruumide täituvus on kuni 50% ning järgitakse kõiki ettevaatusabinõusid. Samuti võiksid olla lubatud välitingimustes treeningud kuni kümneliikmelistes gruppides."

Rapla vald Rapla Vallavalitsus Rapla Vallakodanike Liit Rapla Valla Külade Ühendus Rapla Kultuurikeskus Raplamaa rahvas Raplamaa Sõnumid Kohila valla elanikud (Kohila vald) Kohila Vallavalitsus Märjamaa valla elanikud (Märjamaa vald) Märjamaa vald Märjamaa Gümnaasium Märjamaa Gümnaasium Rapla Vesiroosi Kool Rapla Gümnaasium Raplamaa Jalgpallikool Rapla korvpallimeeskond
"Spordiaasta tähed 2020" pidulikul galal kuulutas EOK president Urmas Sõõrumaa välja maakondade parimad spordiklubid! Palju õnne!🎉🎉🎉

Laheda SK Raplamaa Jalgpallikool Martin Reimi jalgpallikool Hauka Veloklubi Jõgeva Spordiklubi Tähe ML SPORT Tartu Spordiselts Kalev Orienteerumisklubi West Äkke spordiklubi Maret Sport,Orissaare Sport Läänemaa Jalgpalliklubi Hiiumaa Orienteerumine

#terveeestieest #spordiaastatähed2020
U17 võidukas U-17 Raplamaa Jalgpallikool vastu 💪

U-17 PJK meeskond alistas U17 Eliitliiga II liiga mängus 3:2 U-17 Raplamaa JK meeskonna. Mäng toimus Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil. Väravad lõid PJK poolt Hendrik Madisson (2) ja Rainer Väljas ning Raplamaa poolt Taavi Kala ja Karl Erik Strandberg.

PJK mängis järgnevas koosseisus:

Johannes Gevlja (VV), Jaroslav Ivanov (41′ Günther Joala), Karl-Johannes Tali (73′ Kenneth Raig), Hendrik Madisson, Jaagup Orasmäe (63′ Nikita Dolgov), Riko Rallmann (46′ Rasmus Koikson), Trever Ojala (41′ Rasmus Koikson), Tauri Savi, Rainer Väljas (K), Simon Talv, Robin Kodasma.

Pink:

Kenneth Raig, Nikita Dolgov, Rasmus Koikson, Ralf Grossfeldt, Günther Joala.
Raplamaa võistkond ida-virumaa vastu
7 vaprat!!! Tublid olite! Aitäh Egon Rinaldo!!! ⚽️⚽️⚽️

#TeamRJK Raplamaa JK on loodud Raplamaal tegutsevate jalgpalliklubide initsiatiivil
Koordineerib noorte jalgpallitegevusi Rapla maakonnas

Operating as usual

28/03/2022

💪𝗘𝘀𝗶𝗻𝗱𝘂𝘀 𝗼𝗻 𝘁𝗿𝗲𝗲𝗻𝗶𝗻𝗴𝘃𝗮𝗵𝗲𝗻𝗱𝗶𝘁𝗲 𝗼𝘁𝘀𝗶𝗻𝗴𝘂𝗹💪

Hei kõik kodused treenijad ja jõujuurikad! Kui esmapilgul ehk jalgpall ja hantlid ei tundu hästi ühte jalga käivat, siis tegelikult on ka jalgpalluritel vaja oma keha raskusi tõstes toonuses hoida.

Seetõttu mõtlesimegi uurida, kas kellelgi ehk mõni hantel, sangpomm või kang pole tolmu koguma jäänud. Kui jah, siis meie leiaksime neile head rakendust. Pallitrennide lõpus teeb meie füsio Marii Meinberg poistele ringtreeningut. Aja kokkuhoiu ja suurema ruumi tõttu on seda treeningut parem teha kohe pallimurul, mitte Kesklinna Kooli üpris kitsukeses jõusaalis. Treeningu paremaks läbiviimiseks meil uusi abimehi vaja ongi 🏋️!

Kõikidele vahendite annetajatele pakume vastutasuks priipääset meie selle hooaja kodumängudele ja uhket fännisalli. Lisaks muidugi ka teadmist, et esinduse pallivõlurite biitsepsid, triitsepsid, trapetsid ja nelipealihased on just tänu teie hantlitele ja sangpommidele sitkemad ja tugevamad ning see kajastub hooaja lõpus ka võidupunktides!

Musklid punni ja pall väravasse💪!

19/03/2022

🟡𝗧𝗮̈𝗻𝗮 𝗺𝗲𝗶𝗲 𝗲𝘀𝗶𝗻𝗱𝘂𝘀𝗺𝗲𝗲𝘀𝗸𝗼𝗻𝗻𝗮𝘀𝘁 𝗙𝗖 𝗧𝗮𝗹𝗹𝗶𝗻𝗻𝗮𝗹𝗲 𝘃𝗮𝘀𝘁𝗮𝘀𝘁 𝗽𝗼𝗹𝗻𝘂𝗱🟡

Täna lõunal jooksis meie esindusmeeskond teist nädalavahetust järjest kodupubliku ette. Sel korral võõrustasime tugevat FC Tallinna. Meeskonna eesotsas tuli tavapäraselt kaptenina väljakule Viljo Sinikas, kel täna oli veidike erilisem päev kui mõni teine - kaptenil täitub täna 35 eluaastat. Õnnitlused🥳❗️

Sünnipäeva tähistamine oli avavilega napilt alguse saanud, kui väljakuperemeeste peotuju oli juba suure tagasilöögi saanud. Mõnikümmend sekundit pärast kohtumise algust läksid külalised kiirelt ette, 𝟬:𝟭 meie vaatest. Kuigi korralikke võimalusi jagus mõlemale poolele, olid palliga domineerivamaks pooleks külalised. See domineerimine realiseerus teiseks väravaks 32. minutil, 𝟬:𝟮.

Poolajajutud erilist muutust mängukulgu kahjuks ei toonud ning teine poolaeg jätkus sama rada mööda. 57. ja 84. minutil sahises meie väravavõrk veel kahel korral ja seisul 𝟬:𝟰 kõlas ka kohtuniku lõpuvile.

Suured tänud FC Tallinnale õpetliku kohtumise eest. Uute kohtumisteni!
Loomulikult teeme suure kummarduse kodupublikule kaasaelamise eest!

Nüüd on liigas kahenädalane mängupaus ees ootamas ja laseme rahvuskoondistel ka vahepeal särada.

Kohtumisteni naljakuul!

🟡

15/03/2022

🟡𝗘𝘀𝗶𝗺𝗲𝘀𝗲 𝗸𝗼𝗱𝘂𝗺𝗮̈𝗻𝗴𝘂 𝗲𝘀𝗶𝗺𝗲𝘀𝗲𝗱 𝘃𝗮̈𝗿𝗮𝘃𝗮𝗱🟡

Kahel korral asusime juhtima, kuid kahjuks andsime edu käest. Kuidas see kõik juhtus on siin liikuvas pildis teile vaatamiseks.

🟡14' Joosep piirisild 1:0
🟡55' Ahto Liivamäe 2:0
⚫️57' Artur Aus 2:1
⚫️62' Ander Vool 2:2

12/03/2022

🟡𝗘𝘀𝗶𝗺𝗲𝗻𝗲 𝗘𝘀𝗶𝗹𝗶𝗶𝗴𝗮 𝗕 𝗸𝗼𝗵𝘁𝘂𝗺𝗶𝗻𝗲 𝗥𝗮𝗽𝗹𝗮𝘀 𝗹𝗼̃𝗽𝗽𝗲𝘀 𝘃𝗮𝗮𝘁𝗲𝗺𝗮̈𝗻𝗴𝘂𝗹𝗶𝘀𝗲 𝘃𝗶𝗶𝗴𝗶𝗴𝗮🟡

Täna kell 12:30 kõlas Rapla kunstmuruväljakul meie esinduse ja tartlaste Welco vahelises kohtumise avavile. Ajalooline esimene Esiliiga B kohtumine Raplas toimus ideaalsetes pallimängu tingimustes - päike paistis ja see oli meelitanud tribüünidele meeldivalt palju pealtvaatajaid. Pealtvaatajad pettuma loomulikult ei pidanud.

Kui kohtumine algas meie kerge initsiatiiviga, siis aja möödudes said ka külalised bussisõidu rammestusest üle ja tegelikult võib öelda, et vastased väärisid teineteist täielikult. Ohtlikke olukordi suutsid mõlemad meeskonnad lademetes tekitada ja seis oleks võinud jääda kõvasti suurem.

Kodupublikul oli põhjust juubeldada 14. minutil, kui kastist puhastatud pall maandus Joosep Piirisilla⚽️ jalal, kes selle tugeva pommlöögiga võrku virutas, 𝟭:𝟬! Meil oli mõned minutid hiljem ülihea võimalus eduseisu suurendamiseks, kuid Emmanuel Odehi löögi tõrjus tartlaste väravavaht jalaga. Sellele järgnesid külaliste ridamisi avanenud võimalused viigistamiseks. Selle hoidsid mõnedel kordadel ära Sergei Bolgovi head tõrjed, mõnedel kordadel jäid väravaraamid löökide jaoks liiga väikeseks. Poolajapaus.

Teisel kolmveerandtunnil hakkas kohe juhtuma. 55. minutil viis Ahto Liivamäe⚽️ oskuslik tegutsemine meid 𝟮:𝟬 juhtima. Eduseis aga ei püsinud ning napid 7 minutit hiljem näitas tabloo seisu 𝟮:𝟮. Viimase poole tunni jooksul oli mõlemal poolel võimalusi kallutada mäng enda kasuks, kuid aus viik oli tõsiasi.

Tulise kohtumise võtab kokku kokku meeskonna loots Alo Bärengrub:

''Meeskonna nälg võidu järele oli suur ja seda näitas ka meie ambitsioonikas ja julge mänguline plaan. Oleme seda püüdnud hooaja algusest saati saavutada. Seda on ka näidanud meie mängud ja eriti see esimene kodumäng, arvukate võimaluste tekitamine ja julge mängustiil. Loomulikult ei ole rahul kõikide tekkinud võimaluste realiseerimisega ja 2-0 eduseisul endale lastud kahe väravaga, mis olid liiga kergelt vastastel saadud. Kindlasti on veel vaja saada paremasse füüsilist vormi, mis nõuab hetkel ka palju vangerdamist vahetustega ja erinevate mängijate proovimist eri positsioonidel. Arenguruumi on ka mänguliste nüansside parandamises. Loomulikult oleksime tahtnud kodupublikut tänada võiduga, aga tuli leppida hetkel viigiga. Järgmisel kodumängul püüame selle vea parandada.''

Täname Welco mehi ägeda lahingu eest! Uute kohtumisteni!
Täname kodupublikut, kes suutsid luua mõnusa koduse atmosfääri.
Sügav kummardus ka meie meestele, kes suutsid näidata ilusat jalgpalli ning näitasid, et sel hooajal võib oodata mitmeidki ilusaid võite.

🟡𝗠𝗲𝗶𝗹 𝗼𝗻 𝗯𝗲𝗲𝗯𝗶𝗯𝘂𝘂𝗺!🟡

Ei, pildil pole jäädvustatud järjekordset boybändi, kes tuleval suvel Rapla laululavale oma debüütplaati esitlema tulevad. Need on kolm õnnelikku meest, kes said ühe ja kõige tähtsama tiitli võrra elus rikkamaks!

Meie noorte pallivõlurite ja duubelmeeskonna treeneri Yilmaz Sahini perre sündis 3. märtsil poeg Aslan.

9. märtsil nägi ilmavalgust treener Tarvi Tüvisti ja meie kontoris asjadel silma peal hoidva Brigitta Bachfeldti tütar Brita.

Mis omakorda tähendab seda, et meie tegevjuht Taavi Tüvist kannab teist päeva uhkusega vanaisa tiitlit.

Võimas värk, kas pole!?

Õnnesoovid värsketele vanematele ja vanavanematele🥳🎉‼️

💛

06/03/2022

🟡𝗘𝘀𝗶𝗻𝗱𝘂𝘀 𝗮𝘃𝗮𝘀 𝗧𝗮𝗯𝗮𝘀𝗮𝗹𝘂𝘀 𝗽𝘂𝗻𝗸𝘁𝗶𝗮𝗿𝘃𝗲🟡

Tänase päikeselise lõuna veetsime rahvast täis Tabasalu Arenal. Rahvast oli staadion täis ikka seetõttu, et oodata oli head jalgpallilahingut meie esinduse ja kohaliku JK Tabasalu vahel.

Vutisõbrad pettuma ei pidanud. Kohtumises, milles veidi domineerivamaks pooleks olid võõrustajad, saime juhtvärava hoopis meie. Esimese poolaja viimastel hetkedel hetkedel teenisime penalti, millest Madis Nurmik⚽️ nahkkera väravasse virutas, 𝟭:𝟬.

Eduseisu saimegi nautida terve poolajapausi ja mõned minutid peale, sest 50. minutil Tabasalu viigistas. Kuigi väljakuperemehed omasid meist paremaid võimalusi, ei suutnud nad rohkem palle meie meie väravavõrku toimetada. Seisul 𝟭:𝟭 kõlas ka kohtuniku lõpuvile. Kui eelmine kohtumine oli ajalooline, kuna oli tegemist meie esimese kohtumisega Eesti mõistes tippliigas, siis tänane oli ajalooline, kuna avasime oma punktiarve!

Kahte esimest kohtumist kommenteerib meeskonna loots Alo Bärengrub:

''Hooaeg on juba täies hoos, kaks mangu peetud ning punktiarve avatud, mille üle on kindlasti hea meel. Kui Läänemaal jäime napilt punktidest ilma, siis teises mängus saime magusa viigi võõrsil Tabasalu vastu. Mängud on olnud pigem võitluslikud ja mängulises mõttes võib-olla veel krobelised, aga täis tulist võitlust ja hingestatust. Ees ootavad kaks kodumängu, kus sooviks ka võiduarve avada. Ootame fänne ja poolehoidjaid staadionile kaasa elama!''

Täname Tabasalu mehi lahke võõrustamise eest, kohtumisteni tulevikus! Kummardus meie meestele, kes vapralt viigi välja võitlesid!

Fotografeeris Rigo Vatsel
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

🟡

05/03/2022

🟡𝗩𝗶𝗶𝗺𝗮𝗻𝗲 𝗣𝗿𝗶𝗻𝘁𝘀𝗲𝘀𝘀𝗶𝗱𝗲 𝗦𝗽𝗼𝗿𝗱𝗶𝗽𝗮̈𝗲𝘃 𝘁𝗼𝗶𝗺𝘂𝗯 𝘀𝗲𝗹 𝗽𝘂̈𝗵𝗮𝗽𝗮̈𝗲𝘃𝗮𝗹🟡

Homme, 6. märtsi pärastlõunal, täpsemalt 16:00 kogunevad taaskord kõik kroonitud pead, et sportlikult ja lõbusalt aega veeta. Seekordne kohtumine on ühtlasi ka viimane seesugune kokkusaamine. Meisterdame, mängime ja spordime, nagu juba tavaks saanud on. Plaanis on valmistada ka maitsev printsessitort🎂!

Kes varasematel spordipäevadel osalenud, teab, millest jutt käib, aga kutsume loomulikult kõiki printsesse, kes esimesel kahel spordipäeval osaleda pole saanud. See on seda väärt!
Taas aitab kogu üritust läbi viia imeline Janne Liidik, keda toetavad meie abivalmid treenerid. Olete oodatud!

Kohtume Kesklinna Kooli võimlas pühapäeval kell 16:00!

04/03/2022

🟡𝗘𝘀𝗶𝗻𝗱𝘂𝘀 𝗷𝗮̈𝗶 𝗹𝗼̃𝗽𝘂𝗺𝗶𝗻𝘂𝘁𝗶𝘁𝗲 𝘃𝗮̈𝗿𝗮𝘃𝗮𝘀𝘁 𝗟𝗮̈𝗮̈𝗻𝗲𝗺𝗮𝗮 𝘃𝗮𝘀𝘁𝘂 𝗽𝘂𝗻𝗸𝘁𝗶𝗱𝗲𝘁𝗮🟡

Eile õhtul tegi meie Esindus klubi ajalugu, kui Eesti klubisarja kolmandal liigatasemel Esiliiga B-s kohtuti võõrsil Läänemaa JK-ga. Nii kõrgel tasemel pole Raplamaa meeskonnad n.-ö. moodsal ajal osalenud. See ajalooline päev langes kokku ka meie pallivirtuoosi Erich-Raimond Stepanjuga sünnipäevaga🥳.

Mängijad olid Esiliiga B hooaega pikalt oodanud ja mäng algaski kohe innukalt. Võõrustajad olid alguses veidi aktiivsem pool. 16. minutil lugesid meie kaitsja ja väravavaht palli lendu ning kiirust veidi valesti ja vastasel tekkis ei millestki võimalus mille ta ka oskuslikult ära kasutas, 𝟬:𝟭 meie poolt vaadates.. See värav oli meie poistele äratuseks ja 36. minutil viigistas Madis Nurmik⚽️ mänguseisu. 𝟭:𝟭

Teise poolaja teisel minutil viis Taavi Laurits⚽️, kes oli just vahetusest mängu tulnud, meid 𝟮:𝟭 juhtima, (protokolli läks tabamus kirja vastaste omaväravana). kui nurgalöögijärgses segaduses oli ründaja oma ameti vääriline. Samal mehel oli järgnevatel minutitel veel võimalusi meie edu suurendada, aga võimaluseks need jäid. Teine poolaeg olime ise selgelt teravamad ja kõik paistis sobivas suunas minevat kuni hetkeni, kus vastane vasturünnakul ise edukas oli, 𝟮:𝟮.

Edasi käis võrdne võitlus. 87. minutil teenisid läänlased aga meie karistusala joonel õiguse karistuslöögiks. Meie kahjuks tuli sooritus ideaalselt välja ja pall maandus meie väravavõrgus. Edasi võtsime riske, et mäng vähemalt viigistada, aga lõpuvile sekkus siiski armutult ja tuli tunnistada debüütmängus 𝟮:𝟯 kaotust.

Mõlemad võistkonnad väärisid igati teineteist ja vähemalt punkti. Aitäh Läänemaale ja kohtume vähemalt kolmel korral veel.

Pühapäeval suundume punkte noolima Tabasallu, kus pall pannakse võõrustajate vastu mängu 12:30!

Rapla, 79513

Rapla Gümnaasium on 2018 avatud riigigümnaasium, mille eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset haridust kõigile Raplamaa noortele.

Aire Tammik Autokool Aire Tammik Autokool
Tallinna Mnt 33
Rapla, 79512

A- ja B-kategooria sõidukijuhtide koolitus manuaal- ja automaatkäigukastiga õpesõidukiga. Teooriatunnid klassiõppes TASUTA. Teooriaõppe võimalus ka www.teooria.ee keskkonna kaudu