Keila Korvpallikool, Keila Video December 28, 2019, 11:03am

Videos by Keila Korvpallikool in Keila. Keila Korvpallikooli treeningute ajad 2019/2020 hooajal. TULE TRENNI JA VÕTA SÕBER KAASA! http://keilakk.eu/treeningud/

Aastavahetuse mängupaus on hea aeg füüsise timmimiseks. Värske, karge õhk, mõnus punt... suurepärane!

Other Keila Korvpallikool videos

🔥Keila Korvpallikooli "Trikiviske Väljakutse" võitis Ott Aasma🔥
🔥Keila Korvpallikooli "Trikiviske Väljakutse" võitis Ott Aasma🔥 Aitäh kõigile osalejaletele! 🏀 Visked olid sedavõrd võimsad, et teised kaks finalisti saavad ka lohutusauhinna. Auhinnad tuuakse võitjatele kätte kontaktivabalt😉

Paras aeg rasketeks privaattreeninguteks. Küll see uus hooaeg ükskord ikka tuleb.

Keila KK U16 meeskond on võtnud Eesti meistrivõistlustel kaks järjestikkust võitu ning tõusnud turniiritabelis jagama kolmandat kohta. 11. voorus alistati võõrsil SK Nord 2005 meeskond tulemusega 84:65. Meie jaoks oli väljakutseks see, et erinevatel põhjsutel puudus koguni 6 mängijat, kuid pidasime seitsmekesi siiski ilusasti vastu. Erik Makke oli 23 punktiga tiimi resultatiivseim, Robin Kägo ja Kenert Kuldveer lisasid mõlemad 21 silma. Veelgi magusama võidu saime aga 12. voorus kodusaalis, kui alistasime 82:69 Erkmaa KK. Magusaks tegi võidu just see, et me neid Tartu poisse varem veel kunagi võitnud ei ole. Meie vägesid vedasid seekord 27 punkti skoorinud Christopher Lenk ja 26 silma lisanud Erik Makke. Kaitses kogu mängu jooksul vastase liidrit edukalt ahistanud Robin Kägo arvele jäi 10 punkti. Kokkuvõttes on Keilal nüüd 8 võitu ja 4 kaotust, millega jagame koos Erkmaa KK-ga tabeli 3. kohta.

Keila võitis tasavägises mängus Tartu Terminal Oili 86:77. Neljanda veerandajani kulges mäng punkt-punkti heitluses ja Tartu meeskond võitles südikalt 35 minutit. Neljandal veerandil tegi Keila meeskond 7-0 spurdi, millele Terminal Oil vastata ei suutnud ning sellega kirjutas Keila tabelisse 17. võidu. Keila poolelt oli resultatiivseim mängija Roland Tamkivi 18 punktiga. Selle hooaja ühe ilusaima soorituse meisterdasid Conrad Sengbusch ja Andre Reinart. Vaata videost! (ülekanne on Keila KK vs Terminal Oil mängust 🙂) Suured tänud kodupublikule toetuse eest! 👏 #keilabasketball #meiemäng #keilakorvpallikool 🏀

🏀🇪🇪Keila kohal ja toetamas🇪🇪🏀 #meiemäng #keilakk #keilabasketball

Keila U13 poisid võitsid lõpusekundi viskest. Pühapäeval toimunud Eesti mv etapil Viimsi Karulaugu Spordikeskuses võideti kaks kohtumist. Esimeses mängus GAG Korvpalliklubi ja teises mängus Kesklinna KK. Teises kohtumises võeti võit lõpusekunditel. Vahepeal juba 14 punktilises kaotusseisus olnud Keila poisid võitlesid südikalt lõpuni ja 6 sekundit enne normaalaja lõppu jõuti Henri Aimre kolmepunktiviskest (videos) viigini 60:60. Kesklinna poisid viimasel rünnakul ei tabanud ja lauapalli hankimisel tehti viga Oliver Kruusile, kes tabas 0,2 sekundit enne lõppu kahest vabaviskest ühe ning vormistas võidu 61:60. #keilakorvpallikool #keilabasketball 🏀

Vs Aude
U16 poisid alistasid tabeliliidri Audentese SK. Kodusaalis peetud kohtumine möödus algusest peale tasavägiselt, kuni kolmanda veerandaja lõpus õnnestus keilakatel eduseis 10 punkti peale venitada. Viimase veerandi alguses saadi vahe korraks ka 18 peale, kuid liigne kiirustamine lõpus lubas valitseva Eesti meistri jälle lähemale. Päris põnevaks asi siiski enam ei läinud ning lõpusireen fikseeris Keila 93:85 võidu. Tallinna poiste jaoks oli see alles esimeseks kaotuseks selle aastastel meistrivõistlustel. Keila meeskonda vedas nii rünnakul kui kaitses suurepäraselt tegutsenud Christopher Lenk 32 punktiga. Robin Kägo lisas 29p ja Erik Makke tavapärased 20p. Ilusat mängu jäi veidi varjutama Audentese tagamängija Georg Metsaoru esimesel poolajal saadud raske käevigastus. Soovime omaltpoolt Georgile kiiret taastumist!

EYBL Itaalias
Väike meenutus Itaalias toimunud EYBLi etapi otsustava mängu lõpuhetkedest. Korvpallis on väga oluline enesekindlus. Jah, ma panen selle viske sisse, lausus Margus kindla häälega, vastuseks minutilisel vaheajal treeneri poolt esitatud küsimusele. Panigi - ning viis mängu võiduga lõppenud lisaajale. Samasugust enesekindlust ja taset õhkus läbi turniiri ka Conradi ja Kristeni tegutsemisest. Nende kolme mehe tänavuses arengus mängib suurt rolli Martin Müürsepp, kes võttis nad selleks hooajaks meistriliigas mängiva Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda. Suures mängus pole nad veel tegijad, kuid iga päev Eesti mõistes tippmängijatega koos treenida ja mängutarkust omandada, on parim võimalus astuda samm edasi. Töö jätkub!

.
Keila naiskond kohtus laupäeval võõrsil Luunjaga. Vastased alustasid mängu paremini ja esimese veerandi lõpuks juhtisid juba 13 punktiga. Mängu käigus õnnestus kaotusseisu vahepeal vähendada kolmele punktile, kuid mängu lõpuks kärises vahe siiski jälle suuremaks. Tulemuseks 49:67 (Liis 12p, Merli 9p). Sel aastal jooksis esmakordselt väljakule Mirjam, kelle ühte korvi võib näha ka videost. Nüüd ootab mängude osas veidi pikem paus, esimese ringi viimane kohtumine Parksepaga peetakse jaanuaris Keila koduväljakul.