Liivalaia 45, Tallinn

Jalgpall meil südames!

Raplamaa JK on loodud Raplamaal tegutsevate jalgpalliklubide initsiatiivil Koordineerib noorte jalgpallitegevusi Rapla maakonnas

Mission: Jalgpall Raplamaa lastele, sest jalgpall teeb: * Sõprust * Tuju heaks * Tervise tugevaks

Aeg lendab ja vahepeal on peetud hulk liigamänge, kus kogetud kaotusi 🙁, kui tuntud võidurõõmu 😀

✅Alustades U15 tüdrukute tulemustest, siis viimasest kolmest kohtumisest on saadud kaks suureskoorilist "sauna" Tallinnas ja Tabasalus ja üks viisakama skooriga võit Märjamaal. Ühtlasi esimene võit tüdrukutele nende veel seni lühikesel võistlusteel 👏
Eile peetud kohtumises võideti 4:1 tulemusega Saku Sportingu tüdrukuid. Saku piigad olid ka nooremad.
Tingimused olid küllaltki ekstreemsed nii väljaku konditsiooni kui kliima osas.
Kaks ⚽️⚽️ lõi väravasse Elisabeth Umbleja ja korra oli täpne ⚽️Elisabeth Pikani, ühe ⚽️lõid vastase kogemata ise enda väravasse.

✅U17 Eliitliiga poisid võitsid viimati 7:0 Tartu JK Heliost
Taavi Kala ⚽️⚽️⚽️⚽️ tabamust, Karel Kadarik⚽️, Romet Nurming⚽️, Arto Kivisild ⚽️

✅U14 poisid Viljandist ja Põltsamaalt võite kaasa ei saanud. Väravaid löödi, aga vastased lõid rohkem,
Põltsamaal (6:3) olid täpsed Rendo Roots ⚽️, Fridebert Võrk ⚽️ ja Renar Asi ⚽️
Viljandis (7:3) oli täpne Sten Tammekänd ⚽️, kahel korral saatsid mulgid palli enda väravasse.

✅U12 Rapla ja Märjamaa võistkonnal on tulnud leppida mitme kaotusega, aga on saadud kätte ka üks viik. Tuleb muidugi mainida, et ollakse vastasest ka aastake või enam nooremad oldud. Tulemused siis järgmised:

Läänemaa JK - RJK Rapla 9:3 Oskar Lavrits⚽️⚽️, Kevin Kozlov ⚽️
Nõmme Kalju FC III - RJK Märjamaa 2:2 Marten Jässi ⚽️⚽️ ja Kevin Toomistu kaks penaltitõrjet.
FC Hiiumaa - RJK Märjamaa 15:0 Võitlus suure vastase, külma ilma ja tuulega :)
Saue JK - RJK Rapla 19:0 🚂sõitis üle.

✅Esindusmeeskonnale hooaja esimesest kodumängust 1:3 kaotus Tallinna JK Kalev III vastu. Ken Krister Maalinn⚽️

Eesti jalgpalli MV II liiga lääs/lõuna 6. voor.
1:3 Tallinna Kalev
Raplamaa JK värav Ken Krister Maalinn

Meeskonna teekond Eesti Väikeste karikavõistluste 2019 sarjas piirdus 1/32 finaaliga.

Kolmapäeval peetud VKV kohtumises Türi Ganvix JK - Raplamaa JK tuli tunnistada türikate 3:1 paremust ja selleks hooajaks on VKV sari meie jaoks lõppenud.

Mängu 3' minutil asusime Sten Kenert Maalinn löödud väravast juhtima. 17' minutil vastased viigistasid ja teise poolaja alguses asusid kauglöögist juhtima. Mängu 90+4' vormistasid vastased penaltilöögist mänguseisu 3:1

Meeskonna järgmine kohtumine toimub Rapla Kesklinna Kooli staadionil 26. aprill kell 19:00. II liiga 6. voorus võõrustatakse Tallinna JK Kalev III võistkonda.

✅Nooremad vanused alustasid ja vanemad jätkavad mänge eestikatel❗️

U14 (2006-07) võistkond võitis 2. voorus Valtu kunstmurul 2:1 Kohila Püsivust.
Väravad: Sebastian Erik Luhtaru ⚽️ ja Renar Asi ⚽️. Vastaste värava lõi, Raplamaa JK'st Kohilaga liitunud, Hugo Miljand ⚽️

U17 (2003-04) Eliitliiga võistkond sõitis haavatuna (koosseisus puudujaid haiguste ja "põhjuste" tõttu) kaugele Lõuna-Eestisse, et kohtuda Võru FC Heliose'ga. Mäng lõppes meie poiste napi 4:3 kaotusega.
Väravad: Taavi Kala ⚽️⚽️ ja Romet Nurming ⚽️

U12 (2008-2009) võistkondade hooaja avamängud:
Raplamaa JK - Rapla ja Märjamaa said esimesest voorust kirja kaotused.
Märjamaa poisid mängisid möödunud reedel võõrsil Saue JK võistkonnaga. Tulemusega 13:0 (5:0) rullisid vastased meist üle.
Vastane oli tugevam - kiirem, jõulisem, oskuslikum võistkondlikus mängus. Võrdlust kannatas vaid tehniline oskus. Mäng ei toimunud vaid ühel poolel ja omad võimalused avanesid ka meil. Märkusena, et meie poiste võistkonna keskmine vanus oli 10 kuud noorem.

Rapla U12 poisid said oma hooaja ristsed selle nädala teisipäeval, kui Tallinna JK Kalevi poistega mõõtu võeti. Tulemuseks 7:2 (3:1) kaotus.
Rapla poisid omasid suurel hulgal värava momente, aga realiseerimisega jäädi hätta ja mäng lagunes viimasel kümnel minutil. Ka siin oli vastaste keskmine vanus tublilt kõrgem.
Väravad lõid Oskar Lavrits ⚽️ ja Ron Maasing ⚽️

Fotod: RJK erakogu.

✅Esindusele napp kaotus.

Klubi esindusmeeskonna masinavärk tõrgub, eriti mängu algfaasis ja teist mängu järjest tuli leppida üheväravalise kaotusega. 3️⃣:2️⃣ tulemusega oli meist edukam Viimsi JK II võistkond.

Meie väravad: Ravel Toome 52' ⚽️, omavärav 83' ⚽️(väravavaht pudistas Martin Tilga kauglöögi)
Hoiatuskaarte ei teenitud.

Treener Alo Bärengrubi kokkuvõte:
Sama stsenaarium mis eelmine mäng. Soojendusel oli tunda sarnast, mitte valmis olekut. Kiire värav. Teine järgi. 2-0 poolaeg.
Tegin kolm vahetust ja paigutasime mängijaid väljakul ümber. Mängisime palju efektiivsemalt, vähem tühja jooksmist ja meeskondlik tegevus paranes.
Suutsime tagasi lüüa. Võtsime rohkem riske ja jälle löödi tagasi.
Ja lõpus veel Martini kauglöök vastaste väravavahi väikese abiga sisse. Tundub et viimased mängud üldine väsimus hakanud tekkima ja väsimusest nagu pea ei tööta enam ja suu samuti (rääkimine).

Kui arvad, et mehed on siiski toetust väärt, siis lisa 👍 ja ole sa tänatud👋

Järgmine kolmapäev 17. aprill kohtub meeskond Väikeste Karikavõistluste 1/32 finaalis Paide kunstmurul Türi JK Ganvix meeskonnaga. II liiga kohtumine aga toimub 26. aprillil Raplas.

💥U17 võitis koondist💥

U17 Eliitliiga 5. voorus alistasid meie poisid täna Tallinnas peetud kohtumises 🇪🇪Eesti U15 noortekoondise kandidaatidest moodustatud võistkonna tulemusega 3️⃣:1️⃣👏👏

Väravad: omavärav ⚽, Arto Kivisild ⚽, Taavi Kala ⚽

Tabelis ⬆️ (5/12)

Järgmine kohtumine laupäeval kell 14.00 Võrus kohaliku FC Helios Võruga

✅U12 poisid valmistusid hooajaks turniiriga pealinnas❗️

Jalgpallikooli U12 (sünd. 2008.a. või hiljem) kaks võistkonda - Rapla ja Märjamaa - käisid hooaja eel kogemusi kogumas FC Flora Selver Cup turniiril.

Turniiri eesmärk oli poistele tutvustada 9 vs 9 formaati ja harjutada mängu suluseisuga, mis sellest vanuseklassist lisandub. Tulime treeningutega saalist ja nüüd aeg harjuda suuremate vahemaade ja suurema hulga mängijatega.

Kumbki võistkond mängis viis mängu. Märjamaa võistkonnal õnnestus võita üks mäng, raplakatel jäid seekord võidud veel ootele.
Võistkonnad koosnevad 2008 ja 2009.a. sündinud poistest, seega tuli paljudel noorematel jõudu katsuda vanemate poiste vastu ja suurel väljakul oli see päris suur väljakutse.

✅Suvepealinnast punkti lisa ei tulnud❗️

Eesti meeste II liiga 3. vooru kohtumises tuli tunnistada 4️⃣:3️⃣ tulemusega Pärnu JK Poseidon paremust.

Raplamaa JK väravad:
⚽️⚽️ Raigo Noode 44' pen. 83' pen.
⚽️Ravel Toome 69'

Kahes viimases voorus on teinud debüüdi meeste liigas kaks mängijat. Karel Kaldma ja Sten Eric Andrejev 👏💪

Viimase mängu lühikokkuvõte:
2' minutil väravaesisest segadusest omavärav. Meeskonnal mängumootori käima saamisega raskusi.
33' minutil peale kahte vahetust tuleb mängu energiat juurde. Vastane suurendab 20 meetrilt kauglöögist edu, kus pall pääseb väravavahi külje alt sisse.
44' minutil rebitakse Ravel Toome trahvikastis kätega murule, 11 m karistuslöögi realiseerib Raigo Noode.

Teisel poolajal oleme selgelt aktiivsemad ja püüame mängida rohkem maadmööda.
57' minutil lohakas pallikaotus rünnakul millele järgneb vastaste kiirrünnak ja suurendavad eduseisu kahele väravale. Mõned minutid hiljem teenib pärnakate keskkaitsja teise hoiatuskaardi ja peab väljakult lahkuma.
Vastane mängib kaitsvalt ja meie liinid kõrgel. Vastane kasutab olukorda oskuslikult ja meie pallikaotuse järel keskväljakul viiakse kiire pall ette ja väravavahiga 1-1 jäädes lüüakse juba neljas pall meie võrku.

69' minutil mängivad paremal äärel teravalt Martin Tilk ja Madis Nurmik, kui viimane annab täpse ja tugeva söödu värava ette Ravel Toomele, kes palli väravasse koksab.
83' minutil tehakse viga trahvikastis taaskord Toomele ja 11 m punktile asub taas Noode, kes ei eksi. 4:3
Surve jätkub ja momente tekib mitmeid, aga tuleb kiita vastaste väravavahti, kes päästab pärnakatele punktid.

Treener Alo jäi meeskonnaga suures plaanis rahule, et ka kaotusseisu jäädes võideldi edasi, eelmisel aastal jättis just see soovida.

✅Järgmine mäng 10. aprillil Viimsi JK II vastu võõrsil.

💥U14 alustas võiduga, U17 eliit jätkab viigilainel💥

✅U14 poisid (sünd 2006.a. või hiljem) alustasid Eesti noorte meistrivõistluste 11 vs 11 debüüthooaega võidukalt👏💥

4️⃣:3️⃣ tulemusega alistati võõral väljakul Tallinna JK Kalevi võistkond.
Väravad lõid Rendo Roots⚽️⚽️👏 ja Renar Asi⚽️⚽️👏

Kiitust on väärt terve võistkond, kes pingutas lõpuni. Kaotusseisu jäädes võideldi ise kahe väravaga edusse ja viigiseisult võeti magus võit. Vastane surus lõpus küll päris maruliselt.

Järgmises voorus kohtutakse Kohila Püsivusega. Mäng toimub 12. aprillil kell 17:00 Valtu kunstmurul.

✅U17 Eliitliiga poisid jätkavad viigilainel. Teist mängu järjest lepiti 1️⃣:1️⃣ viigiga. FC Elva oli meile võidetav vastane ja mängus eviti mitmeid-mitmeid võimalusi väravat lüüa, aga kahjuks jättis realiseerimine soovida, seda ka 11m karistuslöögi punktilt.

Värava lõi '7 minutil Villibert Võrk ⚽️👏

Järgmises voorus kohtutakse 🇪🇪 Eesti U15 koondisega Tallinnas 9. aprillil.

Fotod: Ennike Luhtaru

Viljandist "järelkorjelt" punkt❗

Kui meeskond noppis Viljandist 3 punkti, siis noored leppisid päev hiljem natukene lahjema saagiga.
U17 Eliitliiga 3. vooru kohtumisest Viljandi JK Tulevik noortega teenisime 1️⃣:1️⃣ tulemusega viigipunkti.

Statistiliselt me väravat kirja ei saanud, Taavi Kala '7 minutil tehtud väravalöögile, kus pall oli veeremas tühja väravasse, torkas viimasel hetkel oma varba vahele koduvõistkonna mängija ja läks kirja omaväravana ⚽

Vastased vastasid väravaga karistuslöögist '39 minutil. Siit sai õppetunni meie väravavaht müüri õigeks paigutamiseks.

Peatreener Alo andis vajaliku mängupraktikat seni veel mitte nii palju mänguaega saanud mängijatele ja poisid võtsid sellest parima.

Pikka puhkust poisid ei saa ja uus mäng ootamas teisipäeval Elvas kohalike FC Elva vastu.

💥 2️⃣:1️⃣ Võit Viljandist 💥

II liiga 2. vooru kohtumises mängis Raplamaa JK esindusmeeskond Viljandi kunstmuru staadioni Viljandi JK Tulevik duubelmeeskonnaga.

Reede õhtul toimunud kohtumises alustasid teravamalt võõrustajad ja asusid '11 minutil Rainer Rüüteli väravast juhtima ⚽️.
Teisel poolajal, peale taktikalisi muudatusi, kui vastasele tehti kõrgemat pressingut ja ei lastud enam rünnakuid üles võtta, pöörasime mänguseisu enda kasuks.

'54 minutil andis Raigo Noode täpse diagonaalsöödu ründaja Erlend Pettai jalale, kes palliga kasti nurgalt sisse pööras ja palli madalat ette posti väravasse lõi ⚽️

'64 minutil tegi eeltöö väravale Kristjan Nõulik, mängides end äärelt läbi, andis täpse söödu Madis Nurmikule, kes palli 5 meetrilt võrku põrutas ⚽️

Üldjoontes oli küllaltki võitluslik mäng ja suurt mänguilu veel näha polnud, tüüpiline esimeste voorude madin.
Kollase kaardiga said "premeeritud" Kristjan Nõulik 🔶 ja Alo Bärengrub 🔶

(Madis Nurmik palliga 2018. Raplas)

💥 Võit Tallinnast💥

Meeste II liiga hooaja avamängust 0️⃣:2️⃣ võit Tallinna JK Piraaja üle.

Avavärava au Tenno Samuel'le 🏅,30 minutil 0️⃣:1️⃣ ⚽
0️⃣:2️⃣ ⚽ värava autoriks Madis Nurmik 66 minutil.

Peatreeneri sõnul oli mängus veel mitmeid häid värava löögi momente, mis seekord jäid küll realiseerimata.

Debüüdi meeste mängus tegid:
Kevin Kaarel Prazeres Rita 💪👏👍
Karl Erik Strandberg💪👏👊
Karel Kadarik💪👏👊

2. voorus kohtutakse Viljandi JK Tulevik duubel võistkonnaga 29.03 kell 19.00 Viljandi kunstmurul.

📣📣📣 Esindusmeeskonna 2019. hooaeg saab täna avalöögi ⚽️⚽️⚽️

Täna kell 19:45 pannakse pall mängu II liiga lõuna/lääne tsooni kohtumises Tallinna JK Piraaja vs Raplamaa JK vahel. Kohtumine toimub Tallinnas Nike Arenal.

Raplamaa JK esindusmeeskond on uueks hooajaks peatreener Alo Bärengrubi ja treener Mati Püü poolt komplekteeritud 📋. Meeskonda kuulub 3️⃣0️⃣mängijat.

Meeskond on uueks hooajaks saanud palju uut verd 💉💉 klubi enda noorte näol. 1️⃣7️⃣ mängija sünniaasta jääb 2000-2003.a. vahele.

4 esimest vooru mängitakse võõral väljakul, koduväljakul saab meeskonnale kaasa elama tulla 26. aprillil, kui võõrustatakse Tallinna JK Kalevi III võistkonda.

Fotod: Annabel Jäär
(hooaeg 2018)

Raplamaa Jalgpallikool's cover photo

Napp kaotus Tallinnas

U17 Eliitliiga võistkonna 2. vooru kohtumises tuli vastu võtta napp 3️⃣:2️⃣ kaotus võõral väljakul Tallinna FC Flora U17 Eliitliiga võistkonnalt.

Treener Alo Bärengrub-i sõnul ebaõnnestus mängu esimene poolaeg, mil lasti endale kaks väravat lüüa, siis teine poolaeg vastupidiselt õnnestus ja löödi ise kaks väravat vastaste ühe vastu.
Meie väravad lõid Taavi Kala ⚽️ ja Villibert Võrk ⚽️

Kahju muidugi kaotusest, aga pikk hooaeg ja uued mängud ees ootamas, seega pikalt ei maksa nukrutseda.

Kui arvad sama ja soovid poistele edu järgmisteks mängudeks, siis viska 👍

(Taavi Kala palliga)

Saalikarikad 2019 turniiridele pandi punkt❗️

Pühapäeval 3. märtsil toimus Saalikarikate turniiridesarja viimane turniir, kui omavahel võtsid mõõtu 2011.a. ja hiljem sündinud lapsed 🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♂️

Turniiril osales 8 võistkonda kuuest klubist. Keila JK, Saue JK*2, Raplamaa JK*2, Vändra JK Vaprus, FC Kose ja Pakri SK

Lapsed olid tublid ja andsid kuni viimase hetkeni endast parima ja näha oli, et iga mänguga paranesid ka oskused. Tubli pingutus sai tasutud meenemedaliga 🏅