Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie

Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie

Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie
ul. Płocka 8, 96-520 Iłów

Wie gewohnt öffnen

19/11/2023

UWAGA❗️
📢 W związku z modernizacją, chcąc zapewnić komfort pracy oraz dobre samopoczucie uczestników zajęć, informujemy, iż nadal będziemy gościć w Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyzwolenia 16 🫶🤝🫶
📢 W tym czasie podstawowym kontaktem telefonicznym w sprawach administracyjnych jest numer telefonu: ☎️6️⃣0️⃣1️⃣ 9️⃣9️⃣8️⃣ 0️⃣5️⃣6️⃣
Już kończymy ostatni uciążliwy 🤧😪🤧 etap prac.
Przed nami malowanie. Dziękujemy za gościnę dyrektor GBP:)

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 18/11/2023

Znamy wyniki VI Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” 2023, którego organizatorem było Sochaczewskie Centrum Kultury. W gronie laureatów znaleźli się reprezentanci Gminnego Ośrodka Kultury przygotowani przez instruktor Małgorzatę Czubiel.
W kategorii I - przedszkola III NAGRODĘ zdobyła Ania Olkowicz
W kategorii II - szkoły podstawowe, klasy I-III: I NAGRODA (EX AEQUO) przypadła Zespołowi BOMBLE🤝👏👌 GRATULACJE!
Podziękowania dla wszystkich reprezentantów GOK i ich rodziców.
zdjęcia: SCK

Photos from Dom Mocarzy's post 18/11/2023
17/11/2023
Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 17/11/2023

Lokalne konkursy wokalne 🎤🇵🇱
Wczorajszy dzień obfitował w zmagania konkursowe. Przed południem przedstawiciele GOK wzięli udział w II Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej pod hasłem „Z pieśnią ku wolności” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kapturach. W kat. klas 4-6 II miejsce zajęła Nadia Burska, III miejsce Oliwia Majewska. W kat. klas 7-8 III miejsce przypadło Szymonowi Kucharskiemu. 👏 GRATULACJE! Jeszcze tego samego dnia nasi wokaliści również przygotowani przez Instruktor GOK Małgorzatę Czubiel stanęli w szranki Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Polskie Drogi” 2023, którego organizatorem jest Sochaczewskie Centrum Kultury. W tym konkursie w czterech kategoriach Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie reprezentowali: Zespół BOMBLE, Anna Olkowicz, Lena Kaźmierczak, Kornelia Kharchenko, Antoni Tomaszewski, Nadia Burska, Żaneta Żakowska, Szymon Kucharski, Zuzanna Sikora, Amelia Kobierecka, Amelia Tomaszewska. Laureatów poznamy w najbliższą sobotę. Trzymamy kciuki! ✊

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 15/11/2023

🇵🇱 Z koncertową wizytą w Mocarzewie

W dniu dzisiejszym na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Celiny Borzęckiej w Mocarzewie nasz Wielopokoleniowy Zespół pod kierunkiem instruktor GOK Małgorzaty Czubiel zaprezentował ponadgodzinny program artystyczny. 🇵🇱 W duchu patriotyzmu wspólnie z dziećmi i opiekunami świętowaliśmy Narodowy Dzień Niepodległości. Dziękujemy za zaproszenie i wyjątkową atmosferę. Już wiemy, że nie będzie to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu. Do zobaczenia wkrótce:)
Podziękowania dla instruktora, zespołu, rodziców i opiekunów, jak zawsze można na Was liczyć:

14/11/2023

Konkurs! Stwórz oficjalną kartkę Wójta Gminy Iłów na Święta Bożego Narodzenia 2023 r.

Zbliżają się najpiękniejsze Święta w roku a wraz z nimi kolejna edycja Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Świąteczną 2023 r., którego uczestnikiem może być każdy mieszkaniec lub uczeń szkół gminy Iłów w wieku od 0 do 18 lat.
Zadaniem Uczestników Konkursu jest zaprojektowanie i samodzielne wykonanie kartki świątecznej, zawierającej elementy charakterystyczne dla Gminy Iłów np. panoramę, herb gminy. Inspiracją do wykonania prac mogą być także walory przyrodnicze gminy oraz stroje ludowe, hafty, wycinanki i inne wyroby rękodzieła artystycznego charakterystyczne dla naszego regionu. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej (w tym również grafika komputerowa) ale takiej, która umożliwi jej zeskanowanie.
Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem dotyczącym zgody na przetwarzanie danych osobowych, Załącznik nr 1 i nr 2 do Regulaminu, należy dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy w Iłowie i zostawić w holu w specjalnie przygotowanej skrzynce w godzinach pracy Urzędu lub przesłać drogą pocztową do dnia 1 grudnia 2023 r. na adres: Urząd Gminy w Iłowie ul. Płocka 2, 96-520 Iłów z dopiskiem na kopercie: Gminny Konkurs Plastyczny (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu prac do Organizatora).
Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi przed 10 grudnia 2023 r., a wyniki zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej ilow.pl oraz profilu Urząd Gminy Iłów na Facebook wraz z publikacją prac.
Czekają nagrody! Może to właśnie Twoja praca zostanie oficjalną kartką Wójta Gminy Iłów na Święta Bożego Narodzenia 2023 r.
Regulamin - https://ilow.pl/artykul/61/3225/konkurs-stworz-oficjalna-kartke-wojta-gminy-ilow-na-swieta-bozego-narodzenia-2023-r
Oficjalna kartka Wójta Gminy Iłów na Święta Bożego Narodzenia 2022 r., autor Zuzanna Rodziewicz

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 14/11/2023

🍂 JESIENNE ZŁOTO 🍂 - 📸 Konkurs rozstrzygnięty ‼️
To już trzecia edycja naszego konkursu fotograficznego. Do tegorocznej edycji wpłynęły aż 52 fotografie ukazujące Gminę Iłów w jesiennej krasie. Jedni uczestnicy skupiali się na detalach, inni na znajomych, lub charakterystycznych miejscach, czy krajobrazach. Zdjęcia zachwycały ferią barw i sposobem kadrowania. Proszę mi wierzyć, że bardzo trudno było komisji wybrać te najlepsze. Oczywiście najważniejsze i rozstrzygające były kryteria konkursowe, zatem informuję oficjalnie, iż w dniu wczorajszym po burzliwych, ale owocnych obradach Komisja Konkursowa w składzie: Łukasz (Leon) Wężowski - Przewodniczący, Paulina Misztalska - Szczesna, Małgorzata Czubiel i Mariusz Szymaniak przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
🥇🥈🥉🏆🥇🥈🥉🏆🥇🥈🥉🏆🥇🥈🥉🏆🥇🥈🥉
I kategoria: do lat 11
1. miejsce: Mikołaj Pliszka 9 lat
2. miejsce: Piotr Krzemiński 11 lat
3. miejsce: Malwina Karpińska 10 lat
wyróżnienia:
Patrycja Sobecka 7 lat
Lena Kamińska 5 lat
Maciej Pliszka 9 lat

II kategoria: 12 - 16 lat
1. miejsce: Aleksandra Kochańska 13 lat
2. miejsce: Mateusz Kujawa 12 lat
3. miejsce: Oliwia Karpińska 13 lat
wyróżnienia:
Julia Drzewiecka 13 lat
Maja Kochańska 13 lat
Weronika Bartos 14 lat
Wiktoria Papińska 16 lat

III kategoria: 17 lat i powyżej
1. miejsce: Kacper Krzemiński
2. miejsce: Iwona Pajączkowska
3. miejsce: Anna Marciniak
wyróżnienia:
Marta Kamińska
Katarzyna Krzemińska
👏👏 👏👏 👏👏 👏👏 👏👏 👏👏 👏👏 👏👏
Ponadto członkowie Komisji Konkursowej zdecydowali o przyznaniu wszystkim uczestnikom pamiątkowych dyplomów.
👉To nie koniec dobrych wiadomości. Nie sposób było przejść obojętnie wobec tylu zdjęć urzekających swoim klimatem, czy pomysłowością, informuję zatem, iż przyznałam dodatkowe wyróżnienia poza konkursem. 🏆🏆🏆
Wyróżnienia dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie otrzymują:
Wiktor Karpiński, Rita Kujawa, Sebastian Sobecki, Paweł Buczek, Natalia Zając, Marcin Krzemiński, Julia Pawłowska, Natalia Józwik, Bartłomiej Grabarek, Przemysław Cieślak.👏👏👏 👏👏 👏👏
👉Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie. Dzisiaj w galerii publikujemy fotografie zwycięzców i wyróżnionych:) O terminie rozdania nagród i wyróżnień, oraz wernisażu wystawy poinformujemy wkrótce. Chcielibyśmy uhonorować naszych laureatów już w wyremontowanej, odświeżonej sali z nowym parkietem:)
💐 Bardzo dziękuję za udział wszystkim uczestnikom i opiekunom, członkom naszej Komisji Konkursowej za trudy „jurorowania”, dyrektor GBP za gościnę.
Małgorzata Kunz

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 12/11/2023

UWAGA ‼️
📢 Nadal spotykamy się, ćwiczymy, gramy, śpiewamy i recytujemy w budynku GBP❗️
Przed nami ostatni, niestety uciążliwy 🤧😪🤧 etap prac, widać już duży postęp, miło patrzeć jak "piękniejemy"dla Was ☺️
Przed nami cyklinowanie, lakierowanie, malowanie.
🏠 Przy okazji wymiany parkietu w sali widowiskowej oraz zaadaptownia pomieszczenia na parterze na potrzeby nowej kotłowni, sami także we własnym już zakresie zadbaliśmy o odświeżenie korytarzy, szatni i dwóch pomieszczeń na piętrze.
📢 W związku z modernizacją, chcąc zapewnić komfort pracy oraz dobre samopoczucie uczestników zajęć, informujemy, iż nadal będziemy gościć w Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyzwolenia 16 🫶🤝🫶
📢 W tym czasie podstawowym kontaktem telefonicznym w sprawach administracyjnych jest numer telefonu: ☎️6️⃣0️⃣1️⃣ 9️⃣9️⃣8️⃣ 0️⃣5️⃣6️⃣
📷🍁🍂 Wkrótce rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Fotograficznego "Jesienne złoto"
Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość:)
Nie możemy się doczekać, by znów zaprosić Państwa na kolejne wydarzenia:)
➡️ Dofinasowanie pozyskała Gmina Iłów 🤝 ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu wsparcia „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2023”🫶 Otrzymana kwota dotacji: 111 914,69 zł. Całkowita wartość zadania po przeprowadzonym postępowaniu to kwota 158 810,22 zł.
Dziękujemy!

11/11/2023

Narodowe Święto Niepodległości 2023 🇵🇱
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa wzruszającą niespodziankę dostępną w linku poniżej.
PAMIĘĆ ❤️ WDZIĘCZNOŚĆ ❤️ TRADYCJA
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, nagranie i montaż teledysku.
W imieniu rodziny gokowskiej zapraszam do wspólnego śpiewania i świętowania!
Małgorzata Kunz
https://www.youtube.com/watch?v=XShzl-X80lg

10/11/2023

🇵🇱 To już tradycja!
Od trzech lat zachęcamy naszych mieszkańców do eksponowania na posesjach flagi państwowej, czynimy to także i dzisiaj w wigilię Narodowego Święta Niepodległości.
Będzie nam miło, jeśli dołączycie Państwo do naszej akcji.
My już wywiesiliśmy flagę, a WY?
ZAPRASZAMY do wspólnego świętowania 🇵🇱

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 10/11/2023

UWAGA ‼️
👉 Choć pracy jeszcze sporo, to jednak miło popatrzeć👍 jak dobiega końca ostatni, niestety dosyć uciążliwy🤧 etap modernizacji. Przed nami m.in. cyklinowanie, lakierowanie, malowanie.
W związku z tym, chcąc zapewnić komfort pracy oraz dobre samopoczucie uczestników zajęć, informujemy, iż nadal będziemy gościć w Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyzwolenia 16.
🖐 W tym czasie pierwszym kontaktem telefonicznym w sprawach administracyjnych jest numer telefonu: 601 998 056.
🍂🍁 Wkrótce rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Fotograficznego "Jesienne złoto"🍂🍁
Dziękujemy za zrozumienie aktualnej sytuacji i cierpliwość:)

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 06/11/2023

Podziękowania
Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za uczestnictwo w akcji NARODOWE CZYTANIE 2023
Do naszych rąk trafił również okolicznościowy egzemplarz dzieła Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem".
Jest to znakomita okazja, by jeszcze raz podziękować uczestnikom Narodowego Czytania oraz wszystkim wspierającym GOK i GBP w organizacji tego plenerowego wydarzenia.
Dziękujemy:)

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 02/11/2023

Pamięć, wdzięczność i tradycja
🍂 Co roku 1 listopada obchodzimy Dzień Wszystkich Świętych. Tradycyjnie, tego dnia oddajemy hołd wszystkim osobom, które zostały uznane za święte w kościele katolickim.
🔥 Tradycja ta ma już ponad tysiąc lat, jednak wywodzi się aż ze starożytności. Już wtedy bowiem celebrowano życie i spuściznę męczenników.
🍂 W XI wieku, Wszystkich Świętych zostało ustanowione "świętem nakazanym" - tego dnia osoby wierzące są zobowiązane do wzięcia udziału we mszy świętej. Zazwyczaj tego dnia odwiedzamy cmentarze, aby uczcić pamięć bliskich zmarłych. W efekcie, często błędnie nazywamy 1 listopada Świętem Zmarłych. Ten termin byłby jednak bardziej odpowiedni dla kolejnego dnia - 2 listopada.
🔥 2 listopada wspominamy wszystkich zmarłych. Dzień ten w Kościele nazywany jest Dniem Zadusznym. Stąd też jego potoczna nazwa - Zaduszki. Funkcjonuje również nazwa "Święto Zmarłych". Tego dnia, osoby wierzące modlą się o zbawienie dla dusz, które znalazły się w czyśćcu i wspominają wszystkich zmarłych.
🍂 Uroczystości te wywodzą się z chrześcijańskiej tradycji słowiańskiej. To właśnie wtedy odprawiano obrzędy nazywane "Dziadami".
🔥 Dla nas także ważna jest symbolika tych świąt. Światełka pamięci zapłonęły na grobach żołnierzy poległych w obronie ojczyzny oraz zasłużonych i honorowych obywateli gminy Iłów.
Zdjęcia: Małgorzata Kunz
Jakub Wojewoda

"NASZ CZAS" Z IŁOWA W ŁĄCKU. 01/11/2023

"NASZ CZAS" Z IŁOWA W ŁĄCKU. Na scenie XVII Festiwalu Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej "Od kujawiaka do oberka" wystąpił Zespół Śpiewaczy "Nasz Czas" z Iłowa. Współorga...

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 29/10/2023

🪗🎻 Oj zagraj mi muzyko....
Dzisiaj w Łącku odbył się 17. Festiwal Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej „Od Kujawiaka do Oberka” zorganizowany przez Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego.
👉 Gminę Iłów reprezentował Zespół „Nasz Czas” z Gminnego Ośrodka Kultury. Zespół w składzie: Instruktor Małgorzata Czubiel, Katarzyna Michalska, Maria Simińska, Katarzyna Czechowska, Renata Rogowiecka, Monika Cichocka, Hanna Karpińska, Lidia Koc, Jan Kowalski i Mariusz Szymaniak, brawurowo i z przytupem wykonał na festiwalowej scenie trzy utwory o tematyce ludowej i regionalnej.
👍 Zarówno prezencja, tzw. ogólny wyraz artystyczny jak i wykonanie zyskały uznanie w oczach Jury. Wraz z Wójtem Gminy Iłów Janem Kraśniewskim kibicowaliśmy naszym wokalistom.
🌞 Kochani, ciężka praca na próbach i dyscyplina zaowocowała spektakularnym występem. Jak widać na załączonych zdjęciach można być jednocześnie pięknym i utalentowanym:)
Jestem z Was dumna, jeszcze raz gratuluję!👌
Małgorzata Kunz

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 27/10/2023
27/10/2023

UWAGA !!!
OSTATNIE DNI NA ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONKURSIE FOTORGRAFICZNYM
NA ZDJĘCIA CZEKAMY DO 31 PAŹDZIERNIKA

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 26/10/2023

„Modernizacja budynku GOK w Iłowie”
Jesień sprzyja metamorfozom......
➡️ Konieczną metamorfozę przechodzi właśnie parkiet w sali widowiskowej i jak widać jest to metamorfoza całkowita:)
Będziemy mieli nie tylko nową podłogę, ale również podstawowe ekologiczne źródło ciepła.
➡️ Mimo ww. ograniczeń, cały czas działamy, śpiewamy, gramy, ćwiczymy dykcję i ruch sceniczny🎤🎹🎭
Nie możemy się doczekać, by znów zaprosić Państwa na kolejne wydarzenia:)
➡️ Dofinasowanie pozyskała Gmina Iłów ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu wsparcia „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2023”. Otrzymana kwota dotacji: 111 914,69 zł. Całkowita wartość zadania po przeprowadzonym postępowaniu to kwota 158 810,22 zł.
➡️ Dziękuję za wsparcie wszystkim, dzięki którym możliwe było otrzymanie dofinansowania💐
To piękny prezent na 50-te urodziny naszej instytucji.
Małgorzata Kunz

Photos from Urząd Gminy Iłów's post 24/10/2023
Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 20/10/2023

Wczoraj, na zaproszenie Dyrektor Elżbiety Kopka oraz Społeczności Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie uczestniczyliśmy w obchodach Dnia Papieskiego pn." Św. Jan Paweł II Cywilizacja życia".
Gratulujemy wspaniałego występu wszystkim młodym artystom, nauczycielom i opiekunom. Dyrekcji zaś dziękujemy za kontynuowanie tak wyjątkowej i ważnej dla środowiska lokalnego uroczystości.

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 10/10/2023

Logofigle!
Bohaterem dzisiejszych zajęć była głoska "SZ"
🍂 Robiliśmy ćwiczenia oddechowe związane tematycznie z aktualną porą roku i lasem.
Wywoływaliśmy SZ w izolacji i logotomach.
Zajęcia prowadziła: Paulina Szczesna - logopeda, nauczyciel muzyki

10/10/2023

ZAPRASZAMY LOGOFIGLARZY 😊🙃😉
Kontynuujemy bezpłatne zajęcia logorytmiczne, których głównym celem jest stymulowanie rozwoju mowy u dzieci w formie zabawy przy akompaniamencie muzyki.
Prowadząca: Paulina Szczesna - logopeda, nauczyciel muzyki.

09/10/2023

UWAGA!!!
Już dzisiaj SPOTKANIE ORGANIZACYJNE 🇪🇸
godz. 16.30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

04/10/2023

Jesteśmy!
Nagrywamy!
Szczegóły wkrótce😊

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 26/09/2023

Dzisiaj po raz pierwszy 🪢🧶szydełkowała z nami Zosia i był to bardzo udany debiut.😊

Timeline photos 26/09/2023
Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 21/09/2023

😊 DZIAŁAMY!
😊 ZAPRASZAMY!

Photos from Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie's post 22/12/2022

Święta tuż, tuż. 🎄🎁⛪️👨‍👩‍👧‍👦
Kochani,
bardzo dziękujemy za pamięć, za dobre słowa, które otrzymaliśmy pocztą tradycyjną i mailową. Wierzymy, że wszystkie się spełnią.
Także te, które teraz z serca przekazujemy Wszystkim Państwu.

Wollen Sie Ihr Schule/Universität zum Top-Schule/Universität in Neuburg machen?

Klicken Sie hier, um Ihren Gesponserten Eintrag zu erhalten.

Lage

Kategorie

Telefon

Adresse

Neuburg
96-520
Andere Schulen/Universitäten in Neuburg (alles anzeigen)
Regionale Schule mit Grundschule Neuburg Regionale Schule mit Grundschule Neuburg
Hauptstraße 41
Neuburg, 23974